Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Laserový parkovací pomocník: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Laserový parkovací pomocník

Poslední aktualizace před 15 let
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 16 let
www.lidl.cz/C1256C790050C7BC/images/AT.07_2099/$file/07_2099_b.jpg


* aktivace přes pohybový senzor
* včetně montážního materiálu a 9 V adaptéru
* rozměry: 10 x 10 x 3,5 cm
* cena za kus
* 3 roky záruka

Nějak jsem nepochopil jak to funguje, nevíte někdo o co běží?
Fun
Smile
M
michal a jitkaČlen
Přidáno před 16 let
taky na to s Michalem koukáme a došli jsme k názoru, že jde o pravopisnou chybu.
Na tu desku se daj párky, laser je připeče. Správně tedy Laserový párkovací pomocník
ahoj jitka:)
J
jirhavČlen
Přidáno před 16 let
Tak ten laser přiděláš na strop v garáži:x,a když budeš najíždět do garáže paprsek ti posvítí na palubku -na značku na palubce až budeš na přesném místě.Prohlížel jsem krabici,je to tam tak vyobrazeno.Jirka
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 16 let

Citovat

jirhav napsal/a:
Tak ten laser přiděláš na strop v garáži:x,a když budeš najíždět do garáže paprsek ti posvítí na palubku -na značku na palubce až budeš na přesném místě.

Děkuji za vysvětlení, já už jsem se začal přiklánět k těm párkům:D
Fun
Smile
M
merfanČlen
Přidáno před 16 let
jirhav napsal/a:
Tak ten laser přiděláš na strop v garážismiley,a když budeš najíždět do garáže paprsek ti posvítí na palubku -na značku na palubce až budeš na přesném místě.

Jirko to čumím, ty jsi odborník !!!! " pane Wachmajster Oni jsou hlavááá " :u:u
J
jirhavČlen
Přidáno před 16 let
Uknaj:i -můj kamarád by na tom určitě zkoušel udělat řízek:s,ty jsi spíš na ty párky.;-
M
michal a jitkaČlen
Přidáno před 16 let
Tak to jsem ráda, že vim, jak to funguje. Jen mi uniká smysl této věcičky. Proč musím v garáži zaparkovat přesně ? Proč vadí nějakej centimetr sem, nebo tam ? Pokud jsem slepá a blbá k tomu, tak se do tý garáže stejně netrefím :o. Pak je mi laser na dvě věci. To je ovšem názor laika, i když se do garáže trefit dovedu, nezajíždím tam:p.
ahoj jitka:)
MilaMilaČlen
Přidáno před 16 let
Co když není ze stropu vidět na palubku, a co když nemám garáž a parkuju venku. Kam to přidělám:x:x;-;-;-
Upravil Mila dne 12.11.2007 21:32, před 16 let
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 16 let

Citovat

Mila napsal/a:
Co když není ze stropu vidět na palubku, a co když nemám garáž a parkuju venku. Kam to přidělám:x:x;-;-;-

Na venek to nevidím, je to spíš pro takové puntičkáře co chtějí maximálně využít místo v garáži. Taková " blbinka" co zpříjemňuje život. Taky aby si neodřeli čumák a přitom pohodlně zavřeli vrata.;o
Fun
Smile
RolandRolandČlen
Přidáno před 15 let
tak toto sa mi pozdava asi viac: http://www.sounds...torii.html
Roland + Stanka + 13r:a + 2xvelky :i +1mala :i (kefa)

i558.photobucket.com/albums/ss26/CSBDan/Smilies/ae216911c39fb9735adae7e1ac00a4841ef.gif
VitaVitaČlen
Přidáno před 15 let
ano, české hlavičky to dosud řešili kouskem čehosi na provázku ze stropu, co se dotklo ve správný okamžik skla - ale laser vypadá víc profi.
vondracekvondracekČlen
Přidáno před 15 let

Citovat

Vita napsal:
ano, české hlavičky to dosud řešili kouskem čehosi na provázku ze stropu, co se dotklo ve správný okamžik skla - ale laser vypadá víc profi.


To tedy za cenu více než 8 tis. určitě. Je to sice blbina, ale je se čím chlubit!:he:he
harleyharleyČlen
Přidáno před 15 let
Tohle může být dobrý když se zadaří a nad ránem jdu do karavanu tak abych nenaboural do dveří a nebo naopak nedosáh na kliku.!h
mr_antikmr_antikČlen
Přidáno před 15 let
mě teda přijde lepší dát na podlahu kus čehokoliv na co ti kola narazí...
M
matusČlen
Přidáno před 15 let
Ja do garáže cúvam. Na múre mám presne označené, kde má byť pravé spätné zrkadlo. A tak je to presne "na chlp". A stálo to 0,00001 koruny, čo som pred rokmi na označenie využil farebnú ceruzu...
Lubos a VeraLubos a VeraČlen
Přidáno před 15 let

Citovat

vondracek napsal:

Citovat

Vita napsal:
ano, české hlavičky to dosud řešili kouskem čehosi na provázku ze stropu, co se dotklo ve správný okamžik skla - ale laser vypadá víc profi.


To tedy za cenu více než 8 tis. určitě. Je to sice blbina, ale je se čím chlubit!:he:he


Ano Tak jsem to kdysi řešil i já,měl jsem ke stropu garáže na provázku uvázaného plyšáčka a když se dotknul čelního skla,tak už jsem věděl,že půjdou za mnou zavřít vrata.
Laser má mimo ceny,také tu výhodu,že se dá do garáže couvat a řádně si ji zasmradit,hlavně při startu, před odjezdem.:_
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Fun, michal a jitka, jirhav, merfan, Mila, harley, Roland, Vita, vondracek, mr_antik, matus, Lubos a Vera

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,098,249 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.23297 sekund | Průměrně za: 0.23297 (0) sekund | Dotazy: 128 | Použitá paměť: 2.19MB/2MB