Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Solden: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Solden

Poslední aktualizace před 5 let
M
mariaČlen
Přidáno před 7 let
děkuji pánové za info. Navnadil jsem rodinu na Aqua Dome. Děti mi ještě do wellnessů nepustí. Nejsem ale zvyklý, resp. ještě nikdy jsem nepoužil skibus. Mám z toho trošku strach, být závislý na někom.

Patrně bude v tomto termínu nutná rezervace,
upmanupmanČlen
Přidáno před 5 let
Ahoj, prosim o info, jak to vypada ted ve 2018 - chteli jsme na Kitzbuehl ale pocasi stoji za prd a tak musime trosku vic dolu.

Jak je to s toy mytnou branou? Resp. je zpoplatnen vyjezd nahoru a jaka je to cesta? Pojedeme na Svatky od 21.12. tak by tam mohl byt klid. Hlavne at je to free a klidne stani, slunicko bomba. Jedine, co nas bude trapit, je LPG a voda :)

Dik za rady a zdravim
upman
Sport freaks family, havlicekpetr.cz, Dethleffs Globebus i 11 2010, ročně +100 dní v průměru na cestách, free camping rulez
V
vladkamarekČlen
Přidáno před 5 let
Ahoj v Sölden jsme byli 17.-18.11. před sezónou to bylo bez problémů a stálo zde cca deset obytek. Je to parkoviště po průjezdu tunelem vlevo u vleku (46.9211186, 10.9484335) výjezd do výšky 2800m, dole mýtná brána se skipasem zdarma (přes noc uzavřená) Doporučuji zjistit si počasí na další dny a v případě velkého přívalu sněhu (kalamity) bych raději sjel dolů. Výjezd je cca 45 minut po dobré cestě, kde jezdí také autobusy sklon 13%. Tunelem kterým budeš projíždět je nejvýše položený tunel pro auta v Evropě.
upmanupmanČlen
Přidáno před 5 let
Dik moc - husty, musim se tam mrknout, kazdopadne spise to vidim ted na Italii, Sulden, kvuli pocasi. Jo a moc diky za supwr google mapy, fakt tleskam, perfektne zpracovane.
Sport freaks family, havlicekpetr.cz, Dethleffs Globebus i 11 2010, ročně +100 dní v průměru na cestách, free camping rulez
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Pipina, Jarda a Iveta, dethleffs, tomasbok, Dasa a Jirka, Viktor, xturer, maria, Dudla, klappe, upman, vladkamarek

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,716,578 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.11923 sekund | Průměrně za: 0.11923 (0) sekund | Dotazy: 68 | Použitá paměť: 1.78MB/2MB