Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Navigace: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Navigace

Poslední aktualizace před 16 let
BobikBobikČlen
Přidáno před 17 let
Ahojky ja použivam momentalně Mio c710 jake použivate vy a jake mate skušenosti diky Bobík
M
MarvinČlen
Přidáno před 17 let
Já Mio 350 Pocket PC s Tomtom 6,ale služebnímu koni na zoubky nehledím :)
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 17 let
Používám navigaci Blaupunkt DX instalovanou výrobcem auta, tedy Škoda. Mapu mám pouze Česka a Polska. Funguje vcelku k mé spokojenosti. Nevýhodou jsou drahé mapy Cena bez DPH: 4109,20 Kč, jen za Česko a Polsko, Polsko je navíc jen málo podrobné (23,4 % populace) a druhou nevýhodou je, že neexistuje podrobná mapa Evropy na jednom CD. Nejspíš by se tam nevešla.:(
Fun
Smile
Upravil Fun dne 22.06.2007 15:46, před 17 let
Fun Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 17 let
Ahoj,
www.digipoint.cz nabízí za 8990Kč přidávám link na podrobnější info:

http://navigovat.mobilmania.cz/autona...?id=130040

No nekupte to!:m
Fun
Smile
Upravil Fun dne 22.06.2007 19:37, před 17 let
Fun Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
T
TomČlen
Přidáno před 17 let
Já používám MIO C520 a je super, splňuje vše co od navigace očekávám.
Ahoj Tom:)
luciferluciferČlen
Přidáno před 17 let
Já mám taky Mio c520 a zjišťuju že po odblokování splňuje víc než jsem od této navigace očekával.
Karel a MarcelaKarel a MarcelaNováček
Přidáno před 17 let
Používám již dlouho navigaci StreetPilot c 320 a,ale kvůli mapám jsem se rozhod zakoupit MIO 520. Jsem sním spokojen,ale potřeboval bych do toho dostat ještě tři mapy.Je ochoten mi někdo poradit. Díky.
luciferluciferČlen
Přidáno před 17 let
Co potřebujete za mapy ?
Karel a MarcelaKarel a MarcelaNováček
Přidáno před 17 let
Jedu na sever a tak mi schází Litva Lotyšsko a Estonsko.Mapy ve formátu .fbl jsem si stáhnul, ale mám problém s licencí.
SarkaSarkaAdministrátor
Přidáno před 17 let
Jaké máte zkušenosti? s Be-on-road 2 :m

Český navigační program Be-on-road.
:m

Zatímco před pár lety byly na trhu jen TomTomové a Garminové, dnes si můžete pořídit desítky různých přístrojů s mnoha různými navigačními programy. Be-on-road lze používat jak na kapesních počítačích, tak v přenosných krabičkách. Nová verze Be-on-road 2 se prodává ve dvou verzích:
s mapami České republiky a střední Evropy za 3 153 Kč
a s mapou celé Evropy za 3 890 Kč.

Nemáte-li kapesní počítač nebo chytrý telefon, bude se vám hodit krabičková verze. Model i-Tec Airis II s mapami celé Evropy se prodává za necelých deset tisíc, levnější verzi i-Tec Airis I s mapami Česka, Polska, Maďarska, Slovenska a Rakouska pak pořídíte o tisícovku levněji. Oba modely mají stejný hardware s čipem Sirf Star III a displejem o rozlišení 320 × 240 bodů. Airis nepatří k nejlehčím navigacím, váží téměř dvě stě gramů, jeho šasi je ale docela líbivé a ničím neurazí.
Klíčové vlastnosti produktu

* rozlišení displeje: 320 × 240 bodů
* rozměry: 112 mm × 78 mm × 24 mm
* hmotnost: 190 g
* čip: Sirf Star III (20 k)
* uložení map: SD karta 4 GB
* dodavatel map: Tele Atlas
* pokrytí v ceně: kompletní Evropa, 37 států
* RDS-TMC: ne
* výdrž při navigaci: až 4 h (1 200 mAh akumulátor)
* konektory: miniUSB, sluchátka, externí anténa
* multimédia: žádné
* příslušenství: držák, síťová nabíječka, nabíječka do auta, miniUSB kabel
* cena (S DPH): cca 8 600 Kč (7 600 Kč s mapami CZ, SK, HU, PL, A)
Upravil Sarka dne 24.06.2007 22:45, před 17 let
Sarka Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
CharlieCharlieČlen
Přidáno před 17 let
Nemam vyskusane Mio 520 ale vlastnim Mio710. Tam sa daju nahrat komplet mapy Europy zadarmo z internetu. Dolezita je aj aktualizacia. Mapy rychlo zastaraju.
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 17 let

Citovat

Charlie napsal/a:
Dolezita je aj aktualizacia. Mapy rychlo zastaraju.


Souhlasím, na toto nikdo neupozorňuje! I když technické "hračičky" to moc nemusí zajímat, protože mají každý rok nový model!:D:D:D
Fun
Smile
CharlieCharlieČlen
Přidáno před 17 let
Lenze zastaranie map je otazka mesiacov. iGo obnovuje mapy nioekolko krat do roka. Su to mapy urcene pre PDA. Kym to prejde cez Mio tak to chvilu trva. Ale aj mapy pre PDA sa daju spustit cez Mio. Mne sa zda dolezite aj to, ze firma produkujuca iGO pochadza z Madarska. Preto ma vyborne mapy vychodu. Napriklad Garmin-Nuwi neobsahuje mensie ulicky. A prave na nich sidlia firmy, ktore vacsinou kamionisti hladaju. To som zistil, ked som sa snazil jednomu vysvetlit kde sa nachadza jedna znama firma. Tato ulica tam nebola. Mio malo dokonca nazov a adresu firmy v databaze POI od vyrobcu. Vtedy najviac ocenite poodrobnost a aktualnost mapy v navigácii.
VitaVitaČlen
Přidáno před 17 let
no a já používám nějaký ten pátek Garmin 60C, nemá ještě SIRFIII, má jen 56M paměti - ale navigovat umí a byl zvolen z důvodu že je poměrně malý a lehký na nošení třeba na baťohu, dobře drží na řídítkách na kole, nevadí mu pád do vody a umí něco přez 20 hodin na baterkách - do auta asi není to nejlepší ale už jsem podle něj dost projel bez problémů
Karel a MarcelaKarel a MarcelaNováček
Přidáno před 17 let
iGO má docela dobře zmapovaný východ, ale některé mapy nejsou bohužel u nás oficiálně k zakoupení. Mapy se dají aktualizovat pouze které byly zakoupeny s navigací nebo na kartě.A jenom když je MIO uvolní. Pak to de samozřejmně i neoficiálně ale musí se ktomu sehnat patřičné soubory. Pro každý typ a verzi jiný.
T
TomČlen
Přidáno před 17 let
Pro Lucifera, jak jsi odblokoval MIO ? U 710 mě to šlo, ale u 520 mě to nějak nejde. Dík Tom
BobikBobikČlen
Přidáno před 17 let
ahojky mam taky Mio 720 ale zatim jsem nenašel nic na dohraní jako to jde na Mio 720 jestli neco oběvíte dejte vědět děkuji Bobik
MirekkMirekkNováček
Přidáno před 17 let
Dotaz - jdou mapy z onoho ruského webu použít i do C520 nebo jsou určeny jen pro C710? Díky.

Pro Toma: takže je určitě 520 lepší než 710 ? A v čem, za kolik tak mohu dnes prodat čtyři měsíce staré Mio 710C ? :o
luciferluciferČlen
Přidáno před 17 let

Citovat

Tom napsal/a:
Pro Lucifera, jak jsi odblokoval MIO ? U 710 mě to šlo, ale u 520 mě to nějak nejde. Dík Tom


Musíš si nahrát prográmek na sd kartu a vypnout podržením vypínacího tlačítka na déle než deset sekund.Vložit kartu do navigace. Potom to zapnout. Počkat až naběhne a krátkým zmáčknutím tlačítka vypnout. Potom to zase krátkým stiskem zapni. Navigace se restartuje a naběhne odblokovaná. Když neuvidíš lištu s tlačítkem start, tak vem nějaký předmět (tužka, párátko) a v pravém spodním rohu chvilku klikej. Lišta by měla vyjet.

Tady je ten prográmek:
http://www.edisk....-Beta6.zip Musí se rozbalit na kartu.
Upravil lucifer dne 28.06.2007 21:18, před 17 let
BobikBobikČlen
Přidáno před 17 let
ahojky lucifere pujde to i u 720citky dekuji
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,181,462 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.24736 sekund | Průměrně za: 0.24736 (0) sekund | Dotazy: 142 | Použitá paměť: 2.27MB/2MB