Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Změna pneu: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Změna pneu

Poslední aktualizace před 6 let
pilinispilinisČlen
Přidáno před 6 let
Zdravím kolegové potřeboval bych poradit. Mam pneu 215x70x15 a chci tam dát 225x70x15 co bych k tomu
potřeboval aby to šlo.Díky za rady
Jinak mam Fiat Dukáto 2,3 96kw rok 2008 nastavba SEA
Já Honza a Gábina a obytné auto Fiat Dukáto 2,3 96Kw
BeranBeranČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,hlavní je mít tento rozměr zapsaný v TP.:_
Samotář
Q
AnonymČlen
Přidáno před 6 let
Mám to same vozidlo a v TP je pouze jedna varianta a to 215/70/15. Já bych ale neměnil.
tomkoptomkopČlen
Přidáno před 6 let
Já mám v TP oba rozměry, změnil jsem je - tedy jde to.
Fakta: poloměr o 7 mm větší, obvod o 43 mm větší (2%)
Auto je o 7 mm vyšší a v mém případě tachometr ukazuje přesněji.
karelHkarelHČlen
Přidáno před 6 let
Potrebujes souhlas vyrobce, ze lze pouzit onen rozmer pneu. Pak ti to magistrat zapise do TP
MirekJPMirekJPČlen
Přidáno před 6 let
Pokud jsi auto kupoval v CR a pozadovany rozmer je na Ducato homologovany (225ky by mely byt, mam je zapsane v technicaku), tak zavolej do Fiatu a vystavi ti potvrzeni pro Zapsani zdarma. Pokud je tvuj vuz z dovozu (jako v mem pripade), tak za to chteji 3 tisice s nejistym vysledkem, protoze zjistuji homologovane rozmery na centrale.

Ja chtel zapsat 16ky disky, nakonec jsem to vyresil koupi Alu disku s typovym listem - to je druhy zpusob. Dle obrazku mas na aute Alu disky. Podivej se, co to je za vyrobce a zkus kontaktovat jejich dovozce, zda pro ne maji typovy list a jake jsou na nem rozmery pneu.
Lubos a DasaLubos a DasaČlen
Přidáno před 6 let
Zkus jednodušší cestu. Pokud máš manuál ke svému autu, nebo pokud ho seženeš na internetu, tak v něm jsou uvedeny rozměry pneu a disků, které mohou být používány. Vezmi ho, zajdi na DI a tam by ti měli na základě toho zapsat požadovaný rozměr do TP. Mám to osobně vyzkoušené a to hned dvakrát u dvou různých aut.
Zdraví
Luboš a Dáša
pilinispilinisČlen
Přidáno před 6 let
Díky za rady zkusím to.Honza
Auto je dovezeno nové z německa a jsem 2 majitel
Já Honza a Gábina a obytné auto Fiat Dukáto 2,3 96Kw
K
KoralovciČlen
Přidáno před 6 let
Proč je chceš měnit? Máš s tímto rozměrem lepší zkušenosti než s 215? Jestli ano, tak v čem jsou lepší,dik
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: pilinis, Beran, quicksilver_smazany, tomkop, karelH, MirekJP, Lubos a Dasa, Koralovci

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,035,009 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.13238 sekund | Průměrně za: 0.13238 (0) sekund | Dotazy: 83 | Použitá paměť: 1.86MB/2MB