Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Vestavbový slet: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Vestavbový slet

Poslední aktualizace před 6 let
pe3ikpe3ikČlen
Přidáno před 7 let
Nikde nemožem najst výsledky ! Iba fotky som našiel. Ako to tam dopadlo ? Kde su vítazi ? Nech závidíme, blahoželáme a obdivujeme aj my čo sme nemohli príst. :x
Karin Já a Rudolf - Mis van Techno 2018
Martin MrakMartin MrakČlen
Přidáno před 7 let
Vítězové jsou všichni, kteří to nevzdali navzdory počasí. :_
Martin
Facebook- Martin Havelka
pe3ikpe3ikČlen
Přidáno před 7 let
Gratulujem všetkým. Ale kto bude teraz organizovat buduci ročník ?
Karin Já a Rudolf - Mis van Techno 2018
Martin MrakMartin MrakČlen
Přidáno před 7 let
Na sletu zaznělo, že by měl zakladatel vestavbových sletů Radek, mít hlavní slovo při pořádání následujícího srazu. Přecejen je to jeho dítě a děti potřebují rodiče.
Pokud se nemýlím, tak výherci to mají trošku z ruky. Ale určitě se nějako zkontaktují a domluví.
Takže se necháme překvapit. Ale už teď by se mělo obědnat krásné slunečné počasí.
Martin
Facebook- Martin Havelka
traktorista2traktorista2Člen
Přidáno před 7 let
Vyhráli to naši braťja, takže příští ročník se bude konat na Slovensku :he

S pozdravem Vlastik !y
PROFESIONÁLNÍ SUCHÉ I MOKRÉ ČIŠTĚNÍ
www.cisteni-kobercu-docista.cz !g www.cisteni-aut-karavanu.cz
OBYTNÁ AVIA A15,
VLASTIK (42), MÍRA (39), HONZÍK + KUBÍČEK (11 roků) a ANEŽKA (9 let)
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 7 let
Tak o tom pochybuji. Už jen o tom, že je to slet Čech, Moravy a Slezka. A příští slet je jubilejní 10. Takže dle dostupných informací se na pořádání sletu bude účastnit i Radek Sladký.
A co, tak bude na Slovensku. Však tam je taky fajn. :^
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
M
mariaČlen
Přidáno před 7 let
ti vítězové jsou tajní? Bohužel jsem se tam nedostal, ale rád bych se alespoň fotem pokochal.
W
walibukČlen
Přidáno před 7 let
Az anďalát, to kto vyhral?
petr787petr787Člen
Přidáno před 7 let
pe3ikpe3ikČlen
Přidáno před 7 let
Vítazi sa nehlásia , že by ešte oslavovali ??!! Ak by to o rok bolo na Slovensku- zavoláme telku , nech sa takýto nedostatok informácii už nezopakuje !)
Karin Já a Rudolf - Mis van Techno 2018
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let
Hmmmm ? :x:x:x
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 7 let
A Martin Remiš s Broncem je vítěz jedné ( nevím které ) kategorie.
https://bronconamiestohotela.com/

A pár obrázků - http://www.caravan24.cz/fotogalerie.p...2&rs=0
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
RomanPatrolRomanPatrolČlen
Přidáno před 7 let
Obávám se, že vítězové se zde neozvou, protože tu nejsou registrovaní, ale prezentují se na facebooku. Samozřejmě mají ještě jiné aktivity (lodě, offroad) přes které je znám zase já.

https://www.faceb...mp;theater
Optimismus je způsoben nedostatkem informací...
Fiat Ducato 2019 ETRUSCO I7400SB Capron
Mirek a IvaMirek a IvaČlen
Přidáno před 7 let
No, hanba mě fackuje, ale byl jsem příliš unaven na to, abych auta obcházel a tak vím vlastně skoro prd. Vím a mám pouze toto: vítěz Sympatic je Martin Remiš - Bronco - ze Slovenska a vítěz Techno je Vitaliy Vasu - Koncakovi - myslím, že ČR. Mám za to, že ani jeden z nich není členem C24, minimálně určitě ne - Bronco. Myslím, že relevantní info by mohli podat organizátoři a snad to tak udělají. Mám fotku Bronca a snažím se ji vložit, ale ňák mi to nejde.
Mirek

P.S. Něco se mi podařilo vložit, ani nevím jak. To je Bronco.
A to, co napsal Martin pode mnou, je jedna velká pravda!
Upravil Mirek a Iva dne 19.10.2017 22:40, před 7 let
Mirek a Iva Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
Martin MrakMartin MrakČlen
Přidáno před 7 let
Osobně si myslím, že soutěž není vůbec na sletu důležitá. Většina lidí tam jezdí za úplně jiným účelem. ( dokonce se najdou i takoví blázni, kteří se do propršeného víkendu hnali na poslední chvíli přes půl Evropy) To je to pravé nadšení jak má být. (( A stejně nevyhráli !t ))
Martin
Facebook- Martin Havelka
M
mariaČlen
Přidáno před 7 let
děkuji za info. Jestli je důležité kdo vyhrál, to nedokážu posoudit. Každopádně po vzrušené debatě před srazem jsem byl zvědavý, jak to celé dopadlo.
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 7 let
Tak asi tak. Přijel jsem jako 11 auto v pátek odpoledne. Zrovna v tom největším slejváku co mohl být. První průser. Před oknem recepce louže, tak pět čísel hluboká - nedala se obejít. Po zaparkování a trochu rozkoukání jsme vyrazily na jedno pěnivé do kiosku. Zavřeno. Druhý průser. Kolega Peter trochu udělal humbuk a trochu neochotně, ale přeci otevřeli. Pak už to nějak šlo.
Samotný sraz byl znehodnocen nepřízni počasí. Co si budeme namlouvat, málokdo oblezl všechny. Mně osobně připadalo, že nového v oblasti dodávek se snad ani nic neobjevilo. Sraz byl ovlivněn spíše expedičákama, které osobně sleduji na netu. A docela jsem byl rád. Že jsem je mohl vidět i naživo. Ještě jsem byl v očekávání ( a bylo nás mnoho ) co se bude dít ve vytvořené víajpí sekci uprostřed placu. Asi nic se nedělo, pokud jsem si všiml. Kdo měl štěstí, mohl uvidět v akci Průšu.......né úchyla, ale 3D tiskárnu od mladého Valacha ( promiň za to oslovení ). Já to štěstí bohužel propásl. A co ještě bylo zajímavé k vidění ? Doprovodné auto týmu Buggyra, Medvěd, Avije vod kolotočáře Kočky, milióny hub, obytný Barkas pod střechou, skládací střešní stan, samolepky na Renckovi, Bronco......a plno jiných věcí. šlo jen o to, co si kdo kde našel.
Tak zase za rok.............:_
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
pe3ikpe3ikČlen
Přidáno před 7 let
Všetkým díky za info ai za foto. Viem že lepšie je vidiet na živo , dufam že do tretice sa mi to konečne na rok podarí.
Ak človek prepadne vášni / u mna asi posadnutost/ stavat si do dodávky domácnost, je pre neho takéto podujatie vrcholom sezony.
O pár týždnov budu dva roky čo som našiel tuto stránku a ,, vďaka " vám som sa dotoho pustil aj ja. Za ten čas som prišiel pri PC o zrak B), o dve frajerky,priatelia ma opustili, schátral mi barák , záhrada spustla a o účte v banke ani nehovorím....ale mám Bydlíka!) a Vás ! :he:) Síce iba prečítaných ale dufam že narok sa to zmení .:_
Karin Já a Rudolf - Mis van Techno 2018
ShebaShebaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

SignBoss napsal:

Tak asi tak. Přijel jsem jako 11 auto v pátek odpoledne. Zrovna v tom největším slejváku co mohl být. První průser. Před oknem recepce louže, tak pět čísel hluboká - nedala se obejít. Po zaparkování a trochu rozkoukání jsme vyrazily na jedno pěnivé do kiosku. Zavřeno. Druhý průser. Kolega Peter trochu udělal humbuk a trochu neochotně, ale přeci otevřeli. Pak už to nějak šlo.
Samotný sraz byl znehodnocen nepřízni počasí. Co si budeme namlouvat, málokdo oblezl všechny. Mně osobně připadalo, že nového v oblasti dodávek se snad ani nic neobjevilo. Sraz byl ovlivněn spíše expedičákama, které osobně sleduji na netu. A docela jsem byl rád. Že jsem je mohl vidět i naživo. Ještě jsem byl v očekávání ( a bylo nás mnoho ) co se bude dít ve vytvořené víajpí sekci uprostřed placu. Asi nic se nedělo, pokud jsem si všiml. Kdo měl štěstí, mohl uvidět v akci Průšu.......né úchyla, ale 3D tiskárnu od mladého Valacha ( promiň za to oslovení ). Já to štěstí bohužel propásl. A co ještě bylo zajímavé k vidění ? Doprovodné auto týmu Buggyra, Medvěd, Avije vod kolotočáře Kočky, milióny hub, obytný Barkas pod střechou, skládací střešní stan, samolepky na Renckovi, Bronco......a plno jiných věcí. šlo jen o to, co si kdo kde našel.
Tak zase za rok.............:_


Franto,kdes viděl toho Barkase? :|
Vozidlo : Ludwik XV (Citroen Jumper L2H1, r.v.2010)
Posádka: Já a moja
Mirek a IvaMirek a IvaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

SignBoss napsal:

Ještě jsem byl v očekávání ( a bylo nás mnoho ) co se bude dít ve vytvořené víajpí sekci uprostřed placu. Asi nic se nedělo, pokud jsem si všiml. Kdo měl štěstí, mohl uvidět v akci Průšu.......né úchyla, ale 3D tiskárnu od mladého Valacha ( promiň za to oslovení ). Já to štěstí bohužel propásl. A co ještě bylo zajímavé k vidění ? Doprovodné auto týmu Buggyra, Medvěd, Avije vod kolotočáře Kočky, milióny hub, obytný Barkas pod střechou, skládací střešní stan, samolepky na Renckovi, Bronco......a plno jiných věcí. šlo jen o to, co si kdo kde našel.
Tak zase za rok.............:_


No vidíš kamaráde, doměnky, doměnky. Na to my jsme v té naší vlasti jedničky. To my rádi. A dokonce je dokážeme pojmenovávat, třeba "víajpí sekce". A přitom nešlo fakt o nic jiného než o to, že jeden držel místo druhému.
Ale konspirační teorie musí být!
Opravdu jsme byli rádi, že jsme v tom počasí, ve tmě a hlavně po dvou dnech šílené cesty abychme na slet dorazili aspoň v pátek před půlnocí, mohli v onom vyznačeném místě v klidu zaparkovat a ano, bylo drženo místo ještě dalším, kteří přijeli až v sobotu. Holt jsme se rok neviděli a chtěli jsme být pospolu. Nerozuměl jsem, co na tom bylo pro "těch mnoho" divného.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,705,409 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22460 sekund | Průměrně za: 0.2246 (0) sekund | Dotazy: 140 | Použitá paměť: 2.28MB/4MB