Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Karavanink spojuje: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Karavanink spojuje

Poslední aktualizace před 6 let
T
Tomik KraluČlen
Přidáno před 6 let
Já myslím, že všechny společně zájmy partnery spojují. S manželkou jsme spolu od r. 87. Dlouho jsme se společně věnovali motoristickému sportu a podnikání a když to přerostlo tak jsme restartovali svůj život a po letech permanentního zápřahu jsme zvolnili, koupili karavan a užíváme si trochu klidnějšího života. A i po těch letech nás společný život baví a užíváme si ho.
L
LacigaČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, nás taky se ženou karavaning stmeluje, ale nesmím potkat někde v kempu podobně žíznivé karavanisti, jako jsem já. To potom začíná smrdět rozvodem.
R
RobaČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Laciga napsal:

Ahoj, nás taky se ženou karavaning stmeluje, ale nesmím potkat někde v kempu podobně žíznivé karavanisti, jako jsem já. To potom začíná smrdět rozvodem.



Ahoj. Tak to ať se raději nepotkáme......... !^:^
P
ppeppeČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Roba napsal:

Citovat

Laciga napsal:

Ahoj, nás taky se ženou karavaning stmeluje, ale nesmím potkat někde v kempu podobně žíznivé karavanisti, jako jsem já. To potom začíná smrdět rozvodem.



Ahoj. Tak to ať se raději nepotkáme......... !^:^


No, jednou jsem takového kolegu potkal v kempu v zahraničí. On byl celej nadšenej, protože jsem byl první čech, kterýho potkal. Já byl oproti němu úplná pralesní liga. Sranda sním byla sice velká, ale na rozvod jsme to skoro měli oba :) hroznej živel :-)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,026,991 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.12559 sekund | Průměrně za: 0.12559 (0) sekund | Dotazy: 62 | Použitá paměť: 1.69MB/2MB