Přihlášení

Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem

Zapomněli jste heslo?
Klikněte sem.
hvcaravans.cz

Kdo je on-line

· Hosté on-line: 18

· Členové on-line: 3
tomas_, Jirka W, riki0832

· Registrovaní členové: 10,615
· Nejnovější člen: Standa a Mila

Nástěnka

Abyste mohli napsat zprávu, musíte se nejprve přihlásit.

pupus78
15.10.2017 22:46
Ahoj, nachystá se prosím teď někdo na Krétu? Potřebovali bychom přivézt něco, co se nám porouchalo...

Jarda a Maru
15.10.2017 13:05
Pepob , přejeme ti všechno nejlepší, zdravíčko a štěstíčko k dnešním narozeninám Narozky stesti Pivo mavam mavam

Pepi
09.10.2017 08:55
Jirko-majki vše nej,hodně zdraví a mnoho km-OA

bob_bobek
07.10.2017 12:32
Díky všem za přání obzvlášť Maxíkovi,ty vado jak máš velké křídla,že se vznášíš? Shock

Zdeneksed
06.10.2017 14:37
Bobkovi přejeme zdravíčko, štěstíčko šťastné cesty a dobré lidičky kolem. A+Z

dcpaja
06.10.2017 06:56
Bobkovi k narozkám vše nejlepší!!!

hvcaravans.cz

Číst diskuzi

Karavan » OSTATNÍ » Zaujalo vás
 Vytisknout diskuzi
Karavanink spojuje
Za více než desetiletou karavanistickou zkušenost neznám žádnou dvojici, která žije karavaninkem a rozvádí se. Pokud jsou partnerské rozchody, pak většinou jeden z partnerů neměl karavanink jako koníček číslo jedna. Jsou i jiné koníčky, ale karavanink je svou podstatou partnerský.

Přátelé pěstujme karavanink společně, budujeme si tím trvalý vztah.

OkOkOk
fun
Míra a Šárka, polointegrál Mobilvetta na podvozku Fiat

Upravit
Ano, i my se ženou jsme si v tomto padly do noty. A ještě víc mě popohání manželka do různých cestovních akcí. Jak jsem letos jen něco naznačil o penzionu, byl oheň na střeše......Auto jsem neměl hotové. Tak pojedem s matracema v dodávce. Ale pojedem.........A zmůžu něco, když žena zavelí ???
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER

SAMOLEPÍCÍ NÁPISY A GRAFIKA
www.frmolshop.com

http://www.frmol.cz Upravit
Jsme tím oba postiženi stejně, takže lepší to nemůže být.
Míra a ZuzkaTáborák

Upravit
Kdo jednou pozná cestování karavanem tak nemůže přestat. My dva jsme už staří, prodali jsme bydlík že už jezdit nebudme - no a po krušném létě doma jsme nevydželi a už stojí na zahradě náhrada a zjara zase vyrazíme.

Upravit 4
Neco na tom bude. Zatimco doma se cas od casu ta ci ona naspulena huba nebo prasknuti dverma vyskytne, tak na vyjezdu nikdy. hm
No mozna i diky tomu, ze soupackama se tak pekne netriskne Grin
Jitka a Pepa, vestavba MLB 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)

Upravit
2retro napsal:

Kdo jednou pozná cestování karavanem tak nemůže přestat. My dva jsme už staří, prodali jsme bydlík že už jezdit nebudme - no a po krušném létě doma jsme nevydželi a už stojí na zahradě náhrada a zjara zase vyrazíme.

Tak to vám přeji ještě hodně výjezdů v tolika letech , pokud zdraví slouží jde vše . A VOTOM TO JE .umi
pes Žijem jen jednou.

Upravit
JiPe Highlanders napsal:

Neco na tom bude. Zatimco doma se cas od casu ta ci ona naspulena huba nebo prasknuti dverma vyskytne, tak na vyjezdu nikdy. hm
No mozna i diky tomu, ze soupackama se tak pekne netriskne Grin

No někdy i na výjezdu se to stane , je to hlavně z únavy po cestě kdy tě nenechají ani zakouřit a hned hledají místo na zaparkování , potom to i bouchne jako kamna.
pes Žijem jen jednou.

Upravit
Fune, to je myšlenka. To si skoro říká o sociologický výzkum. Musím to trochu doplnit. Když jsem to po sobě četl, trochu mi to přišlo, že to zní trochu ironicky. Tak to, ale není. Myslel jsem to vážně :-)
Upravil/a ppeppe dne 11.10.2017 00:50

http://www.ioutdoor.eu Upravit
Ahoj,musím se přidat.Všechno to bude tím,že společné zážitky posilují vztah.A jestli se stane,že oba ještě ke všemu mají i jiného koníčka-třeba jako u nás Skandinávii a psy,tak už opravdu není co řešit.Jenom snad maličkost:neví někdo z vás jak přesvědčit drahou polovičku že bydlík není nafukovací?Jedupes
Dva důchodci-Yvonna a Jiří,dva chlupáči-Bondy a Mara-briard a drsnosrstá jezevčice.
Kam jedeme my,tam i oni

Upravit
... jdej jí pumpičku. A může začít nafukovat. pak to snad pochopí. Smile
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER

SAMOLEPÍCÍ NÁPISY A GRAFIKA
www.frmolshop.com

http://www.frmol.cz Upravit
[img][/img].

Upravit
Beran napsal:
neví někdo z vás jak přesvědčit drahou polovičku že bydlík není nafukovací?Jedupes

Kupte si k bydlíku motorku. Ta moje se musela naučit, že se věci na 14 dní v pohodě vejdou do třech cca 45L kufrů. Jeden má ona, druhej já, ve třetím jsou nepromoky, lékárnička, pivo a další technická podpora tanec
Pavel Jedu a Monika inlove + VW Golf Variant 2,0TDi + Weinsberg 420QD

Upravit 1

Kupte si k bydlíku motorku. Ta moje se musela naučit, že se věci na 14 dní v pohodě vejdou do třech cca 45L kufrů. Jeden má ona, druhej já, ve třetím jsou nepromoky, lékárnička, pivo a další technická podpora tanec

Takhle jsme to měli 25 let a dnes máme v autě ještě některé skříňky volné.Wink

Upravit
Dobré téma ;-) tak já se tedy přiznám...;-) aby to i tu mojí chytlo tak jsem hned od prvního výjezdu v obytce vařil, umýval nádobí, dával děti spát... v zimně když si zalyžuji tak jedu hned s malou (starší) a odpoledne dávám spát tu mladší dceru. V neděli rodinku přivezu před dům, vypustím WC a jdu spráskaný ale ABSOLUTNĚ ŠŤASTNÝ spát!!! Do úterý jsem v práci myšlenkama na víkendu hlavně v zimně na lyžích a od středy se zase těším až opět vyjedeme...;-) Jsem rád že jsem zkusil tuto drogu s kterou asi jen tak nepřestanu a ani si odvykat nechci. Doma to máme všichni stejně a jsem rád za ty chvíle s rodinou.
Marek Jedu Vlaďka Lyže Niky Pfft Terka Pfft
www.skiing-parking-camping.com

http://www.skiing-parking-camping.com Upravit
Nic nedokáže stmelit dvojici víc, než měsíční stání na ploše cca 4m2. Kámoš mi říká: Ty vole, jak to můžeš vydržet. Já bych ženě za pět dní zasek krumpáč do zad:-)

Upravit
Sapuki napsal:

Nic nedokáže stmelit dvojici víc, než měsíční stání na ploše cca 4m2.

tak tak, tak tak... stmelili jsme se az se s toho stmelovani vytmelil Ondra :-D
floridan79 přiloženo následujícíobrázky:
whatsapp_image_2017-10-12_at_091834.jpeg whatsapp_image_2017-10-12_at_091719.jpeg whatsapp_image_2017-10-12_at_091524.jpeg

Ja, Hanule, Ondra, Roxinka a Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TD 4x4 (Kosmik)

Upravit 7
floridan79 napsal:

Sapuki napsal:

Kdyz je dobry tmel tak to jde samo Grin .
Jojo deti jsou drahy a narocny ale krasny konicek.
A po dlouhe dobe taky vidim normalni jmeno . Gratulace. Ok

.

Upravit 1
floridan79 napsal:

Sapuki napsal:

Blahopřeji u nás je na cestě další ale vnouče . To abys se pomalu poohlížel po větším vozidle , pokud tě to stmelování tak bere .
pes Žijem jen jednou.

Upravit 1
floridan79 napsal:

Ne abys ho nastříkal na zeleno Wink
Tom & Pavla
Škoda Octavia 1.9 TDI + Elddis Crown Crest

Upravit 1
TomTP napsal:

floridan79 napsal:

Ne abys ho nastříkal na zeleno Wink

GrinGrinGrinheheOk
Ja, Hanule, Ondra, Roxinka a Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TD 4x4 (Kosmik)

Upravit
Přejít na fórum:
Vygenerované za: 0.46 sekund
148,771,601 návštěv