Přihlášení

Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem

Zapomněli jste heslo?
Klikněte sem.
www.karavanypro.cz

Kdo je on-line

· Hosté on-line: 26

· Členové on-line: 5
Lada a Romca, SignBoss, hasky, outfish, Jirka W

· Registrovaní členové: 10,615
· Nejnovější člen: Standa a Mila

Nástěnka

Abyste mohli napsat zprávu, musíte se nejprve přihlásit.

pupus78
15.10.2017 22:46
Ahoj, nachystá se prosím teď někdo na Krétu? Potřebovali bychom přivézt něco, co se nám porouchalo...

Jarda a Maru
15.10.2017 13:05
Pepob , přejeme ti všechno nejlepší, zdravíčko a štěstíčko k dnešním narozeninám Narozky stesti Pivo mavam mavam

Pepi
09.10.2017 08:55
Jirko-majki vše nej,hodně zdraví a mnoho km-OA

bob_bobek
07.10.2017 12:32
Díky všem za přání obzvlášť Maxíkovi,ty vado jak máš velké křídla,že se vznášíš? Shock

Zdeneksed
06.10.2017 14:37
Bobkovi přejeme zdravíčko, štěstíčko šťastné cesty a dobré lidičky kolem. A+Z

dcpaja
06.10.2017 06:56
Bobkovi k narozkám vše nejlepší!!!

www.karavanypro.cz

Číst diskuzi

Karavan » OSTATNÍ » O nás
 Vytisknout diskuzi
Seznámení-hledám sympatického muže
Máš recht.Morava je morava a vůbec si nedovedu představit sympatického pražáka(jé to zas bude) Svůj nadhled jsi asi získala v tom balónu.Ať se daří.

https://www.facebook.com/petr.zemanek.16100 Upravit 2
zemanekpetr napsal:

Máš recht.Morava je morava a vůbec si nedovedu představit sympatického pražáka(jé to zas bude) Svůj nadhled jsi asi získala v tom balónu.Ať se daří.

Musím se připojit konečně si nedělá srandu děděk jeden .Grin
pes Žijem jen jednou.

Upravit
Herman napsal:

zemanekpetr napsal:

No, opět sranda převeliká. Kam na to chodíte, kde pojídáte tolik vtipné kaše??? J.

Upravit
Jirka W napsal:

Herman napsal:

zemanekpetr napsal:

No, opět sranda převeliká. Kam na to chodíte, kde pojídáte tolik vtipné kaše??? J.

Ta kaše se dělá na Moravě !
V Praze je blaze tam se jen tlachá a nic -" ve zlým "
Dětku tedkom jme to schytali oba a od Pražáka , jenže je to naše holka a napsala že jste poněkud z ruky daleko . Raději se poptejte zda není někdo z kolegu sám . Mirka už to uzavřela a všem nám děkuje
pes Žijem jen jednou.

Upravit
Myslel jsem, že s přibývajícím věkem dostává člověk rozum, ale koukám, že u některých jedinců je tomu naopak.

Upravit 4
Tomik Kralu napsal:

Myslel jsem, že s přibývajícím věkem dostává člověk rozum, ale koukám, že u některých jedinců je tomu naopak.

Necháme je býtsleep...Jsou rádi, že k nim zavedlipc internet a že s ním už umí...Grin Jinak by si neměli kde a s kým pokecatPovidame
Miloš Jedu, Zuzka tanec a Ben pes

http://www.mbautoservis.cz Upravit 1
Hoši vy si z toho děláte prču, ale tady u nás se bude příští rok stavět hraniční přechod !
Česká republika - Ukrajina. .-)
Jitka a Pepa, vestavba MLB 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)

Upravit
JiPe Highlanders napsal:

Hoši vy si z toho děláte prču, ale tady u nás se bude příští rok stavět hraniční přechod !

JiPe : Pepo -Tak ty se tlačíš na špatnou stranu , no kdo chce kam at jde . hm

Tomiku : každého to čeká bunky stárnou a toho Němce budeš mí na zádech co by dup , po padesátce se to začne rapidně projevovat . Donutil tvrdí že se vracíme do děctví , tak si to přeber , hlavně zdraví a pohodu.nesmut

mb: Miloši - Čekal jsem to přesně jsi to vystihl , ale v jednom vám fandím v Praglu se to vše odehrává a ukecavá , jen ty výsledky jsou chabé a to tam máte málo třešní a pořádných žen co za to umí vzít .Grin
pes Žijem jen jednou.

Upravit 1
Herman napsal:

JiPe Highlanders napsal:

JiPe : Pepo -Tak ty se tlačíš na špatnou stranu , no kdo chce kam at jde . hm

Tomiku : každého to čeká bunky stárnou a toho Němce budeš mí na zádech co by dup , po padesátce se to začne rapidně projevovat . Donutil tvrdí že se vracíme do děctví , tak si to přeber , hlavně zdraví a pohodu.nesmut

mb: Miloši - Čekal jsem to přesně jsi to vystihl , ale v jednom vám fandím v Praglu se to vše odehrává a ukecavá , jen ty výsledky jsou chabé a to tam máte málo třešní a pořádných žen co za to umí vzít .Grin

Grinmavamtanec

http://www.mbautoservis.cz Upravit
JiPe Highlanders napsal:

No jo, ale co budou dělat ty MORAVÁCI z PRAHY ???inlove A statistika uvádí, že jich tu je až 60% hehe. Myslíš, že bude vízum????Angry
Mně by to teda hodně vadilo, když bych jel např. do Loštic...Shock

http://www.mbautoservis.cz Upravit 2
No, uvažme kým a proč bylo tohle vlákno založeno.
Ano, ženou, která hledá nějakého fajn parťáka pro společné cestování.
Nemyslím si, že zdejší čepýření kohoutů zakladatelku zrovna zajímá.
Sad
Martin 1980, Terezka 2006, Eliška 2009 a hlavně náš Renda Renault Trafic 2,5D 1997 Jedu

Upravit 2
Martine : Mirka toto vlákno už ukončila
Upravil/a Herman dne 13.10.2017 07:42
pes Žijem jen jednou.

Upravit
Martin Mrak napsal:

No, uvažme kým a proč bylo tohle vlákno založeno.
Ano, ženou, která hledá nějakého fajn parťáka pro společné cestování.
Nemyslím si, že zdejší čepýření kohoutů zakladatelku zrovna zajímá.
Sad

Martine: Mirka to už ukončila nikomu to nekazíme jen tlacháme , plkáme a kecáme z které části státu se ten dotyčný stane tím zachráncem Mirky .
pes Žijem jen jednou.

Upravit 1
Hermane: já tady nic neukončila, tak snadno necouvám...jen jsem měla chuť zasáhnout do diskuse tak trochu "o nás bez nás" a reagovat na příspěvky, které si moji pozornost zaslouží. A opravdu nepotřebuji ZACHRAŇOVAT, už jsem velká holka...Wink
Upravil/a MirkaB dne 14.10.2017 08:33

http://www.facebook.com/mirka.bartonova Upravit 3
mb napsal:

JiPe Highlanders napsal:

No jo, ale co budou dělat ty MORAVÁCI z PRAHY ???inlove A statistika uvádí, že jich tu je až 60% hehe. Myslíš, že bude vízum????Angry
Mně by to teda hodně vadilo, když bych jel např. do Loštic...Shock

Milošu, do Loštic Ti vystavím vízum, ničeho se neboj. čau, čau
Spolek moravských karavanistů je partnerem FCC
v ČR

Pavel77 a Jarka
anglický karavan Elddis Shadowline 430 + Škoda Yeti 2.0 tdi 4x4

http://www.spol-moravskych-karavanistu.cz Upravit
MirkaB napsal:

Hermane já tady nic neukončila, tak snadno necouvám...jen jsem měla chuť zasáhnout do diskuse tak trochu "o nás bez nás" a reagovat na příspěvky, které si moji pozornost zaslouží. A opravdu nepotřebuji ZACHRAŇOVAT, už jsem velká holka...Wink

Mirko -To jsem rad čekám na info od kolegy z jiného klubu zda tam není ten dotyčný šohaj sám a neví co se děje u nás .Tou diskuzi ti udržujeme tvůj odkaz v první linii ,jinak ti zapadne a musí je někdo obnovit - otevřít , to jen pro info. stesti
pes Žijem jen jednou.

Upravit 1
Přejít na fórum:
Vygenerované za: 0.36 sekund
148,772,002 návštěv