Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Připojení Trumatic S3004 na plyn: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Připojení Trumatic S3004 na plyn

Poslední aktualizace před 6 let
pkrizakpkrizakNováček
Přidáno před 6 let
Dobrý den,

před časem jsem koupil výše zmíněné topení, karavan původně topením vybaven nebyl, nicméně byl předpřipravený prostup na komín, plyn do karavanu přivedený je (lednice + sporák) standartní šířka i umístění skříňky. Topení jsem si tedy zabudoval sám, nicméně teď je potřeba připojit to na plyn.

Marně se snažím najít firmu v okolí Ostravy, která by mi to napojila, jediný náznak toho, že by to mohlo jít je u AT Trading, nicméně jejich tempo je závratné a již týden čekám na cenovou nabídku, s tím, že pokud na ni kývnu, bude minimálně 14 dní trvat objednání dílů (mám naplánovaný výjezd 13.10 prý jsem to měl řešit dříve - volal jsem jim už v červenci, s tím, že se mám ozvat v říjnu). Mohl by prosím někdo doporučit firmu, která by to udělala, popř. v krajním případě poradit, jak udělat sám (chci se tomu vyhnout, s plynem není sranda, ale nevím, jestli mám jinou možnost).

Rozvod plynu v karavanu je, pod podlahou je přiveden plyn do ventilů, ty jsou však jen 2, tedy předpokládám bude potřeba vyměnit celý blok, za verzi se třemi ventily. Trubka by se pak měla vracet pod karavan a připojení do topení je taktéž pod podlahou. Regulátor mám standartní, bez bezpečnostního tlačítka, bylo mi řečeno, že je potřeba ho vyměnit.

Děkuji
L
LaganČlen
Přidáno před 6 let
Máš SZ.
konvlastakonvlastaČlen
Přidáno před 6 let
Zkus MAT servis Zlín
https://www.matse...-tecovice/
doporučuji
Vl
VasuVasuČlen
Přidáno před 6 let
Já si vše dělám sám, ale součástky na plyn, jsem kupoval u HI Propan ve Vítkovicích, Cementárenská, dělají vše kolem LPG plynu. Myslím, že pro ně by to nebyl problém.
Fiat Knaus 2,8 + dva senioři
STMaxSTMaxČlen
Přidáno před 6 let
Není potřeba měnit ventil za nový. Stačí T kus pod přívěsem a k topení dát ventil extra. Banální operace.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: pkrizak, Lagan, konvlasta, Vasu, STMax

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,025,591 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.13788 sekund | Průměrně za: 0.13788 (0) sekund | Dotazy: 64 | Použitá paměť: 1.73MB/2MB