Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Jsem rozhodnuty koupit obytku, ALE: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Jsem rozhodnuty koupit obytku, ALE

Poslední aktualizace před 7 let
hamonyhamonyČlen
Přidáno před 7 let
To je to, nad cim jsem taky premyslel, protoze abych vyhrival spinavou vodu bude asi energeticky narocny luxus :) Dneska se jedu podivat na druhe auto v poradi, s krasnou historii, tak mi drzte palce prosim :D
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

hamony napsal:

To je to, nad cim jsem taky premyslel, protoze abych vyhrival spinavou vodu bude asi energeticky narocny luxus :) Dneska se jedu podivat na druhe auto v poradi, s krasnou historii, tak mi drzte palce prosim :D


Vyhřívanou odpadní nádrž od Trumy jsem měl v alkovně a stejně mě zamrzl výpustný ventil, teď mám nádrž vyhřívanou nějakou patronou a taky mě zamrzl výpustný ventil a tak se nakonec osvědčil kybliček pod odpad. Na víkendové hory to funguje ( déle na horách stejně nevydržím, už nelyžuju a jezdím tam jen kvůli rodině ).

Jediné co mě kdy fungovalo, byla odpadní nádrž uvnitř.

PS. Držím palce !)
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
hamonyhamonyČlen
Přidáno před 7 let
Zitra jedu na predprodejni kontrolu k bydlikarum, je to na dobre ceste !)
OndrejOndrejČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

hamony napsal:

Je nejaka moznost do auta dodelat zimni paket? :)
Dnes se na jedno auto jedu podivat, ale nema paket :)


Vyhřívanou odpadní nádrž mi dělal Karel Prokop a musím říct, že funguje bezvadně. Odbočka horkého vzduchu zavedená pod nádrž ústí u ventilu ovládaného od řidiče. Na ventilu je teplotní čidlo s displejem uvnitř, abych ho neotvíral zamrzlý a kdyby náhodou, tak topná spirála na 12 v na ventil. To vše zapěněné nějako izolační hmotou. Jsme na horách poměrně často a na kohoutu je neustále cca 10 stupňů. Spirálu jsem ještě nepoužil. Originální výpust je zamrzlá celou zimu, vypouštím bez problémů.
Mnoho lidí řekne, že je to zbytečné. Kdysi mi řekli i v půjčovně, abych to nechal otevřené, ale já se nerad ráno kloužu na zmzlých těstovinách a když odjedu, tak to tam vypadá jak před příjezdem. S kyblíčkem běhat nikam nehodlám a stejně se vylévá zřejmě jen pár metrů vedle.
Karel vám ho určitě rád udělá:D
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Ondrej napsal:

Citovat

hamony napsal:

Je nejaka moznost do auta dodelat zimni paket? :)
Dnes se na jedno auto jedu podivat, ale nema paket :)


Vyhřívanou odpadní nádrž mi dělal Karel Prokop a musím říct, že funguje bezvadně. Odbočka horkého vzduchu zavedená pod nádrž ústí u ventilu ovládaného od řidiče. Na ventilu je teplotní čidlo s displejem uvnitř, abych ho neotvíral zamrzlý a kdyby náhodou, tak topná spirála na 12 v na ventil. To vše zapěněné nějako izolační hmotou. Jsme na horách poměrně často a na kohoutu je neustále cca 10 stupňů. Spirálu jsem ještě nepoužil. Originální výpust je zamrzlá celou zimu, vypouštím bez problémů.
Mnoho lidí řekne, že je to zbytečné. Kdysi mi řekli i v půjčovně, abych to nechal otevřené, ale já se nerad ráno kloužu na zmzlých těstovinách a když odjedu, tak to tam vypadá jak před příjezdem. S kyblíčkem běhat nikam nehodlám a stejně se vylévá zřejmě jen pár metrů vedle.
Karel vám ho určitě rád udělá:D


Dobré info :) Taky mě už nebaví běhat s kyblíčkem a hledat kanály ( mám dokonce zavíratelný kyblíček pokud není kanál k dispozici ). Můžeš dát info jakou cenu má mé běhaní s kyblíčkem ?? Stačí rámcové info, tisíce,desetitisíce... nemám vůbec představu a nechci otravovat Karla. Díky.
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 7 let
Vlasto !c !!!!
Karla votravovat můžeš.

zn. nur Du, und nur Deutsch !!!!
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Karel Prokop napsal:

Vlasto !c !!!!
Karla votravovat můžeš.

zn. nur Du, und nur Deutsch !!!!


Ahoj Karle, taky by mne zajímalo na kolik to vyjde. I když nevím jestli by to u mne problém řešilo, bo mám odpadní nádrž holou
jak pr#el.

A pamatuj, že : DER KUNDE IST KÖNIG ! / wenn er sich auch so verhält / :-D

.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 7 let
Der Kunde verhält sich oft wie ein Bettler !!!

(privat nachricht)
OndrejOndrejČlen
Přidáno před 7 let
Hoši jen do něj, je to lepší, než všechny originály. Ta nádrž je vlastně, jak kdyby byla ve dvojité vyhřívané podlaze. Já měl tu nádrž taky holou, je to nakonec zapěněné nějakou izolační hmotou. Kdyby to někoho zajímalo, budu mít auto v bazaru na brněnské výstavě, tak můžu ukázat in natura.Cenu vám neřeknu, to musíte s ním, poněvadž něco plácnu a on mě pak vezme montpákou. Ať má trošku fofr před zimou !h
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 7 let
Ondro, tebe montpákou :D nevemu. Ty seš moc mrštnej,....
Cenu klidně řekni, není tajná,....
P
pajoviČlen
Přidáno před 7 let
Zdravím vespolek. Tohle mě také zajímá.. Cena i časová náročnost. Klidně do SZ, nebo jakkoliv. Díky předem. Víťa.
karlosVWkarlosVWČlen
Přidáno před 7 let
Ja to mam na LMCčku origo pod autem...jak čerstvou tak odpadní. Kolem nádrží je ze stejneho matrose jako boky nastavby udelana "krabice". Vse zapasovane mezi šasi a navazujici na podlahu. Do kazde krabice je přes klapku vzduchu naveden teply vzduch z rozfuku. Zda se to být jednoduche a funkční. Vyzkoušeno při -21st...
1970 + 1977 + 2002
Fiat Ducato EuraMobil PRS695SB
nějaké ty fotky https://karlosvw.rajce.idnes.cz/
SOUNDSHOP.CZ vše pro car hifi & car multimedia
G
gutČlen
Přidáno před 7 let
Nějak mi dělá radost ta němčina i když umím německy prd.

Fakt jsem se zasmál pošlu aspoň karavánek.

Gut
Denke daran: Amateure bauten die Arche, Profis die Titanic!!
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

karlosVW napsal:

Ja to mam na LMCčku origo pod autem...jak čerstvou tak odpadní. Kolem nádrží je ze stejneho matrose jako boky nastavby udelana "krabice". Vse zapasovane mezi šasi a navazujici na podlahu. Do kazde krabice je přes klapku vzduchu naveden teply vzduch z rozfuku. Zda se to být jednoduche a funkční. Vyzkoušeno při -21st...



Díky za inspiraci. Vlezl jsem pod auto, prozkoumal a mám to stejně jako ty. Kolem je "krabice" s izolací. Vše pěkně v teplíčku .-) . Uffff......

.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
hamonyhamonyČlen
Přidáno před 7 let
Update, koupil jsem a jsme na prvnim vyjezde v krkonosich :D
V
vladkamarekČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj gratuluji a pochlub se co to je :)
hamonyhamonyČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, je to 2009 knaus skytraveller 600. Jsme z nej maximalne nadseni, vevnitr zanovni, maly najezd, prvni majitel a prodejce na jednicku! Nevim co vic si predstavit pri nakupu ojeteho auta :)
Upravil hamony dne 23.10.2017 13:45, před 7 let
klappeklappeČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

hamony napsal:

Ahoj, je to 2009 knaus skytraveller 600. Jsme z nej maximalne nadseni, vevnitr zanovni, maly najezd, prvni majitel a prodejce na jednicku! Nevim co vic si predstavit pri nakupu ojeteho auta :)


Vypadá to tak jen podle fotky, nebo je to na Renaultu? Pokud ano, zajímaly by mě zkušenosti po nějaké době. Díky.
Martin (39), Renča (38), Barča (9), Kája (7)
hamonyhamonyČlen
Přidáno před 7 let
jj, je to renda :D nevim jestli je to dobre nebo spatne, ale najeto ma malo :) zjistil jsem si, co maji mastery z techto let za vady a nebojim se toho, nejslabsi clanek je prevodovka, odchazi tam nejaky loziska mezi 130-180tis. km, plus mam servisaka, ktery dela desitky let jen renaulty a jeste je to bydlikar, takze dvere mam u nej vzdy otevrene :)
K
Kratas68Člen
Přidáno před 7 let
Zdravim, pred mesicem jsem delal loziska na Masteru. Je pravda, ze vazne odchazeji temer u vsech vozu. Ale neni to zadna hruza - stalo me to cca 4,5 tisice i s praci. Dulezite je chytit zavadu vcas - nez vule na loziskach oddelaji ozubena kola. Jakmile zaregistrujete trochu jiny zvuk z prevodovky, nebo vam vyskoci jednicka nebo zpatecka, co nejdriv na servis.
Zdravim M. K.

Automatické sloučení 23.10.2017 22:42:
Jeste dodatek - me odesla loziska na 240.000 km.
Upravil Kratas68 dne 23.10.2017 22:42, před 7 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,389,346 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.33297 sekund | Průměrně za: 0.33297 (0) sekund | Dotazy: 145 | Použitá paměť: 2.32MB/4MB