Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 aby to těch 10 let naše bydlíky ještě vydržely: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

aby to těch 10 let naše bydlíky ještě vydržely

Poslední aktualizace před 15 let
JAMJAMČlen
Přidáno před 15 let
http://zpravy.idn..._domaci_js


.... no už aby to bylo, že ! Na jaře jsme D1 absolvovali s obytňákem 2x. Jednou jsme přijeli domů a po otevření dveří nám komplet vypadl na zem kastlík - šrouby jaksi nevydržely to "tdm tdm" aneb panelway... No a podruhé .... no přestal troubit klakson, tak jsem jela do opravny a hle on tam najednou vůbec nebyl , no válí se někde na D1 :D .....
Jsem zvědavá o co přijdeme tentokrát, až tam "tdm tdm" pojedeme na výstavu !u .
1jgs - Milan1jgs - MilanČlen
Přidáno před 15 let
Doporučuju se z Brna jen tak ze srandy vydat po D2 ke slovenským hranicím. Možná nenajdeš ani ten kastlík, protože se tím "tdm tdm" otevřou i zamčené dveře. Nedávno jsem jel z Prostějova na Olomouc po "hanácké" dálnici a ve vyjetých kolejích jsem málem ztratil přívěs.

Stav naší dálniční sítě je opravdu alarmující a to v celém Česku. Na některých nově otevřených úsecích je po roce užívání na stejný problém už zaděláno. Zajímalo by mě, kolik by musel stát kilometr nové dálnice, aby byla skutečně kvalitní. Jasně, že se můžeme utěšovat, že třeba dál na východ od nás je ta situace ještě horší. Já chci ale patřit jinam :@.

Oprava, která se na D1 plánuje je opravdu nutná. Jen se už teď děsím těch kolon. Ale asi to budeme muset vydržet.



Milan :_
__________________________________
Všude dobře, :x tak co doma :^ ???!!!
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 15 let
Dálniční km by mohl stát i méně, jen je na tom schvalování firem moc lidí kteří ....úplatky?.... neee!!!!!... a to vše prodražuje km o cca několik milionů:v (stavěl jsem silnice)
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
milan59milan59Člen
Přidáno před 15 let
Asi nemá smysl brečet nad stavem našich dálnic, kdo jel - zná, kdo nejel - neuvěří dokud nepozná. Pro němce, který zatím tudy nejel, musí být svezení po D1 na Vysočině zážitkem.
Oproti D1 je dálnice na Karlovy Vary poměrně nová, ale její stav a potom úroveň "plátování" je v některých částech horší než na okresce. To jsou pecky do podvozku :v.
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 15 let
Němci si to ještě pamatují z doby po sjednocení, tenkrát zakusili dosytosti původní Hitlerovi dálnice na východě země. Pak to zkazili tím, že postavili nové.!h Dnes jezdí vzpomínat k nám.:s
Fun
Smile
Upravil Fun dne 09.10.2009 11:34, před 15 let
RobertRobertČlen
Přidáno před 15 let
Ještě kdybysme tak, jak ti zmiňovaní Němci, dovedli předělat D1 v rozumné době. 10let? Za tu dobu oni předělali stovky km a né jenom rozšířit o metr. Hitlerovy betonky rozemleli (materiál použili na podklad), zpravidla rozšířili o další pruh, vybetonovali a když si to sedlo, potáhli asfaltem. Na rozdíl od nás stavějí u dálnic odpočívadla. B)
Robert a Hanka, Fokus + karavan Home-Car
X
XTRANČlen
Přidáno před 15 let
U nás nedávno stavěli silnici dálničního typu s mnoha mosty. Bylo hezké pozorovat jak domíchávače po večerech couvají různě mezi ploty a u spousty domků rostou betonové dvorky, betonové základy, ba i celé garáže. U takové jedné odlívané garáže potřeboval známý provrtat díru na elektřinu. Vzal jsem kango a vrtám a vrtám a ono nic, akorát sekáč se rozpadnul. Holt garáž je z betonu, přenáramného, speciálně tvrdého na mostní konstrukce:o

Od otevření dálnice neuplynul rok a už je v rekonstrukci, rozpadají se prý mosty!)

Možná je naivní si myslet, že jinde ve světě to je jiné. Máme hodně známých v Polsku, Německu, všude jsou nějaké aférky. Ale tak nehorázný nepořádek a korupcí prorostlý celý systém od vlády až po úředníka na měst. úřadě to je fakt rarita. V dnešní době se už nevyplatí přepadat banky nebo tunelovat podniky. Dneska je přeci in LOBOVAT ZA PŘIDĚLENÍ STÁTNÍCH ZAKÁZEK a hlavně ČERPÁNÍ Z EVROPSKÝCH FONDŮ:_

Ale, že se doba vyvíjí je přeci normální. A místo sámošek máme supermarkety, místo sanitek rescue a místo kapsářů, kasařů a přepadávačů zase lobisty, projektové manažery a hlavně poslance a předsedy stran:o
PecaPecaČlen
Přidáno před 15 let
Jako dálnice z Brna na hranice Slovenska je opravdu zážitek, tady je jediné řešení pro majtele obytných aut, tak to tedy řeším já a to pedál skoro k podlaze a 150 uhánět levým pruhem pak je to úplně v pohodě. Pokud pojedu pomalu levým ublížím autu mnohem víc něž 150 km na 3/4 plynu. To je můj názor. Majitel karavanu to má trochu složitější, jediné řešení je nejzdit tudy. Myslím, že si ani neumíme předstait co se v karavanu za jízdy po takovéto dálnici děje.
Možná bychom měli jako stát vybírat víc peněz za poplatky - však naše dálnice mají historickou hodnotu, měli bychom to umět prodat, něco jako
" přijeďte se svézt - jediný betonový tankodrom v evropě ".

Prostě hrůza no.... Chudáčci naše budlinky
Petr Klamt
tel.: 00420 777 907 674
email.: klamt@seznam.cz
Upravil Peca dne 10.10.2009 00:36, před 15 let
mr_antikmr_antikČlen
Přidáno před 15 let
Ano, my také jezdíme rychlostí kamiónů (100 - 110kmh je optimální), takže s touhle rychlostí radši jedu přes Hradec nebo uplně jinudy...
zdenek a Irena Lbczdenek a Irena LbcČlen
Přidáno před 15 let
Letos jsme absolvovali jízdu po D1 2x a opravdu paráda. Hejlépe se nám jelo po dálnici ve Francii, ali i v Itálii. V Německu to také jde, ale při cestě na Caravan salon v Dussedorfu jsme jeli po nové dálnici od Lipska na Kassel. Byl jsem nemile překvapen nekvalitním povrchem.
Osobně si myslím, kdybychom nechali naše dálnice opravit a postavit poláky, nebo chorvaty, trvalo by to rozhodně kratší dobu a ještě by se ušetřila spousta peněz. Jejich nové dálnice nemají chybu.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: JAM, 1jgs - Milan, Me2d, milan59, Fun, Robert, XTRAN, Peca, mr_antik, zdenek a Irena Lbc

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,696,299 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22725 sekund | Průměrně za: 0.22725 (0) sekund | Dotazy: 98 | Použitá paměť: 2MB/4MB