Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Pokuty v zahraničí-Francouzi to umí: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Pokuty v zahraničí-Francouzi to umí

Poslední aktualizace před 6 let
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Coralek napsal:

Nehodlám Ti oponovat, ale tohle se mi stalo na dálnici. Proste jsem to prehlidl.
Zdraví
Coralek


Není to o tom, aby jsme se mezi sebou hádali a oponovali si. Pokud si přehlídl na dálnici omezení na 100km/h a naměřili ti 114km/h tak si pravděpodobně jel rychlostí 114km/h v domění že je tam stále 130km/h. S takovým stylem jízdy asi nebudeš žádnej gauner ani pirát silnic, který ohrožuje všechny kolem sebe.

JInými slovy, nehodlám sám sebe lynčovat, jaký jsem pirát silnic, když tu a tam něco přehlédnu. Zejména, když ti, co mě pokutují mnohdy ani neumí udělat pořádné dopravní značení... viz foto.

Místo abych se věnoval řízení, musím přemýšlet co mě chtěl úředník vlastně sdělit ! Zkuste si tipnout, kde jsem to foto asi tak pořídil ??
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
Upravil Vajglon Hnuson dne 11.10.2017 16:35, před 6 let
Vajglon Hnuson Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 6 let
Na hlavní silnici kde musíš dát přednost vozidlům která jedou po hlavní silnici.
Upravil zemanekpetr dne 11.10.2017 17:23, před 6 let
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

zemanekpetr napsal:

Na hlavní silnici kde musíš dát přednost vozidlům která jedou po hlavní silnici.


Bez komentáře :D
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
Vajglon Hnuson Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 6 let
Já jsem jenom popsal tu blbost kterou tato dopravnì značka hlásá a odpověďěl na tvou otázku"Kde jsem toto foto pořídil?"Asi jsem nebyl pochopen.Ale jsem mimo téma tak nebudu plevelit.
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

zemanekpetr napsal:

Já jsem jenom popsal tu blbost kterou tato dopravnì značka hlásá a odpověďěl na tvou otázku"Kde jsem toto foto pořídil?"Asi jsem nebyl pochopen.Ale jsem mimo téma tak nebudu plevelit.


Chyba je na mé straně, nikoli na na tvé :D Jsem s tebou za jedno, je to debilita - vyfotil jsem to v Rakousku, v první chvíli mě ta kravina zaskočila, být tam normální značka tak o tom člověk nepřemýšlí. Ale máš pravdu,jsem mimo téma.

Reagoval jsem proto, že už mě nebaví sypat si popel na hlavu, když mě někde naměří o 2km/h víc. Snažím se jezdit normálně a oni se snaží nás akorát buzerovat. Radary na 30cítce, v Praze v tom našli zalíbení, protože na 50 už to nevynáší. Dle mého je to kontraproduktivní, místo abych na takovém místě dával pozor na okolí (třeba kolem školy) tak zízám na tachometr, aby tam nebylo náhodou 35 km/h... Toť vše.
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

Vajglon Hnuson napsal:

.... že už mě nebaví sypat si popel na hlavu, když mě někde naměří o 2km/h víc. Snažím se jezdit normálně a oni se snaží nás akorát buzerovat. Radary na 30cítce, v Praze v tom našli zalíbení, protože na 50 už to nevynáší. Dle mého je to kontraproduktivní, místo abych na takovém místě dával pozor na okolí (třeba kolem školy) tak zízám na tachometr, aby tam nebylo náhodou 35 km/h... Toť vše.



presne tak jak pises, jeden zarnej priklad kokotizmu je kousek od Teska na Novodvorske v ulici Zalesi, podivej se sam. Je tam prechod pro chodce kde vicemene nikdo neprechazi, z velkou radosti tam vrzli 30 a hned z obou stran radary. Clovek cumi jen na tachac pac mezi 41 a 30 rozdil nepoznas pokud koukas na silnici pred sebe.
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
floridan79 Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
B
belcantoČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

floridan79 napsal:

Citovat

Vajglon Hnuson napsal:

.... že už mě nebaví sypat si popel na hlavu, když mě někde naměří o 2km/h víc. Snažím se jezdit normálně a oni se snaží nás akorát buzerovat. Radary na 30cítce, v Praze v tom našli zalíbení, protože na 50 už to nevynáší. Dle mého je to kontraproduktivní, místo abych na takovém místě dával pozor na okolí (třeba kolem školy) tak zízám na tachometr, aby tam nebylo náhodou 35 km/h... Toť vše.



presne tak jak pises, jeden zarnej priklad kokotizmu je kousek od Teska na Novodvorske v ulici Zalesi, podivej se sam. Je tam prechod pro chodce kde vicemene nikdo neprechazi, z velkou radosti tam vrzli 30 a hned z obou stran radary. Clovek cumi jen na tachac pac mezi 41 a 30 rozdil nepoznas pokud koukas na silnici pred sebe.


tak právě v tomhle případě bych to zase tak přísně neviděl. Jestli je tam Tesco a další administrativní budovy, které jsou na snímku vidět, tak tam asi přece jen někdo přechází. A tím, že je to čtyřproudový, tak to na první pohled vypadá, jako naprosto bezpečný. Ale když se na to podíváš z pozice toho chodce na přechodu ( třeba máma s dítětem v kočárku ), výhled na jeden pruh zakryje dodávka, která zpomalí, aby mu dala přednost a v druhém pruhu pojede někdo, kdo ho přirozeně přes dodávku nevidí, pak už ten rozdíl skoro 34% navíc v rychlosti začíná rozhodovat o žití nebo nežití. A já mám v poslední době bohužel zkušenost, že většina chlapů řidičů mi na přechodu přednost dá, ženským řidičkám se prostě nějak nechce. A jestli se to rozšíření značek a radary zaplatí na pokutách, tak to vypadá, že to tam dali přece jen oprávněně a podle mě je to menší zlo pro plynulost dopravy, než když tam na jinak opuštěné ulici svítí červená na semaforu. Navíc spousta nových aut už ty značky umí přečíst a i sama zpomalit.
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

belcanto napsal:

Citovat

floridan79 napsal:

Citovat

Vajglon Hnuson napsal:

.... že už mě nebaví sypat si popel na hlavu, když mě někde naměří o 2km/h víc. Snažím se jezdit normálně a oni se snaží nás akorát buzerovat. Radary na 30cítce, v Praze v tom našli zalíbení, protože na 50 už to nevynáší. Dle mého je to kontraproduktivní, místo abych na takovém místě dával pozor na okolí (třeba kolem školy) tak zízám na tachometr, aby tam nebylo náhodou 35 km/h... Toť vše.



presne tak jak pises, jeden zarnej priklad kokotizmu je kousek od Teska na Novodvorske v ulici Zalesi, podivej se sam. Je tam prechod pro chodce kde vicemene nikdo neprechazi, z velkou radosti tam vrzli 30 a hned z obou stran radary. Clovek cumi jen na tachac pac mezi 41 a 30 rozdil nepoznas pokud koukas na silnici pred sebe.


tak právě v tomhle případě bych to zase tak přísně neviděl. Jestli je tam Tesco a další administrativní budovy, které jsou na snímku vidět, tak tam asi přece jen někdo přechází. A tím, že je to čtyřproudový, tak to na první pohled vypadá, jako naprosto bezpečný. Ale když se na to podíváš z pozice toho chodce na přechodu ( třeba máma s dítětem v kočárku ), výhled na jeden pruh zakryje dodávka, která zpomalí, aby mu dala přednost a v druhém pruhu pojede někdo, kdo ho přirozeně přes dodávku nevidí, pak už ten rozdíl skoro 34% navíc v rychlosti začíná rozhodovat o žití nebo nežití. A já mám v poslední době bohužel zkušenost, že většina chlapů řidičů mi na přechodu přednost dá, ženským řidičkám se prostě nějak nechce. A jestli se to rozšíření značek a radary zaplatí na pokutách, tak to vypadá, že to tam dali přece jen oprávněně a podle mě je to menší zlo pro plynulost dopravy, než když tam na jinak opuštěné ulici svítí červená na semaforu. Navíc spousta nových aut už ty značky umí přečíst a i sama zpomalit.


Netvrdil jsem ze tricitka je tam zbytecna. Tvrdil jsem ze radary tam na te tricitce jsou buzerace. Mimochodem 50m zpet je svetelna krizovatka s prechodem a tento prechod "vede" na benzinku kam si ty "mamy s kocarkem" dojdou leda tak pro cigara....

A ted mi rekni co je lepsi? 1 - Jedu 50 a koukam na cestu, nebo 2 - jedu 35 a cumim na tachac?
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
tomkoptomkopČlen
Přidáno před 6 let
Bydlím tam, jezdím tam a všichni známí včetně mé osoby tam už platili - většinou lehce přes 40 km/h. Prostě občas to člověk neuhlídá.
Frekvence chodců tam je minimální .... To je typický příklad jak jednoduše vydolovat z lidí peníze.....
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

belcanto napsal:

tak právě v tomhle případě bych to zase tak přísně neviděl. Jestli je tam Tesco a další administrativní budovy, které jsou na snímku vidět, tak tam asi přece jen někdo přechází. A tím, že je to čtyřproudový, tak to na první pohled vypadá, jako naprosto bezpečný. Ale když se na to podíváš z pozice toho chodce na přechodu ( třeba máma s dítětem v kočárku ), výhled na jeden pruh zakryje dodávka, která zpomalí, aby mu dala přednost a v druhém pruhu pojede někdo, kdo ho přirozeně přes dodávku nevidí, pak už ten rozdíl skoro 34% navíc v rychlosti začíná rozhodovat o žití nebo nežití. A já mám v poslední době bohužel zkušenost, že většina chlapů řidičů mi na přechodu přednost dá, ženským řidičkám se prostě nějak nechce. A jestli se to rozšíření značek a radary zaplatí na pokutách, tak to vypadá, že to tam dali přece jen oprávněně a podle mě je to menší zlo pro plynulost dopravy, než když tam na jinak opuštěné ulici svítí červená na semaforu. Navíc spousta nových aut už ty značky umí přečíst a i sama zpomalit.


Nemám nic proti 30, ale proti radarům a výběru peněz tímto způsobem. Pokud řidič dodávky zastaví těsně před přechodem, tak je to bejk bez koulí ( a jak vidíš, nepomůže mu ani 30 ani radary ) . Normální člověk na čtyřproudovce zastaví v dostatečné vzdálenosti před přechodem ( zejména jedu li obytkou a není přes ní vidět ) aby řidiči v ostatních pruzích mohli spatřit, že chce někdo na přechod. Dělám to i kvůli chodcům, aby měli jistotu že o nich vím a měli dostatečný výhled, je to docela prosté . Mám pak alespoň trochu jistotu, že nebudu mít večer před očima stále záběry kočarku lítajícího vzduchem, rozstřikující krve a tak podobně... a v klidu si vychutnám pivko :D
Na druhou stranu i chodec má své povinnosti a tak pokud maminka s kočárkem na přechodu telefonuje a vrhne se na přechod aniž by se přesvědčila že se na něj někdo neřítí, je to samice od bejka a nijak se neliší od řidiče dodávky, který zastavil 5 cm před přechodem. Tak nějak a zase jsem mimo téma.....
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
camperboycamperboyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat


tak právě v tomhle případě bych to zase tak přísně neviděl. Jestli je tam Tesco a další administrativní budovy, které jsou na snímku vidět, tak tam asi přece jen někdo přechází. A tím, že je to čtyřproudový, tak to na první pohled vypadá, jako naprosto bezpečný. Ale když se na to podíváš z pozice toho chodce na přechodu ( třeba máma s dítětem v kočárku ), výhled na jeden pruh zakryje dodávka, která zpomalí, aby mu dala přednost a v druhém pruhu pojede někdo, kdo ho přirozeně přes dodávku nevidí, pak už ten rozdíl skoro 34% navíc v rychlosti začíná rozhodovat o žití nebo nežití. A já mám v poslední době bohužel zkušenost, že většina chlapů řidičů mi na přechodu přednost dá, ženským řidičkám se prostě nějak nechce. A jestli se to rozšíření značek a radary zaplatí na pokutách, tak to vypadá, že to tam dali přece jen oprávněně a podle mě je to menší zlo pro plynulost dopravy, než když tam na jinak opuštěné ulici svítí červená na semaforu. Navíc spousta nových aut už ty značky umí přečíst a i sama zpomalit.


Žádné Tesco tam není, jenom prťavý Pennymarket. Ani škola, ani školka, ani administrativní centrum tam není.
Spíš jde o to, že o pár metrů dále, na Lhotecké ulici (také čtyřproudová), jsou přechody, které jsou asi 30 násobně více využívány. A hlavně školní mládeží. Tam však paradoxně žádný radar není. Takže radar na Zálesí umístěný na samotě u lesa je primárně určen k buzeraci a výpalnému, nikoli k prevenci.
Upravil camperboy dne 12.10.2017 13:38, před 6 let
Jarda BorekJarda BorekČlen
Přidáno před 6 let
Hlásím, že Němci jsou také rychlý. 1.10.2017 večer fotka ze stac. radaru u Chemnitz na 70 po odečtení tolerance 84km. Dnes normální dopis zaplať 25 Eur. No jo nějak jsem to přehlédl.
!z!)Smile
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 6 let
Uz i vrabci na strese si o tom cvrlikaji....

http://www.autoforum.cz/zivot-ridice/...i-nejvic/
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,029,914 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21253 sekund | Průměrně za: 0.21253 (0) sekund | Dotazy: 112 | Použitá paměť: 2.11MB/2MB