Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Koupě 6 místné vestavby: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Koupě 6 místné vestavby

Poslední aktualizace před 7 let
M
MiraHNováček
Přidáno před 7 let
Zdravím,
už několik měsíců řešíme nákup ojetého bydlíku. Pravděpodobně vestavbu. Chceme s ním jezdit na víkendové výlety(jezdíme jen na "divoko"). Když pojedeme na delší dovolenou, tak k němu připojíme obytný přívěs, který již máme. Mám představu, že s ním budu každý den jezdit 20km do práce. Proto délka maximálně 6 metrů. Šířku taky co nejmenší, proto mi vychází vestavba.
Další požadavky:

-6 míst na jízdu( v tom vidím největší problém, skoro nikdo to nedělá)
-4 místa na spaní( dvě děti a dva dospělí, pro dospělé delší postel, mám 195cm)
-vysoká střecha( nechci se moc hrbit když budu stát v autě)
-wc, musí mít vlastní "komůrku"
-základní kuchyňka, malá lednice
- v autě musí zbýt místo na složený kočárek, i při plném obsazení pasažéři
-výkon motoru dostatečný na jízdu po dálnici rychlostí 130km/h
-tempomat
-kdyby to mělo alespoň připojitelné 4x4, bylo by to dokonalé, ale netrvám na tom

-cena do 450 tisíc Kč

Já našel prakticky jen VW T4 Carthago Malibu, ale tam nevím jak s tím kočárkem, na vlastní oči jsem ho ještě neviděl.
Nebojím se starších ročníků, jde mi spíš o to, že v tom budu vozit rodinu a čím mladší tím bezpečnější.

Pokud znáte něco co by splňovalo tyto požadavky, budu rád za každý návrh.

Předem díky.
sipadansipadanČlen
Přidáno před 7 let
Vítej na fóru,

pokud se Ti podaří toto sehnat ojeté, tak se považuj za karavanistické dítě maximální štěstěny.
Těch aut je strašlivě málo, je to tak i tak individual, resp. výbava na přání.

Problém je sehnat to i nové, ale to se ještě dá, i když budeš počítat na prstech jedné ruky pokud se chceš vejít do normálního rozpočtu okolo cca. milionu bez DPH.

Jinak jízdu/spaní 6/6 letos ze série vycházející začal nabízet Clever Mobile (Clever 600 family + ještě některé modely).
Řeší se to obecně třetím samostaným vyjímatelným sedadlem u šoupaček a dokonce otočnou dvojlavicí vpředu.
Verze pro 5 je pak vpředu klasicky s dvěma sedadly.
Problém není se spaním, problém je se sezením.

Pár informací seženeš zde http://www.revolution4five.de/.

4x4 ???? Nové bez problému, ojeté téměř absolutně bez šance ve výše zmiňované konfiguraci.

Abych se vyjádřil přesnějí, tak doporučuji individuální vestavbu ať už do ojeté dodávky, tak samozřejmě lépe do nové (což asi nní ve vinančním limitu bohužel).

Každopádně držím palce, ne že by ta auta nebyla vůbec, jen to chce óbrštěstí :_
4.114683,118.628756
Upravil sipadan dne 23.09.2017 18:09, před 7 let
M
mariaČlen
Přidáno před 7 let
z vlastní zkušenosti vím, že to je těžká disciplína. U nás se to vyřešilo tím, že nejstarší dítě odrostlo a nechce s námi jezdit, tudíž nám stačí 5 míst. Řešil jsem to u Turčiana jako individuálku. Problém je ale s papírováním. Podle nějakých tabulek se to musí vejít do nějaké váhy a na tom záleží, jestli to jde vůbec oficiálně přestavět.

Další otázkou je smysluplnost a použitelnost. Po každé přestavovat, přenášet věci, sundávat dětské sedačky ( které potom ani není kam dát )..... řek bych, že to velice brzy někoho z vás zprudí.

Otočný dvojsic spolujezdce jsem taky uvažoval, ale je to nepraktické. Během jízdy jde žena nesčetněkrát za dětmi dozadu a přelézat opěradlo asi není reálné. Nemluvě o nepohodlí sezení na dvojsicu.

Zůstalo jediné řešení, dvě rozkládací dvojsedadla proti sobě. Tím rapidně narůstá potřeba místa - délky. Jinak tam nevejde wc.

O ničem menším než Ducato/Boxer/Jumper L4H3 bych ve tvém případě neuvažoval. Pokud vůbec existuje tato velikost ve 4x4, nemáš nejmenší šanci se dostat s váhou do 3,5t.

A řečeno humerem bazarčíka:"pokud umíš sehnat za 450 tisíc, tak vezmi jedno i pro mě". Když budu optimista, nebude ti stačit ani dvojnásobek.

Hodně štěstí
S
supertomČlen
Přidáno před 7 let
sipadansipadanČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

maria napsal:
Pokud vůbec existuje tato velikost ve 4x4, nemáš nejmenší šanci se dostat s váhou do 3,5t.

e
Existuje i pro L3 a L4 ... včetně uzávěrky zadního diferenciálu za příplatek
Ducato 2,3 MTJ pouze
Jumper 2.0 Blue HDI 130-160 K
Boxer jako Jumper
4.114683,118.628756
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: MiraH, sipadan, maria, supertom

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,038,038 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.12704 sekund | Průměrně za: 0.12704 (0) sekund | Dotazy: 64 | Použitá paměť: 1.74MB/2MB