Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 anténa Korona - napájení, umístění: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

anténa Korona - napájení, umístění

Poslední aktualizace před 7 let
K
KoralovciČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, známý mi daroval tuto anténu Korona

http://www.t-cz.c...d2408.html

problém je ovšem v tom, že mám jen anténu a z ní je veden jen střihnutý koaxiál, není tam originální koncovka, ze které je vedeno nabíjení.

Vím, že se dá tato koncovka za cca 170 kč koupit, ale nejraději bych napřed vyzkoušel, jestli vůbec budu tuto anténu používat.
Jde nějak, alespon provizorně, vývod pro napájení udělat? Případně jak?

A ještě mě u této antény zajímá, jestli funguje i když je umístěna v polointegrovaném autě pod střešním oknem v bublině(velké okno hned nad kabinou), nebo zda je nutné jí vždy vytahovat ven, díky
PaMiPaMiČlen
Přidáno před 7 let
Dej si do googlu "napájení antény" a vyskočí Ti tam nespočet schémat zapojení (cívka, kondenzátor).
A jestli bude stačit pod okno nebo na střechu? Záleží na síle signálu kde budeš stát. Někde stačí 30cm drátu, někde potřebuješ směrovou anténu. Takže na tohle se jednoznačně odpovědět nedá.
K
kutil1Člen
Přidáno před 7 let
Ahoj, anténa má zesilovač v tělese antény a bez napájení zesilovače nechytím nic. Koupil jsem vyhýbku, konkrétně v MB Elektronika H plus H asi za 30 Kč. Má
konektor do anténního vstupu do televize a musí se tam připájet vodiče 12 V, pozor na +. - . Chytím na ni vše téměř po celé ČR.
Na zahrádce mám připevněnou novodurovou trubku a do ní anténu při kempování strčím pomocí kliky na markýzu.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Koralovci, PaMi, kutil1

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,966,973 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17252 sekund | Průměrně za: 0.17252 (0) sekund | Dotazy: 61 | Použitá paměť: 1.7MB/2MB