Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Oprava topeni - Plzeň: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Oprava topeni - Plzeň

Poslední aktualizace před 6 let
B
BarnyMČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, nevite kdo by dokazal opravit topeni Trumatic? Nejlepe okolo Plzne...
Topeni topi, ale musim ho mit uplne na maximu, pokud neni kolecko na maximu, hrozne brzo prestane topit, tzn. natapi mi prostor na nizkou teplotu. Podle toho, co jsem slysel od ostatních, tak jim topeni vytopi prostor v pohode a nemusi byt zdaleka na maximu.
Diky
P
Pavel SČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj. Nevím co máš model.
Ale já měl stejný problém u 3002. Topení brzy vypínalo. Sundal jsem kryt topení a zjistil jsem, že byl obráceně usazený termostat. Je na takovém držáku z plechu. Plech musí být k tělu topení, aby nešlo tolik tepla k termostatu. Jinak topení vypíná moc brzy.
Teď to topí v pohodě.

Pavel
Elddis Tornado GTX + Citroen C5 Tourer
vsazavskyvsazavskyČlen
Přidáno před 7 let
Obrať se na p. Čecha z KOV Velim.
Vladimír + Ivana, Dethleffs + Boom
B
BarnyMČlen
Přidáno před 6 let
Ja mam myslim take 3002. Mel jsem tam stejny problem s krycim plechem, prendal jsem to tak aby cidlo bylo chraneno plechem pred zarem od topeni. Zlepsilo se to, ale stale to neni ono. Muzu se zeptat na jake cislo mas normalne nastavene topeni kdyz topis takle na podzim? A na kolik mas nastaveny rozfuk?
Diky
BarnyM

Citovat

Pavel S napsal:

Ahoj. Nevím co máš model.
Ale já měl stejný problém u 3002. Topení brzy vypínalo. Sundal jsem kryt topení a zjistil jsem, že byl obráceně usazený termostat. Je na takovém držáku z plechu. Plech musí být k tělu topení, aby nešlo tolik tepla k termostatu. Jinak topení vypíná moc brzy.
Teď to topí v pohodě.

Pavel
P
Pavel SČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj.
Tento výkend jsem topil na 6ku, rozfuk na A. V karavanu 24st.
V noci jsem dokonce rozfuk vypínal, protože na spaní bylo horko.
Pavel
Elddis Tornado GTX + Citroen C5 Tourer
TominoTominoČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

BarnyM napsal:

Ahoj, nevite kdo by dokazal opravit topeni Trumatic? Nejlepe okolo Plzne...
Topeni topi, ale musim ho mit uplne na maximu, pokud neni kolecko na maximu, hrozne brzo prestane topit, tzn. natapi mi prostor na nizkou teplotu. Podle toho, co jsem slysel od ostatních, tak jim topeni vytopi prostor v pohode a nemusi byt zdaleka na maximu.
Diky


U jakéhokoliv topení s termostatem je důležité, kde je termostat, rsp. čidlo termostatu instalováno. Co to je za auto, nástavbu? Pokud je čidlo umístěno na nevhodném místě, které se rychle ohřeje v případě, že se topí, topení automaticky vypne a je jedno, jakou máte nastavenou "pokojovou" teplotu na termostatickém spínači.
Pro odzkoušení bych doporučil demontovat interiérové čidlo a položit jej co nejdál od výduchu a co nejníže k zemi, nebo ke dveřím, kde je nejvyšší předpoklad, že bude i při zapnutém topení stále největší chlad.
Pokud se to zlepší, instalujte čidlo jinam, pokud ne, bude závada ještě zřejmě jinde. Nicméně dle popisovaného usuzuji , že je to chyba, kterou popisuji výše.
Tomino
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: BarnyM, Pavel S, vsazavsky, Tomino

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,038,938 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14590 sekund | Průměrně za: 0.1459 (0) sekund | Dotazy: 69 | Použitá paměť: 1.77MB/4MB