Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 hlava motoru: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

hlava motoru

Poslední aktualizace před 7 let
budvarcibudvarciČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, prosím kde můžu sehnat hlavu motoru obytného vozu Fiat Ducato 280 rok výroky 1990. Moc díky.
M
matorskČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, aky mas kod motora?
budvarcibudvarciČlen
Přidáno před 7 let
kód? Myslíš jako 1,9 TD (motor 280 A 1.000)
M
matorskČlen
Přidáno před 7 let
Skoda o jednej 1.9 som vedel, aj ked nie turbo, ale zosrotovali ju chuderku :-(. Ale u Vas na ceskom bazosi je ponuk dost. Ja sa skor okolo 2.5 tocim, ale momentalne tych PSAckovych.
Jarda BorekJarda BorekČlen
Přidáno před 7 let
Na 1,9 je jedenáct tipu hlav. Vím o čem mluvím dělali jsme v létě v Gr. Nakonec nám ji dovezl syn kamaráda z Čech. Musíš shánět dle win. nebo kodu motoru .Sám jsem tomu nevěřil - 11 tipů. Cena NOVÉ CCA kolem 16 000,-
Máš SZ

http://www.autope...cz-2601411
!z!)Smile
Upravil Jarda Borek dne 18.09.2017 00:57, před 7 let
kajman111kajman111Člen
Přidáno před 7 let
Já mám od nich řízení do Dobla a co jsem projížděl jejich stránky ,tak dělají i hlavy.
www.ecars24.cz
Žducháto 2,5tdi L1H1, Čmundajek ix20 1.4crdi, LMC 400SD
Puclik 308Puclik 308Člen
Přidáno před 7 let
www.ecars24.cz - Polské repase :x
kajman111kajman111Člen
Přidáno před 7 let
Jako nechci blbě rýpat, ale kde se repasuje 90% hlav, řízení, turba, převodovky.... ? Jezdím s kamionem a min. 1 za měsíc" vyfasuju za odměnu " rozvoz přesně těchto věcí. U nás to na" dilnach" jenom přebalí a jede to za jiné peníze dál. Zrovna až teď se vracím domů, právě z tohoto "super kšeftu",misto abych byl na srazu vestaveb. :o
Žducháto 2,5tdi L1H1, Čmundajek ix20 1.4crdi, LMC 400SD
Upravil kajman111 dne 23.09.2017 18:52, před 7 let
pachtapachtaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

budvarci napsal:

Ahoj, prosím kde můžu sehnat hlavu motoru obytného vozu Fiat Ducato 280 rok výroky 1990. Moc díky.



Já jezdím u nás na Praze Východ (máš to trošku z ruky) do brusírny a nechávám tam tyto věci dělat předpokládám ,že hlavu z motoru máš ale je špatná.
Rovnání
Sedla
Ventily
Gufera
Zabrousit
Mytí+montáž
3500kč
Hanka a Pavel
BeranBeranČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj,v Praze firma SOBIS-http://www.sobis.cz/hlavy-motoru,prodávají hlavy,vačky,ventily,zvedáky atd a další motorové díly.:_
Samotář
badbadČlen
Přidáno před 7 let
ahojky, co je tvé hlavě. U nás opravujeme hlavy včetně svaření, nových sedel ventilů, broušení a tlakování. Budeš li potřebovat pomoct tak napiš sz. Valda
Valda+Naďa Touareg+126n+Bad
Fiat Ducato 2,8 JTD Knaus
Peugeot ION full elektric
budvarcibudvarciČlen
Přidáno před 7 let
Všem děkuji za reakce. Hlava má dvě praskliny. Nakonec jsem sehnal celý motor z bouraného auta - ne na čumák.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: budvarci, matorsk, Jarda Borek, kajman111, Puclik 308, pachta, Beran, bad

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,922,654 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17718 sekund | Průměrně za: 0.17718 (0) sekund | Dotazy: 105 | Použitá paměť: 2.03MB/2MB