Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Manometr: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Manometr

Poslední aktualizace před 7 let
BeranBeranČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj,uměl by někdo poradit kde koupit manometr pro vzduchové pérování?Mám dvouokruhový systém a na pravém okruhu mi manometr zůstal stát hodně nad nulou,takže vlastně nevím jaký tlak tam skutečně je,protože při nafukování ukazuje víc.Rozhlížel jsem se po netu,něco jsem našel,ale jsou o něco větší na průměr a připojení mají 1/4",na těch mých je připojení M10x1 a průměr 42 mm.Díky za každou radu.
Samotář
Meda BedaMeda BedaČlen
Přidáno před 7 let
Zkus pohledat na
www.kompresory-vz...

M
BeranBeranČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj,díky za tip.Nakonec jsem objednal na aquatopshop dva stejné manometry průměr 50 mm s připojením 1/4"(oba stály dohromady to samé co jinde jeden) a u plynařů koncovku na pvc trubku se zakončením 1/4" a budu muset předělat panýlek. Na to jsem se stejně chystal,protože ten původní měl ulomený jeden držák.:)
Samotář
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Beran, Meda Beda

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,714,857 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17141 sekund | Průměrně za: 0.17141 (0) sekund | Dotazy: 60 | Použitá paměť: 1.71MB/2MB