Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Antýgl Srní: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Antýgl Srní

Poslední aktualizace před 6 let
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 7 let
Ahoj,
jaké máte zkušenosti s tímto kempem? Zázemí, personál, jestli je tam na konci září klid a kam na houby. Díky za postřehy a tipy.
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
Martin MrakMartin MrakČlen
Přidáno před 7 let
Loni jsme tam jednou přespaly. kemp je dost velkeý a je po obou stranách silnice. v okolí lesy, krásná řeka vydra a vlčí a jelení obora nedaleko.

http://www.carava...&rs=30

http://www.carava...&rs=30
Martin
Facebook- Martin Havelka
YettiYettiČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj,
sice do kempů moc nejezdím, ale protože jsem zdejší tak to znám. Lokalita je super. Klid je tam už teď, protože se ochladilo a celá Šumava je poloprázdná až prázdná. Na houby kamkoli do lesa který je všude kolem, přesné plácky ti stejně nikdo neřekne, natož veřejně na webu. Čím dál od cesty a civilizace tím líp.
recenze si můžeš najít třeba https://www.dokempu.cz/kasperske-hory...l-50/#onas ..... pokud chceš do přírody tak je to super volba.
Pokud nepotřebuješ elektriku a veřejné sociály dá se i na Modravě na velkým parkovišti nebo na Kvildě. Na Kvildě se dá koupit zvýhodněné parkování v Íčku.
přeji hezký šumavský podzim :)
Yetti
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 7 let
Chlapi díky za info. Jedu tam na prodloužený víkend na konci září.
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
YettiYettiČlen
Přidáno před 7 let
tak to se třeba i potkáme :)
Yetti
R
Robert123Nováček
Přidáno před 7 let
Antygl mam celkove rad. V sezone hodne lidi. Jezdime sem pravidelne koncem zari a je to parada. Pokud hledate klidne misto a hezkou prirodu, tak doporucuji. Sumava ma sve kouzlo i za deste.
YettiYettiČlen
Přidáno před 7 let
poslušně hlásím, že Šumava je obsazená minimálně, spíše prázdná :)

..... s tím že je zde hezky za každého počasí naprosto souhlasím, ale ne každý to umí vidět a užít si to. Jeleni se už probouzejí a v noci řvou. Nevím jak v kempu, ale na mých místech na divoko jsou i vidět a to je podívaná. Jinak houby rostou, ale už nějak méně. Ochladilo se a je moc mokro, ale stále rostou. :)

Automatické sloučení 18.09.2017 06:31:
jo a pozor!!!!!!!

kdo chce jet z Horní Vltavice na Borové Lady pak je cesta uzavřena. Mají to špatně označené. Musí se objet přes Vimperk, nebo přes Lipku. Přes Lipku je sice omezení na 3 metry na výšku pod železničním viaduktem, ale nebojte se, je tam hned vedle i obrovskej železniční přejezd a pak jen max 100 metrů po cestě s omezením pro lesy ČR zpátky na hlavní silnici ..... ???? Nejsem jedinej kdo tudy jel a tuhle rádoby buzeraci ignoroval. Těch náklaďáků s dlouhým dřívím tam jezdí denně mraky + všechna velká auta. Odměnou je Alpská vyhlídka :)
Yetti
Upravil Yetti dne 18.09.2017 05:32, před 7 let
mengic333mengic333Člen
Přidáno před 7 let
Boli sme v lete a paráda. Suché drevo sa dá kúpiť na recepcii, požičať sekerka aj paličky na opekanie. V Srni je malý pivovar, Zlatý srnec. Oberali sme boruvky a našli aj nejaké hríby. Škoda, že stále pršalo. Ale mať taborak priamo pred karavanom, super. Oplati sa ísť pozrieť vybeh s vlkmi. :_
54!y+45!f+24!u+17!l
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

Robert123 napsal:

Antygl mam celkove rad. V sezone hodne lidi. Jezdime sem pravidelne koncem zari a je to parada. Pokud hledate klidne misto a hezkou prirodu, tak doporucuji. Sumava ma sve kouzlo i za deste.

Ahoj,
tak jsem zvědav na koho z nás tam narazím.
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
YettiYettiČlen
Přidáno před 7 let
.... co já vím, tak se nás tam pár bude toulat tak měj oči na šťopkách :)
vyrážet budeme ale až ve čtvrtek nebo v pátek, páč máme sraz u nás v sauně a asi se to zvrhne v test vzorků ze sklepa :)
Yetti
Mirek a MartaMirek a MartaČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj,právě jsme v Antýglu,o víkendu nás tu stálo osm,teď jsme tu zůstali sami v celém kempu.Budeme tu do středy,pak popojedeme jinam.
Je tu nádherný klid,od jara jsou nové sociálky,teče teplá voda i v umyvadlech. Houby sice moc nerostou,ale najít se dají. O víkendu má být program na Kašperku,stálo by to možná za návštěvu. Také vlci v Srní a jeleni na Kvildě. A samozřejmě vyhlášená cukrárna na Kvildě. :_ Mirek a Marta
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

Mirek a Marta napsal:

Ahoj,právě jsme v Antýglu,o víkendu nás tu stálo osm,teď jsme tu zůstali sami v celém kempu.Budeme tu do středy,pak popojedeme jinam.
Je tu nádherný klid,od jara jsou nové sociálky,teče teplá voda i v umyvadlech. Houby sice moc nerostou,ale najít se dají. O víkendu má být program na Kašperku,stálo by to možná za návštěvu. Také vlci v Srní a jeleni na Kvildě. A samozřejmě vyhlášená cukrárna na Kvildě. :_ Mirek a Marta

Ahoj,
díky za info. Jedeme dvě posádky. Je to prodloužený víkend a má snad být konečně to babí léto, tak určitě ještě někdo dorazí.
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
T
Tomik KraluČlen
Přidáno před 7 let
Také uvažujeme, že se v pátek objevíme. !)
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 7 let
Super,
pivo chladím, tak se zastavte na pokec.
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
M
mariaČlen
Přidáno před 6 let
na zdejší doporučení jsme tam také ve středu nakoukli a zůstali až do dneška. Kemp super, trošku ve mě budí rozpaky místní nálevna/prodejna. K tomu kempu by se hodilo něco na vyšší úrovni.
T
Tomik KraluČlen
Přidáno před 6 let
Také jsme tam byli - pátek až neděle. Krásně prostředí, super sociálky, ale chyběla mi tam wi-fi, el. přípojky na jedné straně kempu a trochu mě překvapil ten chaos ve stání karavanů. Všechny nedostatky však vyvážilo krásné prostředí.
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

Tomik Kralu napsal:

Také jsme tam byli - pátek až neděle. Krásně prostředí, super sociálky, ale chyběla mi tam wi-fi, el. přípojky na jedné straně kempu a trochu mě překvapil ten chaos ve stání karavanů. Všechny nedostatky však vyvážilo krásné prostředí.

Ahoj,
tak, že jsi se nepřihlásil ? Koukal jsem po kempu a se samolepkou C 24 jsem tam byl sám.
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
T
Tomik KraluČlen
Přidáno před 6 let
Nemám ještě samolepku. Máme modrou T4 s polepem Transporterclubu a Knaus Eurostar a stali jsme uprostřed karavanů. Abych řekl pravdu moc jsem se po samolepkách nedíval.
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 6 let
No tak to jsem stál pod Tebou na rohu. Tak snad někdy příště.
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Miroslav6, Martin Mrak, Yetti, Robert123, mengic333, Mirek a Marta, Tomik Kralu, maria

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,043,897 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21032 sekund | Průměrně za: 0.21032 (0) sekund | Dotazy: 126 | Použitá paměť: 2.15MB/2MB