Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Karavan do vozíku: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Karavan do vozíku

Poslední aktualizace před 7 let
karavanydovozikukaravanydovozikuNováček
Přidáno před 7 let
Zdravím všechny. Přikládám fotky s čím nyní jezdíme. S velkým karavanem vyjíždíme již málo, vyrobil jsem alternativu do vozíku kterou i půjčujeme. Když nám zrovna leží doma tak vyjedeme s ním. Překvapilo nás jak je to praktické. Jezdíme 2 dospělí a 2 malé děti a všichni se tam v pohodě vyspíme.
karavanydovoziku Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
L
LakyČlen
Přidáno před 7 let
Musí to být otipováno ? nebo je to jako náklad přenosné , jinak dobré řešení :^
Žijeme jen jednou.
karavanydovozikukaravanydovozikuNováček
Přidáno před 7 let
Objel jsem s tím všechny úřady co šly a považuje se to jako náklad, jelikož to není pevná součást vozíku. Samozřejmě dáváme výrobní štítek, kde je VIN a váhy.
GardaGardaČlen
Přidáno před 7 let
No ale na fotkach je vetsinou klasicky katavan.
Miloš
PeterbPeterbČlen
Přidáno před 7 let
Asi by som to po stranách zväčšil smerom dole až po dolnú hranu ložného priestoru vozíka - bolo by to krajšie, lepšie by to držalo na tom vozíku a vznikol by ďalší odkladací priestor na ľahšie veci prístupný buď zvonu alebo zvnútra.
1
1111111111Člen
Přidáno před 7 let
osobně bych použil širší vozík a hlavně vařený, ne Agado se samonosnou konstrukcí a pozink.plechem na bočnicích, je to hoby vlek, což mi připadá na tento nápad opravdu málo.
L
LakyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

1111111111 napsal:

osobně bych použil širší vozík a hlavně vařený, ne Agado se samonosnou konstrukcí a pozink.plechem na bočnicích, je to hoby vlek, což mi připadá na tento nápad opravdu málo.


MÁ to jako rychlovku jen na přespání tak to nevylepšujte , karavan má .:^
Žijeme jen jednou.
HrenyHrenyČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, taky přemýšlím nad podobným řešením, použil bych ovšem větší vozík s konstrukcí a vestavěl "spací prostor" na hliníkovou konstrukci, ovšem otázka je z jakého materiálu udělat zdi? Nějaké nápady pánové?
mafi8mafi8Člen
Přidáno před 7 let
My letos při putování po Norsku potkali právě jeden "velký". Šlo o dvounápravový nákladní vozík (řekněme třeba pro malý kontejner) a jako náklad byl přívěs Burstner zbaven nápravy a vestavěn do jakéhosi ocelového rámu, vypadalo to na první pohled, že se mu přívěs rozpadl a byl zpevněný, ale zřejmě chyba lávky. Bohužel jsme jej potkali na silnici v protisměru, proto nemáme fotku, možná dohledám videozáznam z palubní kamery. Myšlenka asi taková, že přívěs jako náklad "nahodí" malým jeřábkem, upevní kotvícími body a fičí...
simchasimchaČlen
Přidáno před 7 let
Tak už tomu moc nerozumím. Lehkou vestavbu do dodávky údajně nelze uznat jako náklad a karavan posazený na vozíku je náklad v pohodě?
A
alexandrČlen
Přidáno před 7 let
Poprosil by som informáciu prípadne foto - ako to nakladáte a upevňujete ?
karavanydovozikukaravanydovozikuNováček
Přidáno před 7 let
tady posílám odkaz na fotku, kde je to snad dobře viditelné.

https://www.faceb...mp;theater

Automatické sloučení 17.09.2017 16:29:
To je jednoduché, vše co přišrubujete do něčeho musíte mít schválené od výrobce. V momentě kdyby jste tu nástavbu jen vnesli a položili na zem je to v pořádku. To samé i s vozíkem. Když náklad přikurtujete je vše v pořádku a pořád je to jen náklad. Jaký má tvar nebo vzhled nikoho nezajímá.


Citovat

simcha napsal:

Tak už tomu moc nerozumím. Lehkou vestavbu do dodávky údajně nelze uznat jako náklad a karavan posazený na vozíku je náklad v pohodě?


Automatické sloučení 17.09.2017 16:31:

Citovat

1111111111 napsal:

osobně bych použil širší vozík a hlavně vařený, ne Agado se samonosnou konstrukcí a pozink.plechem na bočnicích, je to hoby vlek, což mi připadá na tento nápad opravdu málo.




v postatě na vozíku nezáleží, spíš celé kouzlo je v tom že bouda se vyrobí zrovna na ten vozík co někomu stojí doma. Takže když bude mít velký dvounápravový proč ne i dvě ložnice.
Upravil karavanydovoziku dne 17.09.2017 16:31, před 7 let
M
mariaČlen
Přidáno před 7 let
a jaký to má smysl? Když nepojedu s karavanem, mohu využít vozík? Z finančního hlediska tomu nerozumím.
ShebaShebaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

maria napsal:

a jaký to má smysl? Když nepojedu s karavanem, mohu využít vozík? Z finančního hlediska tomu nerozumím.


Ušeříš na jednom povinném ručení,cca 300kč za rok.:D

No,pokud ten nákladní vozík někdo využívá často a tohle by mu na rekreování stačilo,tak by se to dalo i chápat.Přece jenom ta vestavba do vozíku zabere při ,,uskladnění" míň místa,než třeba zástupci nejmenších obytných přívěsů Qek,ponorka nebo polák.
Na jednom fóru na fejsu jsem se dočetl,že nějaký výrobce za tohleto chce 70000kč.
https://www.faceb...7959062663
Jestli je cena adekvátní či přehnaná,to nemůžu posoudit,já bych si to nekoupil,protože jsu rozežraný z našeho milovaného obytného mikrobusu Pažouta.Tož tak. !y!^
Vozidlo : Ludwik XV (Citroen Jumper L2H1, r.v.2010)
Posádka: Já a moja
M
mariaČlen
Přidáno před 7 let
aha,

myslím si, že na zakázku udělaná bedna bude dražší než celý karavan stejného rozměru + jeden nákladní vozík k tomu. A potom nasazovat, sundávat, kurtovat.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: karavanydovoziku, Laky, Garda, Peterb, 1111111111, Hreny, mafi8, simcha, alexandr, maria, Sheba

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,648,036 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22172 sekund | Průměrně za: 0.22172 (0) sekund | Dotazy: 117 | Použitá paměť: 2.11MB/2MB