Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 100 000,- Kč za víkend!!!: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

100 000,- Kč za víkend!!!

Poslední aktualizace před 7 let
traktorista2traktorista2Člen
Přidáno před 7 let
Ahoj Všem,

musím dát za pravdu, že se to mělo domluvit dříve a že by to teď rušit, bylo podpásovka pro majitele kempu :o

Nikdy jsem ceny nezkoumal, jelikož vždy byla cena normální :)

MUSÍM ZDE NAPSAT, ŽE ZA TU DRAHOTU MŮŽOU TEDY ORGANIZÁTOŘI :o JELIKOŽ NEMĚLI NA TO DOMLUVIT LEPŠÍ CENU A NEBO VŠE PŘESUNOUT JINAM :| :| :|

MĚ BY STAČILO STÁT NĚKDE NA LOUCE, HLAVNĚ S POHODOVÝMI LIDIČKAMI JAKO JE NAPŘÍKLAD FRANTA. Na nic si nikdy nehrál a to počítá :g

TAKŽE ZA MĚ !!! příští rok si můžeme udělat svůj vlastní vestavbářský sraz ( bez zbohatlíků ) někde na louce a bude klid.

PS : NEPOTŘEBUJI SOUTĚŽE O COKOLIV, stačí když POKECÁM CO A JAK ZLEPŠIT !t

Za mě, jse to tento rok pěkně posra.. .traktorista2 ( Vlastik )
PROFESIONÁLNÍ SUCHÉ I MOKRÉ ČIŠTĚNÍ
www.cisteni-kobercu-docista.cz !g www.cisteni-aut-karavanu.cz
OBYTNÁ AVIA A15,
VLASTIK (42), MÍRA (39), HONZÍK + KUBÍČEK (11 roků) a ANEŽKA (9 let)
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let
Pro socialne slabsi jedince a vsechny lakomce a skrblany by asi byla nejlepsi videokonference. To by je vyslo nejlevneji.
Jak to tady tak ctu, tak je mi na bliti. Uz nazev vlakna hovori za vse. Zkratka hnus.
Nejvetsim problemem takovych akci je zavist primitivu.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
Martin MrakMartin MrakČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

Pro socialne slabsi jedince a vsechny lakomce a skrblany by asi byla nejlepsi videokonference. To by je vyslo nejlevneji.
Jak to tady tak ctu, tak je mi na bliti. Uz nazev vlakna hovori za vse. Zkratka hnus.
Nejvetsim problemem takovych akci je zavist primitivu.



Z takových reakcí je mi vždy tak nějak divně. Vyznívá z něj opět nějaké škatulkování a z toho je nevolno i mě.
Samozřejmě mám-li opici, musím mít i na banány, ale na druhou stranu si uvědomme, že jsou lidi, kteří opravdu musí hodně počítat a taky chtějí jezdit a žít a mnohdy jsou šťastnější, než ti jejích řekněme protivníci.
Pokud jsou tu ty takzvaný socky, který označuješ za lakomce,skrblany a slabší jedince, tak se tedy mezi ně budu hrdě hlásit i já.
Martin
Facebook- Martin Havelka
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let
Jezdim na vestavby od jejich vzniku a kdyz to tady ctu, tak je me smutno a to z obou.....

Vlasto, sraz vestaveb neni o tom co potrebujes a co te bavi, mel si organizatorum nabidnout pomocnou ruku. Ted nekritizuj.

JiPe Sorry, ale socialne slabi a lakomci ci skrblici jsou trochu rozdilne skupiny. A to pomijim skutecnost, ze z pohledu ze zapadu je po 30ti letech socialne slaba polovina naroda, me nevyjimaje.

Dokonaly obraz ceskeho naroda z obou stran.... nastesti mame otevrene hranice a tak zdravim z meho oblibeneho Nemecka. :_
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
Upravil Vajglon Hnuson dne 09.09.2017 11:39, před 7 let
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let
@martin : Prosim neprekrucuj moji myslenku.
Ver, ze socky maji uplne jine starosti nez je karavaning.Ty tady nenajdes.
Najdes tady ale lidi co si na ne chteji hrat, protoze to je u nas velmi popularni a navic se za tim mnohe schova.
Pocita kazdy, to je bez diskuse, ale proc takova histerie pro par stovek, bez ohledu na skutecnou hodnotu akce ?
Proc ? Protoze ......

@vh: No ano, to je kazda jina skupina. Taky jsem to tak vyjadril. Vzajemne kombinace se ale nevylucuji. :D
Jinak za mne. Obecne je u nas uz tech narku, knuceni a sebelitosti prilis a odvadi to pozornost od jinych daleko podstatnejsich hodnot.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
Upravil JiPe Highlanders dne 09.09.2017 11:46, před 7 let
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 7 let
Nejsem účastník, nicméně mi to nějak nedá. Měli byste chvilku "zazimovat" karavany a cestovat po penzionech apod. jako částečně vloni a letos my. Tam byste nějaký ten litr za víkend neřešili, protože by vám nic jiného nezbylo, pokud byste tedy nechtěli sedět doma na prdelce. Říkám tomu znevšednění všedního. Svět ekonomiky funguje za základním principu a tím je nabídka - poptávka. Sám s karavanem vyhledávám ty nejlevnější kempy, protože samotný kemp k ničemu nepotřebujeme, ale pokud mám zájem být někde, kde vím, že mi z nějakého důvodu bude dobře, pak si tu užitnou hodnotu rád zaplatím. V tom vidím svojí rovnováhu, abych si nemusel odpírat šťastný život (asi poslední). Nabídka je jasná, poptávka (přihlášených 90 posádek) taky, dobrovolnost účasti zajištěna. Trochu soudnosti by skutečně někdy neškodilo. Těch všelijakých nakažlivých nářků v okolí je v životě fakt už moc. Vždyť je na světě hezky !e:y:q
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
P
PeterLČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

TomTP napsal:

...Nabídka je jasná, poptávka (přihlášených 90 posádek) taky, dobrovolnost účasti zajištěna. Trochu soudnosti by skutečně někdy neškodilo. Těch všelijakých nakažlivých nářků v okolí je v životě fakt už moc. Vždyť je na světě hezky !e:y:q


Tiež sa nezúčastním a hoci som od začiatku túto tému čítal, hovoril som si že mi neprináleží sa k tomu vyjadrovať.... Keď som ale zistil že je prihlásených 90 posádok, teda to vychádza tisícku na posádku - tiež som prestal chápať čo sa tu vlastne rieši.... 100 000Kč za víkend je síce palba ale tisícka je podľa mňa úplná paráda.... Máte šťastie že ste nemuseli absolvovať prechod na euro ako my, 40e dám totiž dnes za úplné blbosti a predstava voľakedajšej hodnoty tisíckorunáčky s jej ekvivalentom 1:30,126 vôbec nekorešpodnuje....
My jazdíme s karavanom po kempoch a stane sa že zaplatíme za noc 20e, ale platili sme aj vyše 50 (na slovensku). Vonku samozrejme za slušný kemp aj viac... Myslím si že stresu a nervozity je v dnešnom svete dosť, tak nechápem prečo by som sa mal stresovať ešte aj kvôli tomu že niekto zarobí 100 000 za víkend... Otazka je či tam chcem ísť a či tú tisícku mám, ostatné sú zbytočnosti....
Peter, Zuzka a deti
P
PPPmytoČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Vajglon Hnuson napsal:

Jezdim na vestavby od jejich vzniku a kdyz to tady ctu, tak je me smutno a to z obou.....

Vlasto, sraz vestaveb neni o tom co potrebujes a co te bavi, mel si organizatorum nabidnout pomocnou ruku. Ted nekritizuj.

JiPe Sorry, ale socialne slabi a lakomci ci skrblici jsou trochu rozdilne skupiny. A to pomijim skutecnost, ze z pohledu ze zapadu je po 30ti letech socialne slaba polovina naroda, me nevyjimaje.

Dokonaly obraz ceskeho naroda z obou stran.... nastesti mame otevrene hranice a tak zdravim z meho oblibeneho Nemecka. :_


Máš pravdu ,kdo chce pojede.Ten první výkřik byl ale závist.Ty vole vždyť na nás vydělají 100 tis.Tak proč nezlevní....
Třeba proto ,že musí živit zaměstnance,starat se o areál atd.Proč ?proto !!!Třeba proto ,že jim to stát sebere na daních.Tobě ne,jim....
Je to věc majitele kempu.smiřte se s tím.Nebo prostě jeďte jinam.
Neřešit blbosti ,znamená žít svobodněji.Jsou opravdu důležitější věci než 500 Kč za víkend,které člověk propije obratem ruky nebo odevzdá za rodinou večeři za jeden večer v restauraci.
Neberte mě za slovo.-ne všichni samozřejmě.!)
Pohoda,klídek,sluníčko......cesta kamkoliv.
ShebaShebaČlen
Přidáno před 7 let
Tak jsem to spočítal,mě to bude za ty dvě noci stát v jednom člověku,mikrobusu a kvůli topení i elektropřípojce nějakých cca osm stovek.Není to pravda nejmíň,ale myslím si,že ta pastva pro oči a uši v podobě různých rad a inspirací mi dá mnohem víc než za těch osm kilounů.!y No,ještě třináctkrát se vyspinkám a hurá na slet.!y!y!u!u!^!^
Vozidlo : Ludwik XV (Citroen Jumper L2H1, r.v.2010)
Posádka: Já a moja
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let
@PPPmyto

Moc ti nerozumim, ja o cene nediskutuji, tem co se to nelibi jsem dal navod at prijedou v sobotu, popripade meli prilozit ruku k dilu a NE kritizovat organizatory !!

Na druhou stranu kastovani na socialne slabe a silne je stejne silna kava.

Fakt jsem nepochopil, co me tim chces rici.
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
P
PPPmytoČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Vajglon Hnuson napsal:

@PPPmyto

Moc ti nerozumim, ja o cene nediskutuji, tem co se to nelibi jsem dal navod at prijedou v sobotu, popripade meli prilozit ruku k dilu a NE kritizovat organizatory !!

Na druhou stranu kastovani na socialne slabe a silne je stejne silna kava.

Fakt jsem nepochopil, co me tim chces rici.

V pohodě špatně adresováno.A nikdo nekastoval.
Jen jsem popsal ,že první výkřik byla jen závistivá blbina...
Pohoda,klídek,sluníčko......cesta kamkoliv.
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

PPPmyto napsal:

Citovat

Vajglon Hnuson napsal:

@PPPmyto

Moc ti nerozumim, ja o cene nediskutuji, tem co se to nelibi jsem dal navod at prijedou v sobotu, popripade meli prilozit ruku k dilu a NE kritizovat organizatory !!

Na druhou stranu kastovani na socialne slabe a silne je stejne silna kava.

Fakt jsem nepochopil, co me tim chces rici.

V pohodě špatně adresováno.A nikdo nekastoval.
Jen jsem popsal ,že první výkřik byla jen závistivá blbina...


Jj, internetove diskuze mnohdy jinak zni nez jsou mineny, chce to obcas pochopit i tu druhou stranu. To plati pro obe strany tohoto nesmyslneho vlakna, bez rozdilu.
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
ShebaShebaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Sheba napsal:

Tak jsem to spočítal,mě to bude za ty dvě noci stát v jednom člověku,mikrobusu a kvůli topení i elektropřípojce nějakých cca osm stovek.Není to pravda nejmíň,ale myslím si,že ta pastva pro oči a uši v podobě různých rad a inspirací mi dá mnohem víc než za těch osm kilounů.!y No,ještě třináctkrát se vyspinkám a hurá na slet.!y!y!u!u!^!^


Blbě sem to spočítal.osoba dvě noci je 160kč,obytné auto dvě noci 300kč,poplatek obci dvě noci 12kč,na elektriku seru,budu mít dvě peřiny ,spacák a v krvi.Suma sumárum 482kč bez žvance a chlastu,to už je příjemnější.A tož tak. :D
Vozidlo : Ludwik XV (Citroen Jumper L2H1, r.v.2010)
Posádka: Já a moja
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 7 let
Kvůli takové částce vzniklo toto výživné vlákno ? Fakt trapné
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
PabloGSPabloGSČlen
Přidáno před 7 let
Někteří lidé by chtěli nejraději platy jak v Německu a ceny jako v Bangladéši. Aby si vydělali oni, ale ten druhý už si vydělat nepotřebuje. Ono vyplivnout, že si někdo vydělá 100tis. za víkend a udělat z něho zloděje, je strašně jednoduché.
Kdoví jestli to těch 100 bude a když už, tak to bude tržba, což není zisk.
Majitel kempu z té tržby odvede 15% DPH, musí zaplatit zaměstnance, k tomu odvede 35% sociální a zdravotní, musí zaplatit elektriku, vodu, posekání trávy, periodické revize, všechny posudky, školení a fičury ohledně BOZP, účetní, EET, daň z nemovitostí, silniční daň a spoustu dalšího.
Taky investice do toho kempu něco stála, je tu údržba a amortizace a taky ten provozovatel potřebuje sám z něčeho žít.
No a když se to všechno poplatí, tak je výsledkem hrubý zisk, ze kterého ještě zaplatí 19% daň z příjmu.
Ale komu se to přesto zdá jako neskutečný a jednoduchý vývar, může se směle vrhnout do podnikání a vybudovat nejlevnější a nejlepší kemp v EU, se stále vysmátým personálem. Rád za 2 kila na víkend přijedu.
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let
No a ve finále se nabízí otázky, zda je základem tohoto vlákna stupidita a zlo nebo záměr a nebo obojí.................
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

PabloGS napsal:

Někteří lidé by chtěli nejraději platy jak v Německu a ceny jako v Bangladéši. Aby si vydělali oni, ale ten druhý už si vydělat nepotřebuje. Ono vyplivnout, že si někdo vydělá 100tis. za víkend a udělat z něho zloděje, je strašně jednoduché.
Kdoví jestli to těch 100 bude a když už, tak to bude tržba, což není zisk.
Majitel kempu z té tržby odvede 15% DPH, musí zaplatit zaměstnance, k tomu odvede 35% sociální a zdravotní, musí zaplatit elektriku, vodu, posekání trávy, periodické revize, všechny posudky, školení a fičury ohledně BOZP, účetní, EET, daň z nemovitostí, silniční daň a spoustu dalšího.
Taky investice do toho kempu něco stála, je tu údržba a amortizace a taky ten provozovatel potřebuje sám z něčeho žít.
No a když se to všechno poplatí, tak je výsledkem hrubý zisk, ze kterého ještě zaplatí 19% daň z příjmu.
Ale komu se to přesto zdá jako neskutečný a jednoduchý vývar, může se směle vrhnout do podnikání a vybudovat nejlevnější a nejlepší kemp v EU, se stále vysmátým personálem. Rád za 2 kila na víkend přijedu.


Jděte už někam s těmi sociálními rozmíškami, to co popisuješ ví každý, kdo se živí sám a tak to není třeba opisovat pořád dokola a kdo se sám neživí ti bude argumentovat, že jsme paraziti a že neplatíme daně, u všeho co si koupíme odepíšeme DPH a ti zavislí to musí platit..... A POŘAD DOKOLA A DOKOLA... Když to čtu, ani se nedivím, že je tak snadné na závisti postavit politickou kariéru, na to český národ slyší.

Tohle nikam nevede a pravda stejně leží někde uprostřed, kemp mohl dát množstevní slevu, to je fakt, ale nedal a tím to končí, jakákoli diskuze je zbytečná, zejména když jsem většinu diskutujících na sletu nikdy neviděl.

Chudáci organizátoři, kteří k tomu přišli jako slepí k houslím - pro neznalé, organizují to ti, co na minulém sletu předvedli to nejzajímavější - a tak si myslím, že si to v žádném případě nezaslouží !!!
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let
VH: Sorry, ale diskuse v této fázi už snad ani není o sletu vestaveb. Mám za to, že není ani potřeba číst mezi řádky,
aby lidi vycítili, co to tady obecně zamořuje a kazí dobrou náladu. Bohužel to zamoření už mnohé otrávilo a jiní jsou tím
jedem minimálně kontaminováni.
Tečka.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
1
1111111111Člen
Přidáno před 7 let
sice na slet nejedu, ale cena je daná a tak proč dávat slevu! je dobře, že jsou tací, co slevu nedávají, jinak by to bylo jako u číňanů u stánku...............
Upravil 1111111111 dne 11.09.2017 15:09, před 7 let
YettiYettiČlen
Přidáno před 7 let
..... po přečtení zdejšího vlákna a připomínek u výjezdu jsem se osypal a odhlásil se .... myslím že bych to v klidu nedal ... to plkání o ceně mi zvedá kufr ..... před pořadateli smekám, já bych s tím dávno sekl .... hezký víkend
Yetti
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,723,179 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.27694 sekund | Průměrně za: 0.27694 (0) sekund | Dotazy: 150 | Použitá paměť: 2.4MB/4MB