Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Anténa FM: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Anténa FM

Poslední aktualizace před 7 let
jarous350jarous350Člen
Přidáno před 7 let
Jak to máte vyřešeno? Pokud nechám anténu vevnitř, tak nechytnu skoro nic. No a dělat díru do střechy ve velikosti konektoru se mi moc nechce.
CHATEAU LA CAR 380
r.v. 1988 :^
sochysochyČlen
Přidáno před 7 let
ja mam nalepovaci z činy a dobry dost dela i radio :)
Petr,Katka ,Jumper 2,2 Hdi
jarous350jarous350Člen
Přidáno před 7 let
Nalepenou kde? Na střeše, boku nebo někde vevnitř? Kudy prochází kabel?
CHATEAU LA CAR 380
r.v. 1988 :^
P
PeterLČlen
Přidáno před 7 let
Magnetickú anténku s káblikom mám vyvedenú ku kuchynskému oknu a nad ním zvonku mám nalepenú malú základňu - anténu vyhodím cez okno a šupnem na magnet.
Tiež sa mi predstava veľkej diery durch nepáčila - navyše na streche by to bolo nepraktické kvôli stromom a na boku zasa neestetické....
Peter, Zuzka a deti
Miro TMiro TČlen
Přidáno před 7 let
Ahojte, tiez som nechcel vrtat do strechy a tak som FM antenu cez pomocny drziak uchytil na predne ojo k ramu. Ma tam kostru a so signalom som velmi spokojny /ako v aute/. Kabelaz ide ramom a dovnutra vchadza cez predny box na plynove bomby.
Foto pridam, ked prestane prsat
Miro, Zuzka a Miško (10) s Miškou (7). Karavan Hobby De Luxe 545 KMF a HONDA CR-V 2,2
sochysochyČlen
Přidáno před 7 let
nalepenou uvnitr na zadni stene co je police mam umistene radio a hned za nim na stredu antenu abych nemusel vrtat ven radio z činy asi 4 stanice ale ted sem dal senkor a v pohode
Petr,Katka ,Jumper 2,2 Hdi
dukeczdukeczČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, dirka M8 do prostoru předního kaslíku pro bombu, takže ani kdyby tam káplo, nijak to nevadí. Drží super.
dukecz Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
jarous350jarous350Člen
Přidáno před 7 let
Dukecz: Super, ale rádio mám od kastlíku daleko. Asi to vyřeším tou magnetickou z okýnka. Díky chlapi
CHATEAU LA CAR 380
r.v. 1988 :^
ivancicivancicNováček
Přidáno před 7 let
Přesně teď řeším to samé. Už jsem zkoušel lecos, ale pořád to není ono. Moc se mi líbí nápad Miro T, počkám si na fotku. Průchod pro kabel do kastlíku mám. a v kastlíku už i díra je (byly tam zakládací klíny). ale i Dukecz to má moc pěkně. Ikdyž tento typ antény jsem kdysi měl na Avii a pořád se náporem větru otáčela a padala.
Knaus Rubin 1968 za Octavia II
Miro TMiro TČlen
Přidáno před 7 let
Ahojte, konečne som pri PC a môžem fotky zmenšiť aby som ich vložil:)
Priznam sa že to vloženie obrázkov bolo ťažšie ako si myslel...:x Ešte som chcel aj tretí, ale ako vkladám tak vkladám, stále mi píše že nepodporovaný typ prílohy
Miro, Zuzka a Miško (10) s Miškou (7). Karavan Hobby De Luxe 545 KMF a HONDA CR-V 2,2
Upravil Miro T dne 05.09.2017 20:06, před 7 let
Miro T Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
dukeczdukeczČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

ivancic napsal:

Přesně teď řeším to samé. Už jsem zkoušel lecos, ale pořád to není ono. Moc se mi líbí nápad Miro T, počkám si na fotku. Průchod pro kabel do kastlíku mám. a v kastlíku už i díra je (byly tam zakládací klíny). ale i Dukecz to má moc pěkně. Ikdyž tento typ antény jsem kdysi měl na Avii a pořád se náporem větru otáčela a padala.


Ahoj, takhle se naštěstí ani nehne :)
BeranBeranČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj,a co použít tohle?http://www.eusat.com/koaxialni-pruchodka-oknem-slim-line/:_
Samotář
BeranBeranČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj,a co použít tohle?http://www.eusat.com/koaxialni-pruchodka-oknem-slim-line/:_

Nevím proč,ale zobrazilo se to dvakrát.
Samotář
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: jarous350, sochy, PeterL, Miro T, dukecz, ivancic, Beran

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,311,366 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.23501 sekund | Průměrně za: 0.23501 (0) sekund | Dotazy: 109 | Použitá paměť: 2.04MB/2MB