Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Doporučíte termály s ACSI: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Doporučíte termály s ACSI

Poslední aktualizace před 7 let
Jarda_uguJarda_uguČlen
Přidáno před 7 let
Mám naplánovanou dovolenou od 1.9. a vypadá to, že bude pršet. Dovolenou nechci rušit a říkal jsem si, že bychom místo Rakouských jezer zkusili nějaké termály.

Chtěl bych něco, kde berou ACSI, bazény jsou v ceně a je tam dost vyžití pro děti.
Díky.
H
hymer662Člen
Přidáno před 7 let
www.acsi.eu
Máš tam všechny místa kde akceptují kartu, včetně filtrů pro vyhledávání.
Jarda_uguJarda_uguČlen
Přidáno před 7 let
To je pravda, ale netuším, jak do filtrů navolit termal v ceně.
H
hymer662Člen
Přidáno před 7 let
zvolíš z úvodní strany CampingCard
-dále Austria
-Advanced search a zde vidíš u jednotlivých položek počty kempů, které nabízejí služby v ceně karty.
Následně musíš na www stránky vybraného kempu a ověřit skutečnost, zda v ceně karty je vstup do terminálů a pod. nebo zaslat dotaz na kemp.
Přímo v základním popisu (detail kempu) je napsáno, že např. karta slouží i jako zdarma vstup do termálů/lázní v městě. Příklad:
Thermenland Camping Rath & Pichler: píšou: Entry to the swimming pool in the village is free for campsite guests.
Pokud máš kartu, tak by jsi měl mít i tištěný katalog ( 2 zelené brožury), ve kterém to je přesně uvedeno pod ikonami s popisem termínu a vstupu nebo příplatek.

Další možností je kombinace ACSI a místní (oblastní) turistické slevové karty.
Upravil hymer662 dne 30.08.2017 11:00, před 7 let
O
opavaciČlen
Přidáno před 7 let
Např. Slovinsko termály Lendava. Ale nebyl jsem tam, jen jsem to měl loni jako jeden z tipů.
Elnagh Nobelart A900g
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Jarda_ugu, hymer662, opavaci

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,038,365 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.27261 sekund | Průměrně za: 0.27261 (0) sekund | Dotazy: 64 | Použitá paměť: 1.73MB/2MB