Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 energoblok NE268 přepínání baterií??: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

energoblok NE268 přepínání baterií??

Poslední aktualizace před 7 let
K
KoralovciČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, mám obytné auto z roku 2013 Roller Team Magnifico, podle displeje mám energoblok Nordelettronica NE 268, zajímá mne, zda tento energoblok má přepínání baterií z klasických na agm/gel??

Dále mne zajímá, kde Rolleri tyto enrgobloky mají, pod sedačkou je jen nabíječka, napadá mě jen místo nad lednicí, za displejem... díky
Tomas BrabecTomas BrabecČlen
Přidáno před 7 let
Energoblok přepínání nemá, k ničemu jej nepotřebuje. Přepíná se nabíječka, ta je pod sedadlem, jak správně uvádíš. Blok bude někde dole, pod sedačkou řidiče/spolujezdce nebo za spolujezdcem. Je obdélníkový, černý a jsou v něm 12V pojistky. Za displejem určitě ne.
K
KoralovciČlen
Přidáno před 7 let
Díky, máš úplnou pravdu. Ve starém autě jsem měl energoblok EBL 99 a to byla "krabice", pojistky mám za sedadlem spolujezdce, na 5. místě k sezení, ale myslel jsem si, že to je jen pojistková skřínka, strašně malé...

Na pojistkové skřínce je nápis NE 185-t r1, nabíječku mám pod sedadlem řidiče, nemá přepínání na gel/agm, alespon není vidět, jedná se o nabíječku ArSilicii Al-BK20.

V autě mám baterii varta AGM zlatá 95 ah, kdybych chtěl tuto baterii změnit za gel, obyč. trakci nebo LIFO po 4, musela by se nabíječka měnit? JIž vím, že Life po 4 se nastavují podle energobloku a snad i nabíječky, která v autě je..

děkuji za radu

Automatické sloučení 30.08.2017 06:14:
.
Upravil Koralovci dne 30.08.2017 06:14, před 7 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Koralovci, Tomas Brabec

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,274,414 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.11628 sekund | Průměrně za: 0.11628 (0) sekund | Dotazy: 60 | Použitá paměť: 1.69MB/2MB