Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Hledá se bloger/ka: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Hledá se bloger/ka

Poslední aktualizace před 7 let
W
WWWkaravanosCZNováček
Přidáno před 7 let
Zdravíčko...
hledáme blogera/ku na nový server karavanoš.cz. Web je převážně zaměřený jako veřejná inzerce karavanů, obytných vozů a vše s tím spojené. Postupně budeme přidávat eshop, poradnu a již nyní je připravená sekce BLOG. Inzerce je zcela zdarma, tudíž hledáme někoho kdo má rád caravaning, psaní a nebude chtít honorář :) Nebo pokud někdo má již vlastní blog a nevadilo by mu kopírování ? :)
Nabízíme za to například možnost reklamy, odkazů atd.
V případě zájmů pište rovnou na info@karavanos.cz
Díky !
www.karavanos.cz
Upravil WWWkaravanosCZ dne 28.08.2017 19:36, před 7 let
copycopyČlen
Přidáno před 7 let
ta domena?! podla vzoru bazoš?
P
PeterLČlen
Přidáno před 7 let
copy - uz to tak vyzera !)

inak ak mozem majitelovi portalu poradit, myslim si ze pre niekoho kto hlada napr jazdeny karavan budu dolezitejsie kriteria pre vyhladavanie pocet miest na spanie a celkova hmotnost ako znacka a rok vyroby... tiez si myslim ze takychto portalov tu bolo uz vela a skoncili mozno prave na neprehladnosti, treba si uvedomit ze karavan nieje auto.... ale to je len moj nazor !)
Peter, Zuzka a deti
copycopyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

PeterL napsal:
budu dolezitejsie kriteria pre vyhladavanie pocet miest na spanie a celkova hmotnost ako znacka a rok vyroby...


inak, to je pravda - keď už špeciálna inzercia na obytné autá a prívesy, tak by tam mali byť uvedené hlavne hmotnosti prázdna/maximálna.
Toto ma štve napr. na mobile.de - dáš si hľadať obytný príves, a ako triedenie sú tam parametre: druh paliva benzín nafta lpg vodík, prevodovka manuál/automat, počet najazdených km.. čiže úplné blbosti.
A potom chceš nájsť napr. do 1600 kg a nedá sa
copy Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
W
WWWkaravanosCZNováček
Přidáno před 7 let
Na název karavanos - bazos ..no ať si každý udělá vlastní názor :)
Více důležité mi nyní přijdou ty KG a počet míst na spaní. Oběma pánům bych rád poděkoval za povšimnutí. Brzy vložíme tyto dva údaje jako povinné do vkládání a budeme je řadit mezi první ve vyhledávání. Inzerci vytvářím prvně v životě a za dobré nápady/připomínky budu rád. Brzy také přibude sekce na vozíky.
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let
KARAVANOŠ jako BAZOŠ je v pohodė. To se bude pamatovat.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
copycopyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

WWWkaravanosCZ napsal:

Brzy vložíme tyto dva údaje jako povinné do vkládání a budeme je řadit mezi první ve vyhledávání. .


tak moje návrhy k rubrikám na vyhľadávanie sú (samozrejme len návrhy, nemusí to byť všetko):

prívesy: počet náprav, prázdna hmotnost podla TP, max. povolená hmotnost, no a potom výbava áno/nie:
- wc
- sprcha (t.j. možnosť ohrevu vody na sprchovanie)
- brzdený/nebrzdený
- klimatizácia
- počet miest na spanie
- pevná posteľ (nerozkladacia) - počet miest
- mover
- držiak na bicykle
- stanová predsieň/markíza/nič
- zdvíhacia strecha (pri malých karavanoch)
- ...

a pri autách:
- garáž (na bicykle)
- klíma motorová
- klíma obytného priestoru
- ťažné zariadenie
- strešný nosič
- zdvíhacia strecha (mikrobusy)
- počet miest na jazdu / počet miest na spanie
Gumidek2002Gumidek2002Člen
Přidáno před 7 let
Jen jsem na ten web koukl a zarazil mne oděr novinek místo odběr novinek..
Držím palce ať to funguje.
W
WWWkaravanosCZNováček
Přidáno před 7 let

Citovat

Gumidek2002 napsal:

Jen jsem na ten web koukl a zarazil mne oděr novinek místo odběr novinek..
Držím palce ať to funguje.


:) dekuji za držení palců...a už máme odběr :)

Automatické sloučení 31.08.2017 21:26:

Citovat

copy napsal:

Citovat

WWWkaravanosCZ napsal:

Brzy vložíme tyto dva údaje jako povinné do vkládání a budeme je řadit mezi první ve vyhledávání. .


tak moje návrhy k rubrikám na vyhľadávanie sú (samozrejme len návrhy, nemusí to byť všetko):

prívesy: počet náprav, prázdna hmotnost podla TP, max. povolená hmotnost, no a potom výbava áno/nie:
- wc
- sprcha (t.j. možnosť ohrevu vody na sprchovanie)
- brzdený/nebrzdený
- klimatizácia
- počet miest na spanie
- pevná posteľ (nerozkladacia) - počet miest
- mover
- držiak na bicykle
- stanová predsieň/markíza/nič
- zdvíhacia strecha (pri malých karavanoch)
- ...

a pri autách:
- garáž (na bicykle)
- klíma motorová
- klíma obytného priestoru
- ťažné zariadenie
- strešný nosič
- zdvíhacia strecha (mikrobusy)
- počet miest na jazdu / počet miest na spanie


Asi polovinu zmiňovaných kritérií již máme..další budeme postupně přidávat. Děkuji za seznam..určitě se na něj ještě párkrát podívám ;)
Upravil WWWkaravanosCZ dne 31.08.2017 20:26, před 7 let
H
hymer662Člen
Přidáno před 7 let
Tak trochu se mi to jeví jako spíše podnikatelský záměr, ale chybí tam zkušenosti z oblasti karavanů, obytek a vše okolo. Cíl zaměření je rozporuplný. Dělat inzerci nebo poskytovat v dané oblasti služby? Pokud obojí, tak cesta bude asi ještě dlouha. Web je založen poměrně již dlouho, ale na mě působí nejasným sdělením. To, že jsou tam gramatické chyby, jak píše kolega výše je normální, jelikož (předpokládám) že zakladatelé jsou více IT než manažéři. Co mě nejvíce chybí, je že web má malyý rating, registrace ve vyhledáváčích pokulhává. Že by komunita C24 posunula tento web do výšin ?
Očekávám, že zakladatelé budou profitovat z reklam. Nebo jaký zámysl máte?
Proč se ptám? Jelikož tam nevidím nic zvláštního, co by mělo upoutat. V podstatě dublování něčeho, co již funguje jinde.
Sázka na blogera? Vize logická, to teď frčí, ale co tady (karavaning). Můj optimismus tady není. Už jen otázka? Co bude hlavně blokovat ? Novinky, bazar, .... Představu bych měl, ale generuje to požadavek na finance.
Počkám, jak se to vyvine, ale v této oblasti to bude podle mě chtít tzv. "Dlouhé peníze" nebo to vydržet. Přeji, aby se vám to povedlo.
sipadansipadanČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Nemilany napsal:

Počkám, jak se to vyvine, ale v této oblasti to bude podle mě chtít tzv. "Dlouhé peníze" nebo to vydržet. Přeji, aby se vám to povedlo.


Já bych pana kolegu nepodceňoval, myslím, že dobře ví co dělá.
Propojí si svůj prodej karavanů kterým se již zabývá s bazárkem kam mu na blog nějaká dobrá duše zdarma bude psát a zakončí to e-shopem.
Mě se to docela líbí jako záměr, šance tu je a obchodní logiku to má .....
4.114683,118.628756
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: WWWkaravanosCZ, copy, PeterL, JiPe Highlanders, Gumidek2002, hymer662, sipadan

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,039,161 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.24861 sekund | Průměrně za: 0.24861 (0) sekund | Dotazy: 100 | Použitá paměť: 2MB/2MB