Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Preprava WC kazety: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Preprava WC kazety

Poslední aktualizace před 7 let
lubodanolubodanoČlen
Přidáno před 7 let
Kazeta WC ktorá nemá vlastné kolieska tak takú treba nosiť v rukách.Poradí mi niekto akým spôsobom si vlastné tortičky prepravujete? Mňa napadlo kúpiť nákupný vozík a prispôsobiť ho ale pokial by mal niekto iný nápad potešilo by ma to.vopred Dík.
lubodano Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
T
TFeitČlen
Přidáno před 7 let
Nějak tak podobně vozím kazetu. Před třiceti lety můj otec udělal kempingový malý skládací vozíček na vození 2ks 10 lt kanystrů na vodu. Já jsem ho zrenovova, koupil nové kanystry na pitnou vodu ( naštěstí se stále dělají :) ) a používám dál. Kazetu při převozu tam umístím na stojáka a přikurtuju k madlu vozíčku. Jezdíme v HR do kempu, kde to máme daleko jak pro pitnou vodu, tak i na chemickou výlevku, takže zde ho využívám na 100%.
lubodanolubodanoČlen
Přidáno před 7 let
Výborne takže dík za odpoveď.Po nejakej úprave by som to mohol využívať aj na dovoz vody.Ináč ten vozík nie je nejak moc drahý dá sa kúpiť za nejakých 10 ečiek .čavko.
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, trvalým příslušenstvím karavanu je skládací rudl, zbyl mi po ukončení živnosti, vozím na něm hlavně vodu, ale také fekální část WC. Ale zejména proto, že bych to asi už neunesl. Čáo, Pepa
Doskocil Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
lubodanolubodanoČlen
Přidáno před 7 let
Ahojte.Takže ten vozík som dokončil kúpil som ešte 2 krát 15 l stohovatelné kanistre na dovoz vody, tak teraz mám dvojitú vyuzitelnosť tohto vozíka.Samotný vozík som zosilnil pasovinou a zároveň tá pasovina slúži na osadenie wc kazety a kanistrov na vodu.Všetky tieto nádoby istím pavúkmi pri preprave.Ták snaď si niekto niečo s toho vyberie.S pozdravom Lubo.
Upravil lubodano dne 25.08.2017 09:50, před 7 let
lubodano Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: lubodano, TFeit, Doskocil

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,678,991 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16817 sekund | Průměrně za: 0.16817 (0) sekund | Dotazy: 67 | Použitá paměť: 1.75MB/2MB