Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Kemp DOLE Chorvatsko ..: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Kemp DOLE Chorvatsko ..

Poslední aktualizace před 7 let
RobertoRobertoČlen
Přidáno před 7 let
Zdravím .. byl tam teď někdo ? Nebo je ? Chystáme se tam po 2 letech a nevím jestli to tam už není samý mobilheim .. Díky za info . Boban je předpokládám asi plný a s karavanem je to stejně o spojku ..)
SteMiSteMiČlen
Přidáno před 7 let
Bohužel je tak (obojí)
Makarska Rivijera moj drugi dom
starletstarletČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Roberto napsal:

Zdravím .. byl tam teď někdo ? Nebo je ? Chystáme se tam po 2 letech a nevím jestli to tam už není samý mobilheim .. Díky za info . Boban je předpokládám asi plný a s karavanem je to stejně o spojku ..)

Jeď do Krvavice a máš klid.
Je třeba vyzkoušet.
LT
xshockerxshockerČlen
Přidáno před 7 let
Byli jsme tam letos už po 12.
Mobilheimy jsou stále ve dvou řadách a přestože jsem loni odjížděl s tím,že už tam nikdy nepojedu tak jsem byl letos velice mile překvapen jaký tam byl klid a spousta místa.Žádní uřvaný Bosenci co se tam chovají jako by jim to patřilo.
Až jsem měl každý večer pocit, že my co se bavíme se známýma u vína a piva jsme ti co ruší noční klid.
Takže za mne a celou rodinu palec nahoru a mohu jen doporučit. :g Příští rok je Dole pro mně jasná volba.
Hledali jsme v okolí něco jiného, ale od Omiše až po Dubrovník jsme nic lepšího co by se nám líbilo nenašli.
Ale je to samozřejmě o vkusu a představách každého.
Ceny zůstaly stejné jako loni.
:_
Upravil xshocker dne 17.08.2017 22:31, před 7 let
RobertoRobertoČlen
Přidáno před 7 let
Díky za info .. Tak to zase zkusíme . První řadu mít nemusíme , moc tam fouká .. Pro mne je super přistav na gumák u Bobanu .. Sociály , předpokládám asi pořád z dob komančů ?
copycopyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

xshocker napsal:
Žádní uřvaný Bosenci co se tam chovají jako by jim to patřilo.
:_


no veď im to tam aj patrilo ...
SteMiSteMiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

copy napsal:

Citovat

xshocker napsal:
Žádní uřvaný Bosenci co se tam chovají jako by jim to patřilo.
:_


no veď im to tam aj patrilo ...


Prosím co a od kdy jím (BiH) patřilo ? B) Jo chatek v řadách hned za mobilhomy už je taky dost :x

Předloňský průjezd AC Dole https://youtu.be/w4lo5cnY-Yc
Makarska Rivijera moj drugi dom
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 7 let
Dole nebrat!! Jen co jsme tam zajeli,tak rychle pryč.Sám Home a Chatky,karavany až v poslední řadě za nekřesťanské peníze (Kuny). Raději jinde,třeba Čisté a nebo Malé Čisté. V sezóně je velký problém se vůbec někde upíchnout.Chorvatsko narvané v prasknutí a ceny závratně našponované nahoru.Po sezóně je již pohoda,po letošních zkušenostech jen mimo prázdniny!!!
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Mirek a Jirinka napsal:

Dole nebrat!! Jen co jsme tam zajeli,tak rychle pryč.Sám Home a Chatky,karavany až v poslední řadě za nekřesťanské peníze (Kuny). Raději jinde,třeba Čisté a nebo Malé Čisté. V sezóně je velký problém se vůbec někde upíchnout.Chorvatsko narvané v prasknutí a ceny závratně našponované nahoru.Po sezóně je již pohoda,po letošních zkušenostech jen mimo prázdniny!!!



Naprostý souhlas. Jezdili jsme tam taky a už nikdy více.Teď jezdíme už tři roky do Zaostrogu a pohoda

Automatické sloučení 18.08.2017 21:32:

Citovat

Roberto napsal:

Díky za info .. Tak to zase zkusíme . První řadu mít nemusíme , moc tam fouká .. Pro mne je super přistav na gumák u Bobanu .. Sociály , předpokládám asi pořád z dob komančů ?


Tam žádná první řada není, první a druhá řada jsou mobilní domky od Vítkovice tours
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
Upravil tuareg dne 18.08.2017 21:32, před 7 let
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let
Sice mimo, ale prifarim se s dotazem abych nezakladal nove vlakno. Kemp v HR pod Splitem, netreba elektriku ani vodu, jen vylevku ?
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
xshockerxshockerČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Mirek a Jirinka napsal:

Dole nebrat!! Jen co jsme tam zajeli,tak rychle pryč.Sám Home a Chatky,karavany až v poslední řadě za nekřesťanské peníze (Kuny). Raději jinde,třeba Čisté a nebo Malé Čisté. V sezóně je velký problém se vůbec někde upíchnout.Chorvatsko narvané v prasknutí a ceny závratně našponované nahoru.Po sezóně je již pohoda,po letošních zkušenostech jen mimo prázdniny!!!


Nevím co máte na mysli tou až poslední řadou, ale v první řadě která byla kdysi za příplatek a kde fouká a ještě na vás celý den koukají lidé z pláže už několik let stojí mobilehomy, za cestou je druhá řada a pak je několik stovek metrů ta úplně poslední řada jak píšete, kde je možnost kempování.Ano sociálky nejsou nové, ale za našeho pobytu vždy uklizené a na každém wc papír.
Také máme gumový motorový člun a molo, kde se dá bezpečně parkovat je k nezaplacení.
Na Zaostrog jsme také koukali a byli jsme se tam podívat, ale chodit k moři přes silnici by se nám nelíbilo a pro gumák to není už vůbec.Nakonec je dobře, že se každému líbí někde jinde, protože by jsme se tam stejně všichni nevešli ne? :he
Připojuji fotku jak jsme pohodlně kempovali my a ceník.
Měli jsme možnost levnějšího kempu kousek od Splitu, ale z něj jsme utekli po jedné noci do Dole. Za svoje peníze si chci dovolenou užít a ne se stresovat a klidně si za to pohodlí připlatím. Majitel měl spočítáno, že se na určitý plac musí vejít 8 karavanů a tak se mě snažil donutit nacpat karavan až na palmu, která by mě sedřela listy lak a okno.To mi za ty ušetřené peníze opravdu nestojí. Měli jsme platit 30 euro za noc.
navíc se v kempu každý rok potkáváme se stejnými lidmi, kteří nám také říkali, že lepší kemp nikde v tomto okolí nenašli a vrací se tam rádi.
Rohodnutí a volba je na každém z vás.
Přeji pěkný zbytek léta a šťastnou cestu ať už jedete kamkoliv.
:_
Upravil xshocker dne 19.08.2017 07:10, před 7 let
xshocker Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
RobertoRobertoČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj
Koukám byli jste přesně na tom místě kde my ... Trochu na nás kapala smůla z borovice a stínila satelitu ale nakonec to bylo bez TV lepší ..))
Asi vsadím na jistotu .. Jednou jsme to vzali kvůli " našemu " narvanému kempu v Selcích u Rijeky směrem dolů a po celém dni vybírání kempu skončili v Dole ...
Díky za info .
HribHribČlen
Přidáno před 7 let
To XSschoker: Z přiložené fotky ceníku jsem drobet zmatený. Jde doufám o ceny v kunách, ačkoliv nadpis mluví o cenách v Eurech / službách v Kunách. Kdyby to bylo v Eurech, byl by vskutku ukrutný masakr !!!!
Václav (Hřib), Jitka + svišťata: Šimon, Tobiáš a Anička
xshockerxshockerČlen
Přidáno před 7 let
Ano ceny jsou samozřejmě v kunách :^
A na CCI 5% sleva
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Roberto, SteMi, starlet, xshocker, copy, Mirek a Jirinka, tuareg, JiPe Highlanders, Hrib

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,655,866 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.19540 sekund | Průměrně za: 0.1954 (0) sekund | Dotazy: 114 | Použitá paměť: 2.09MB/2MB