Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 poškozena síť ve dveřích: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

poškozena síť ve dveřích

Poslední aktualizace před 7 let
alan2alan2Člen
Přidáno před 7 let
Ahoj, zkoušel jsem to tu hledat, ale nepovedlo se to.
Přetrhl se mi jeden provázek v síťce ve vchodových dveří u obytky, nemá s tím někdo zkušenosti?
Síťka je samozřejmě volná :-(.
Aleš (44), Lenďa (31) a Tomášek (2)
BartBartČlen
Přidáno před 7 let
Zdravím, většinou je moskytiéra na samostatném rámu, demontovat, dát si na rovinu na stůl nebo na podpěrné kozy, rozmontovat rám a přetržený provázek nahradit novým (použil jsem provázek ze žaluzií), důležité protáhnout síťkou ve správném směru a musí mít stejnou délku jako přetržený provázek kvůli správnému napnutí síťky, smontovat rám a namontovat zpátky do obytky. Otázka max 1,5 hod.... Když jsem to poptával v autorizovaném servisu, tak to nespravují a mění rovnou za novou, cenové rozpětí 10 - 15 000,- Kč dle velikosti a výrobce. Slušně jsem jim poděkoval.... Práci zdar.
alan2alan2Člen
Přidáno před 7 let
Děkuji Barte za info, už jsem si také říkal, než jim dát ty peníze, zkusím to rozebrat a uvidím :-D, Zkazit to již nejde :-D.
Ještě jednou díky a o víkendu se do do toho pustím ;-)

Automatické sloučení 20.08.2017 09:06:
Ahoj Barte
Mohl bys mi prosím poradit, jak mám demontovat moskytiéru, něják si s tím lámu hlavu, je možné, že by mohla být součástí rámu dveří? Já nikde nemohu najít šroubky, pouze vidím, že je na tmel několika body přidělaná krámu dveří :-(.
Předem děkuji za radu ;-)
Aleš (44), Lenďa (31) a Tomášek (2)
Upravil alan2 dne 20.08.2017 09:06, před 7 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: alan2, Bart

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,097,075 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15286 sekund | Průměrně za: 0.15286 (0) sekund | Dotazy: 61 | Použitá paměť: 1.71MB/2MB