Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Problém s rozvodem/tlakem vody: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Problém s rozvodem/tlakem vody

Poslední aktualizace před 7 let
Mirek a LuckaMirek a LuckaNováček
Přidáno před 7 let
Ahoj všem a předem díky za rady :-) Máme Angličana SWIFT 510, RV:2001 a mám problém s rozvodem vody. Vodu přivádím do karavanu přes čerpadlo WHALE (https://www.svetkaravanu.cz/whale-kompletni-cerpadlo-s-kostkou), které je ponořeno v externím kanystru. Hned při vstupu vody do karavanu (za zásuvkou pro čerpadlo) je rozdvojka, která vede vodu do kuchyně a na druhou stranu do koupelny (umyvadlo a sprcha). Když spustím vodu v koupelně v umyvadle nebo ve sprše, tak teče (1. okruh). Když spustím jenom v kuchyni v tak neteče (2. okruh). Ale když pustím vodu v koupelně (1. okruh), a zároveň v kuchyni (2. okruh), tak voda teče z obou okruhů. Zároveň jsem zjistil, že mi z té zásuvky pro čerpadlo kape voda, výměna těsnění nepomohla, tak jsem to rozebral a zjistil, že tam je prasklinka, přes kterou voda uniká. Tak jsem se chtěl zeptat:
1) zda je možné aby tato prasklinka mohla ovlivnit výše uvedené, pokud ne, kde ještě může být chyba?
2) zda existuje něco na slepení prasklinky a nebo budu muset koupit novou zásuvku za 980,- https://www.svetk...krospinace

Díky všem za odpovědi, rady a zkušenosti :-)

Mirek
tsmacktsmackČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, nejprve bych si polozil otázku co spina to čerpadlo?
Budto jsou mikrospinace v baterii na vodu nebo je jeden tlakovy spínač nekdde na hadicich.
V tomhle případě bych se priklonil k prvni varinte .
Podivej se pod drez v kuchyni jestli do kohoutku vedou dva dráty. Poku ano tak je nekde rozpoj nejlepe ve spoji a a ty dva dratky co vedou ke kohoutku dej k sobe . Pokud ti sepne cerpadlo tak je vadny mikrospinac. Zda jde opravit nevim.. nebo vymenit kohoutek...

Problém s venkovni zasuvkou bych spis vyresil vestavenou nádrží, ale souvislost s kohoutem to mit nebude, jen ze se v netesnosti trochu ztraci tlak vody...
PronajemKaravanuJicinsko.cz
Mirek a LuckaMirek a LuckaNováček
Přidáno před 7 let
Děkuji za odpověď, ale je pravda, že když jsem pustil vodu v kuchyni tak se nezaplo čerpadlo (úplně jsem na to zapomněl), pod dřezem jsem viděl nějaké drátky, tak to asi budou ty spínače v baterii, ale zítra si to ještě prověřím podle tvého návodu. Jdu se mrknout kolik stojí ta nová baterie :-) ještě jednou děkuji ... to víte jsem zatím karavanový amatér :-)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Mirek a Lucka, tsmack

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,730,055 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.12515 sekund | Průměrně za: 0.12515 (0) sekund | Dotazy: 60 | Použitá paměť: 1.71MB/2MB