Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 nájezdová brzda: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

nájezdová brzda

Poslední aktualizace před 7 let
P
Petr AdriaNováček
Přidáno před 7 let
Dobry den, Ahoj, mame prives Adria Unica 502 a vcera nam odesla najezdova brzda.Nejdrive se chci zeptat jak je brzda resena? Najezd na oji je hydraulicky pist a bubny jsou mechanicke na lanko?Nebo jiny princip?A dale jestli by mi nekdo neumel poradit kde v Praze popripade i jinde nechat opravit.diky za pripadnou odpoved.Petr
krakenkrakenČlen
Přidáno před 7 let
hezky je něco o brzdách napsáno tady
http://www.carava...cle_id=373
u prahy třeba kobras v benátkách, nebo třeba brandýs.

brzdy jsou mechanické jk popisuješ na oji je tlumič.
P
Petr AdriaNováček
Přidáno před 7 let
Diky.jdu si to procist.
dablikhasicdablikhasicČlen
Přidáno před 7 let
dobry je taky VAPP v popovičkach je to kousek a vetsinu dilu maji skladem
krakenkrakenČlen
Přidáno před 7 let
Ano, na vapp jsem úplně zapomel. Tam bych jel asi jako první.
Nemají tam karavanove ceny a určitě co se týká brzd budou vědět.
Občas tak také něco kupuji.
RobertRobertČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Petr Adria napsal:

vcera nam odesla najezdova brzda

Co znamená "odešla"? Přestalo to brzdit, či se zadřela nájezdovka? :|
Robert a Hanka, Fokus + karavan Home-Car
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj. Prosím, nepleťte si nájezdovou brzdu karavanu, tj. táhlo, lana, bubny, čelisti a vše ostatní, z čeho je nájezdová brzda sestavena se samotným nájezdovým brzdičem, který je na oji přívěsu. Stačí, když si to pletou majitelé karavanistických obchodů, a ti by tomu rozumět měli. Je to tak, jako když si někdo plete Dalmácii s decimálkou. Čáo, Pepa
http://www.carava...cle_id=373
P
Petr AdriaNováček
Přidáno před 7 let
[quote]kraken napsal:

hezky je něco o brzdách napsáno tady
http://www.carava...cle_id=373
u prahy třeba kobras v benátkách, nebo třeba brandýs.

brzdy jsou mechanické jk popisuješ na oji je tlumič.[/quote


mohu vás ještě poprosit o upřesnění jména firmy v Brandýse?předem děkuji]

Automatické sloučení 15.08.2017 12:36:
Díky vám všem za pomoc a info.Objednací lhůta ve všech zmíněných servisech je cca 1 měsíc.Kdyby vás ještě nějaký napadl klidně dejte vědět.Na dojezdové vzdálenosti nezáleží.Klasicky bychom měli za týden odjet na dovolenou.Zkusím se na to podívat sám.Jinak co jsem pochopil z komunikace s mechaniky a z toho co jsem si načetl tak jsem pravděpodobně přišel jak o nájezdový píst, tak o lanovody.Přívěs odpojený z auto na parkovišti se zataženou ruční brzdou pojíždí a za jízdy je cítit v pístu vůle resp.při náhlém brždění se vůle projeví jako docela syrová rána na kouli(z tohoto důvodu předpokládám, že se nevrací do své původní polohy což by automaticky měl).Kdyby někoho ještě něco napadlo tak mi prosím napište.Díky Petr
Upravil Petr Adria dne 15.08.2017 12:36, před 7 let
1
1111111111Člen
Přidáno před 7 let
poradí ti:Vezeko,VAPP,Toni Car.......prodejci přívěsů a i udělají.
RobertRobertČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Doskocil napsal:

nepleťte si nájezdovou brzdu karavanu, tj. táhlo, lana, bubny, čelisti a vše ostatní, z čeho je nájezdová brzda sestavena se samotným nájezdovým brzdičem

Pepo, na to jsi přišel jak, že na oji není nájezdová brzda? https://www.vapp....rni-montaz
Robert a Hanka, Fokus + karavan Home-Car
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, vždyť říkám (píšu), že ani odborníci v obchodech v tom nemají jasno. Učil jsem jako externista v autoškole s kvalifikací na všechny předměty, a tedy jsem učil i nauku o konstrukci silničních vozidel. Jestliže se řekne, že přípojné vozidlo je vybaveno nájezdovou brzdou, je to údaj v TP, tak se myslí kompletní brzdové soustrojí, které je schopno přípojné vozidlo zabrzdit. A ta součást brzdy, která to celé brzdové ústrojí spouští, co je na oji, tak je nájezdový brzdič, přece nemůže být nazývána také nájezdovou brzdou. Přece nemáme na karavanu dvě nájezdové brzdy? A která je která? Kterou tedy myslíme? Tak, jako je (hlavní) brzdič u motorového vozidla a brzdič přívěsu (u vzduchových brzd), tak je také brzdič u přípojných vozidel. Jestliže mluvíme o odborných věcech, tak by nám mělo být vždy jasné, o čem je řeč, ne, že by někdo mluvil o voze, a druhý si myslel, že je to o koze, tzn. mluvit v přesných, nezaměnitelných termínech. Přece nebudeme říkat mezi sebou, že brzda (nebo spojka) u auta, že je to je pedál. Dál asi nic, jen ten pedál.
RobertRobertČlen
Přidáno před 7 let
Nebudeme slovíčkařit. Ty máš na oji nájezdový brzdič, to ti nikdo nebere a my ostatní máme nájezdovou brzdu. Protože jediné, co na té soustavě je nájezdové, je to, co je našroubované na oji. Všechno ostatní, to zn. táhlo a vše co je za ním, nemá s pojmem "nájezdová" nic společného, protože to je u každého auta s mechanickými brzdami taky. A jestli myslíš. že výrobci a prodejci jsou blbí a nevědí, co vyrábí, je to tvůj problém. :_
Robert a Hanka, Fokus + karavan Home-Car
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Robert napsal:

Nebudeme slovíčkařit. Ty máš na oji nájezdový brzdič, to ti nikdo nebere a my ostatní máme nájezdovou brzdu. Protože jediné, co na té soustavě je nájezdové, je to, co je našroubované na oji. Všechno ostatní, to zn. táhlo a vše co je za ním, nemá s pojmem "nájezdová" nic společného, protože to je u každého auta s mechanickými brzdami taky. A jestli myslíš. že výrobci a prodejci jsou blbí a nevědí, co vyrábí, je to tvůj problém. :_

Ahoj. Jasně, souhlasím. Blbý jsem já.
Teď už budou všichni určitě spokojeni. Čáo, Pepa
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Petr Adria, kraken, dablikhasic, Robert, Doskocil, 1111111111

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,242,813 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.28822 sekund | Průměrně za: 0.28822 (0) sekund | Dotazy: 109 | Použitá paměť: 2.05MB/4MB