Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Elktroblok EBL 99 mi neposílá 12V do lednice: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Elktroblok EBL 99 mi neposílá 12V do lednice

Poslední aktualizace před 7 let
D
DZIZIČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj kluci - přestala mi chodit za jízdy lednice (rok 2000) na 12V. Spirála v pořádku, přípojné vedení a pojistka v elektrobloku taky, ale těch 12V mi z něj při nastartovaném motoru prostě neleze. A tady mé elektro vědění končí. Nemáte nějaký typ čím by to mohlo být?
Za váš názor (elektrikářský) tady, nebo na 777 263 261 děkuji. Jirka
P
PeterLČlen
Přidáno před 7 let
https://www.wohnm...89699.html
Napriklad tu mas schemu - z altiku tam ide D+ cize kladna polarita pri nastartovanom motore spina rele, cez rele tam ide zo startovacej baterie cez 50A poistku napatie do chladnicky... Cize treba odmerat pritomnost D+, skontrolovat poistku a zmerat pripojenie startovacej baterie. Zapojenie predpoklada prepojene minusy baterii, teda obe ukostrene napr...
Peter, Zuzka a deti
D
DZIZIČlen
Přidáno před 7 let
Petře děkuji,
takovouto kuchařku pro hloupé jsem přesně potřeboval. !! - jdu na to.

Automatické sloučení 16.08.2017 10:56:
Aby jste měli zpětnou vazbu a případně upravili vozidlo !!!
Po třech dnech hledání chyby, která se chvílemi ztácela jsem našel otvor (dukáto r.2000) mezi motorovým prostorem a kabinou vykousaný od kuny. která se snažila dostat do obytné části.
Je to kulatá díra v plechu úplně nahoře jakoby až pod sklem. Do vnitř zatím nepronikla, ale udkousala kabel.
Nacpal jsem tam ocelovou drátěnku, doufám, že ji nezdolá, jinak si nedokáži představit ten mazec, kdyby sviňa vnikla do obytné části.
Upravil DZIZI dne 16.08.2017 10:56, před 7 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: DZIZI, PeterL

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,818,007 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.11774 sekund | Průměrně za: 0.11774 (0) sekund | Dotazy: 59 | Použitá paměť: 1.7MB/2MB