Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Jak zavesiť TV a odpadkový kôš na dvere HOBBY 460: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Jak zavesiť TV a odpadkový kôš na dvere HOBBY 460

Poslední aktualizace před 5 let
lubodanolubodanoČlen
Přidáno před 7 let
Zdravím všetkých.Je to menší zlepšovačik tak až to niekomu pomôže budem rád.
B
babi a dedaČlen
Přidáno před 7 let
No a jak tedy.......:he.....:x
lubodanolubodanoČlen
Přidáno před 7 let
Pravdebodobne neprešli fotky ktoré som do príspevku dal:|
Upravil lubodano dne 08.08.2017 12:51, před 7 let
lubodano Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let
No ale pořád nevíme jak to tam drží :-D
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
lubodanolubodanoČlen
Přidáno před 7 let
O áno detajli ešte nafotím popíšem a pošlem.Dík za zájem.
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 7 let
A co panty?
Myslíš, že vydrží?
Měl bych obavy, zejména při jízdě po D1 ...
A nedej bože s nevysypaným košíčkem ... :o
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
Jana a Petr VJana a Petr VČlen
Přidáno před 7 let
odpadkový koš OK, ale pro televizi mi to přijde jako nepříliš šťastné řešení.
A pantům bych taky dlouhou životnost nedával.
Q
AnonymČlen
Přidáno před 7 let
No řešení je to dobre.skladba programu je vsak dosti zoufalá.:)
copycopyČlen
Přidáno před 7 let
aby ti tie dvere neodpadli aj s TV na zem. Tie pánty, a ani "zárubňa" dverí nie sú na také zaťaženie konštruované.
lubodanolubodanoČlen
Přidáno před 7 let
Zdravím všetkých.Tak najprv k tej telke ona je tam zavesená na takom háčku vyrobeného s plechu a o ten háčik je prichytená posuvnými PVC stahovačkami takže uhol náklonu sa dá riešiť ľubovolne.Spodna časť telky je tiež nasunutá na podobnom háčku s plechu.No ale čo je dôležité tá telka je len vtedy tam zavesená ked sa pozerá v predstane nie počas jazdy preto také jednoduché uchytenie a povedzme na noc putuje do vlastnej skrinky nad posteľ kde vlastne prehodím len koaxiálny kábel.Čo sa týka pántov tie určite vydržia lebo ta telka je LCD a uhlopriečka 53 cm neváži veľa.

Automatické sloučení 09.08.2017 13:26:
Čo sa týka pripojenia koaxiálneho kábla tak som využil skrinku prípojky elek.jednoduho sa dá vytiahnuť alebo po odpojení s telky sa dá zase zastrčiť späť pod dno šatníkovej skrine.Ďalej pokračuje popri komínku kurenia a nasledne do skrinky pre telku.Pozn.ten kábel pojde skryť do barevnej lišty.

Automatické sloučení 09.08.2017 13:54:
No a je tu ešte kôš.Najprv som musel na spodných delených dverách ktoré som si zvesil dole vyrezať rozbruskov pôvodný kôš na šírku nového ktorý som kúpil v tescu za 8 ečiek.Zavesenie nového koša je podobne ako na telku ale kôš priamo na hačik a na dno koša z vonku som prišroboval elko s plechu ktoré vlastne zapadne za stenu pôvodného koša s ktorého mi tam ostalo v spodnej časti tak 4 cm.Kôš je s PVC lachký da sa tieš jednoducho zvesiť ináč drží pevne aj za jazdy tak pokial sa dá s plným nejazdím zbytočne to tam nemusí zapáchať.

Automatické sloučení 09.08.2017 13:56:
ešte snad jedna fotka
Upravil lubodano dne 09.08.2017 12:56, před 7 let
lubodano Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
P
PeterLČlen
Přidáno před 7 let
No a keď zapojíš prípojku 230V tak ten kábel nezavadzia výklopnému krytu zástrčky? TV máme v karavane tiež, ale je umiestnený v skrinke na to určenej, pozerajú ho iba deti keď vonku prší. My s manželkou ho vonku nepotrebujeme, docela nás baví pohľad trebars aj na dážď...
Nechcem kritizovať, tiež si všetko porobím sám ale tie káble krížom cez karavan nie sú zrovna môj štýl - vždy sa dá nájsť cesta aby to nebolo na očiach.... tiež mám dorobenú zásuvku vonku na anténu k TV, dokonca aj 12V - vyrobil som si ju z rovnakej 230V zasuvky ako máš na obrázku - odpílil som zadnú časť, vložil stenu a do tej som umiestnil prípojky... tak mám teraz dve vedľa seba, akurát ma štve že tá nová je biela a tá pôvodná už žltá, takže aj tú pôvodnú 230V budem v rámci zimnej údržby meniť za novú...!) ak budeš chcieť dodám foto pre inšpiráciu...
Peter, Zuzka a deti
S
SeamanČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

lubodano napsal:

Zdravím všetkých.Tak najprv k tej telke ona je tam zavesená na takom háčku vyrobeného s plechu a o ten háčik je prichytená posuvnými PVC stahovačkami takže uhol náklonu sa dá riešiť ľubovolne.Spodna časť telky je tiež nasunutá na podobnom háčku s plechu.No ale čo je dôležité tá telka je len vtedy tam zavesená ked sa pozerá v predstane nie počas jazdy preto také jednoduché uchytenie a povedzme na noc putuje do vlastnej skrinky nad posteľ kde vlastne prehodím len koaxiálny kábel.Čo sa týka pántov tie určite vydržia lebo ta telka je LCD a uhlopriečka 53 cm neváži veľa.

Automatické sloučení 09.08.2017 13:26:
Čo sa týka pripojenia koaxiálneho kábla tak som využil skrinku prípojky elek.jednoduho sa dá vytiahnuť alebo po odpojení s telky sa dá zase zastrčiť späť pod dno šatníkovej skrine.Ďalej pokračuje popri komínku kurenia a nasledne do skrinky pre telku.Pozn.ten kábel pojde skryť do barevnej lišty.

Automatické sloučení 09.08.2017 13:54:
No a je tu ešte kôš.Najprv som musel na spodných delených dverách ktoré som si zvesil dole vyrezať rozbruskov pôvodný kôš na šírku nového ktorý som kúpil v tescu za 8 ečiek.Zavesenie nového koša je podobne ako na telku ale kôš priamo na hačik a na dno koša z vonku som prišroboval elko s plechu ktoré vlastne zapadne za stenu pôvodného koša s ktorého mi tam ostalo v spodnej časti tak 4 cm.Kôš je s PVC lachký da sa tieš jednoducho zvesiť ináč drží pevne aj za jazdy tak pokial sa dá s plným nejazdím zbytočne to tam nemusí zapáchať.

Automatické sloučení 09.08.2017 13:56:
ešte snad jedna fotka


:o nech si to patentovat, ať to někdo neukradne!h
lubodanolubodanoČlen
Přidáno před 7 let
Najprv som mal obavy že ta prípojka bude zavádzať ale všetko vyškúšane je tam dosť miesta na vysúvanie a zasúvanie koaxu.no a ten vyklopný kryt je vlastne vyklopený po pripojení na 230 V takže miesta habadej.Čo sa týka káblov cez karavan máš pravdu nie je to najlepšie riešenie tam sú nafotené bez lišty do ktorej ten koax založím sú dostať vo viacerých farebných prevedeniach.Tvoj nápad ma zaujal tieš som premyšlal ako urobím dalšiu zásuvku pre plynovú hadicu s rýchlospojkov tak až to foto pošleš budem rád.
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 7 let
Soudruh Čas ukáže ...
(Myslel jsem, že na ptákoviny jsou machři Česi.
Ale ak tak pozerám, tak i "braťja Slováci" ! )

:o
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
lubodanolubodanoČlen
Přidáno před 7 let
Možno máš pravdu my bratia sme toho už dodrbali veľa ale ked niekedy nerobíš pukoviny tak sa nič nedozvieš čo povieš?:D
copycopyČlen
Přidáno před 7 let
Len tak medzi rečou, koľkokrát za deň tak priemerne zakopneš o ten koš zavesený na dverách? :)
P
PeterLČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

lubodano napsal:

Najprv som mal obavy že ta prípojka bude zavádzať ale všetko vyškúšane je tam dosť miesta na vysúvanie a zasúvanie koaxu.no a ten vyklopný kryt je vlastne vyklopený po pripojení na 230 V takže miesta habadej.Čo sa týka káblov cez karavan máš pravdu nie je to najlepšie riešenie tam sú nafotené bez lišty do ktorej ten koax založím sú dostať vo viacerých farebných prevedeniach.Tvoj nápad ma zaujal tieš som premyšlal ako urobím dalšiu zásuvku pre plynovú hadicu s rýchlospojkov tak až to foto pošleš budem rád.

Tak tu to mas, dufam ze priloha prejde...

Automatické sloučení 10.08.2017 20:58:
Mam tam 12V zasuvku, vstup anteny TV a vystup na repro - ak je vacsia partia a nevadi to okoliu...:D no a kabel na 230V mam ukonceny takouto dvojzasuvko, tkze mam poruke aj 230V ak je treba...
Peter, Zuzka a deti
Upravil PeterL dne 10.08.2017 19:58, před 7 let
PeterL Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
mirdavmirdavČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

copy napsal:

Len tak medzi rečou, koľkokrát za deň tak priemerne zakopneš o ten koš zavesený na dverách? :)


Nechci se vyjadřovat k celé této debatě, ale tento dotaz mne zaujal... Podotýkám mám přívěs, ale proč by se mělo zakopávat o koš na dveřích? Přemýšlím o tomto pověšení odpadu již dlouho. Tak ať se vyvaruji chyb :)
Z
ZmudovciČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

mirdav napsal:

Citovat

copy napsal:

Len tak medzi rečou, koľkokrát za deň tak priemerne zakopneš o ten koš zavesený na dverách? :)


Nechci se vyjadřovat k celé této debatě, ale tento dotaz mne zaujal... Podotýkám mám přívěs, ale proč by se mělo zakopávat o koš na dveřích? Přemýšlím o tomto pověšení odpadu již dlouho. Tak ať se vyvaruji chyb :)

Upřímně, na to jaké jsem nemehlo a do všeho vrážím, tak se mi to také ještě nepovedlo...
B
babi a dedaČlen
Přidáno před 7 let
Zdravím,taky máme koš na dveřích,pokud je teplo a je otevřeno,nepřekáží vůbec,ale pokud je chladno a musí být zavřené dveře,tak jak se děcka courají,tak do něho kopou,někdy i já..je to tím,že otevřu dveře a hned vylízám,tak v době zavřených dveří koš prostě sundám a je na zemi....většinu času je na dveřích...
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,017,951 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.20099 sekund | Průměrně za: 0.20099 (0) sekund | Dotazy: 138 | Použitá paměť: 2.25MB/2MB