Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Mover Carver (Truma) nejede.: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Mover Carver (Truma) nejede.

Poslední aktualizace před 7 let
OldJuhyOldJuhyČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj přátelé,
po posledním odstavení karavanu - 3 týdny přestal fungovat mover. Po zapnutí dálkového ovládání zacvaká řídící jednotka a rozblikají se diody hlásící chybu a tím to končí. Reset jednotky při zaplém ovladači nejde, stále to padá do chyby. Při vyplém ovladači sice restart uvede jednotku do stavu ok, ale při opětovném zapnutí ovladače se vše opakuje. Monočlánky v ovladači vyměněné, baterie moveru přeměřena u dvou servismenů a je v pořádku, nabitá a drží kapacitu. Do této chyby vše fungovalo jak má. Díky za rady, či odkázání ne servis co toto provádí.
Děkuji odjuhy, České Budějovice
Citroen C5 Tourer 2,2 HDi + Hobby Excellent 495 UFE
☆☆☆ CB - 10 ☆ PMR 1/7 ☆☆☆ volačka « oldjuhy boršov »
OldJuhy Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
navaranavaraČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, resil jsem neco podobneho nedavno. Prubeh jako u Tebe, lehnul jsem k motorum a zjistil uhnile kontakty na minus polu. Dan za to, ze jezdime i v zime.
JardaK2JardaK2Člen
Přidáno před 7 let
Nechci zakládat nové téma - je nějaké časové omezení chodu moveru? (mimo kapacitu baterie) To že určitý mover při váze karavanu zvládne např.25% stoupání, ale po jakou dobu než se přehřejí motory? Mají motory nějakou tepelnou ochtanu? Nikde se mi nedaří k tomu nic najít.
Děkuji.
Jarda,Hanka,Anetka,Tomášek a Kačenka, VW CADDY CROSS 4motion - Burstner Belcanto 490TK
krakenkrakenČlen
Přidáno před 7 let
enduro a alko, které jsem měl, pokud dojde k přetížení nebo poklesu baterie mají signalizaci na dálkovém ovládání.
Myslím že se zapne signalizace a karavan zastaví. S něčím jako přehřátí jsem se nesetkal.
Pokud najíždím na klíny tak dříve začnou prokluzovat válce.
JardaK2JardaK2Člen
Přidáno před 7 let
Nejde mi o přetížení moveru za hranici stoupání, ale k parkování karavanu mám cca 50m cestu s cca 20-25% stoupáním tak jestli se to dá řešit moverem nebo jako dosud řeším např. traktorem. Aby se během toho dlouhého stoupání motory neodkáply :-). Díky
Jarda,Hanka,Anetka,Tomášek a Kačenka, VW CADDY CROSS 4motion - Burstner Belcanto 490TK
krakenkrakenČlen
Přidáno před 7 let
Toho bych se nebál. Pojede dokud bude stačit baterka.
OldJuhyOldJuhyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

navara napsal:

Ahoj, resil jsem neco podobneho nedavno. Prubeh jako u Tebe, lehnul jsem k motorum a zjistil uhnile kontakty na minus polu. Dan za to, ze jezdime i v zime.


... taky jsem byl u obou motorů, sundal gumovou čepici, odpojil kontakty - ty byly ok.
Připojil externích 12 V, šly oba dva .
Citroen C5 Tourer 2,2 HDi + Hobby Excellent 495 UFE
☆☆☆ CB - 10 ☆ PMR 1/7 ☆☆☆ volačka « oldjuhy boršov »
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: OldJuhy, navara, JardaK2, kraken

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,033,997 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.19633 sekund | Průměrně za: 0.19633 (0) sekund | Dotazy: 73 | Použitá paměť: 1.79MB/2MB