Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Kemp Řecko: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Kemp Řecko

Poslední aktualizace před 7 let
Jaroslav134Jaroslav134Člen
Přidáno před 7 let
Ahoj, zdravím z kempu Asprovalta , chci pokračovat dále směrem na Keramoti a Thassos. Má někdo zkušenost z nějakým kemp em na trase? Dle seznamu kempů v sekci kempy, jsou některé uzavřené, seznam není aktuální. Na volné stání, což je zde lepší nejsem dostatečně vybaven.
Díky Jarda
F
ferdasanČlen
Přidáno před 7 let
Pokud pojedeš z Kavale do Prinosu tak mezi Prinosem a Sotirosem je kemp.Cena před 3 roky byla 15€.Pokud až z Keramoty do Thasosu tak záleží na kterou stranu pojedeš..
T
TompetrČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj,

byli jsme v Řecku v červenci a:

jeden je v Nea Iraklitsa, tam jsme nebyli, ale byl otevřený
https://www.google.cz/maps/place/%CE%...24.3129845

a druhý je před Kavalou
https://www.google.cz/maps/place/Camp...24.3789002
bylo tam poměrně plno, ale místo se našlo i v neděli, jenom ta cena 37Eur byla hustá (2+2+elektřina+obytňák)

Dál jsme nedojeli, tak nevím

Štastnou cestu!
Všude dobře, tak co doma?

www.mahari.cz - Indické nástěnné dekorace
Jarda BorekJarda BorekČlen
Přidáno před 7 let
Kolem Kavaly a Asprovalty ne mnoho míst sprcha na plázi a možnost stání. Peníze za kemp prožrajíst v taverně
!z!)Smile
T
TompetrČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Jarda Borek napsal:

Kolem Kavaly a Asprovalty ne mnoho míst sprcha na plázi a možnost stání. Peníze za kemp prožrajíst v taverně


jojo, to jasně, ale jednou za čas je třeba se zbavit fekálií :) a kde jinde než v kempu...

jo, ale vzpomněl jsem si ještě na stelplatz u dálnice na Kavalu- nebyl jsem tam, ale na německém fóru o něm psali, že funguje:https://www.google.cz/maps/@40.843805...312!8i6656
Všude dobře, tak co doma?

www.mahari.cz - Indické nástěnné dekorace
Jarda BorekJarda BorekČlen
Přidáno před 7 let
Na fekalie požívat zelenou eko chemii a pak lze někde zakopat
!z!)Smile
T
TompetrČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Jarda Borek napsal:

Na fekalie požívat zelenou eko chemii a pak lze někde zakopat


Sice to patří do jiného vlákna, ale dovolím si oponovat. Ani tzv. zelená chemie se nemá vylévat do volné přírody. I když je méně agresivní, pořád je to zabiják vodních organizmů. Zakopal by sis ty sračky u sebe na zahradě?
Nemluvě o tom, že takové chování (myšleno zakopávání a vylévání čehokoliv a kdekoliv) silně přispívá k tomu, že nás karavanisty mají čím dál méně v lásce a vymýšlejí se zákazy a omezení a nakonec nám zbydou jenom ty kempy...

Viz "krásný" příklad Nikiti na Chalkidiki. Tak dlouho dělali někteří karavanisti z louky u pláže výlevku, až to definitivně zatrhli všem, a už tam nezaparkuješ.
Všude dobře, tak co doma?

www.mahari.cz - Indické nástěnné dekorace
Jarda BorekJarda BorekČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Tompetr napsal:

Citovat

Jarda Borek napsal:

Na fekalie požívat zelenou eko chemii a pak lze někde zakopat


Sice to patří do jiného vlákna, ale dovolím si oponovat. Ani tzv. zelená chemie se nemá vylévat do volné přírody. I když je méně agresivní, pořád je to zabiják vodních organizmů. Zakopal by sis ty sračky u sebe na zahradě?
Nemluvě o tom, že takové chování (myšleno zakopávání a vylévání čehokoliv a kdekoliv) silně přispívá k tomu, že nás karavanisty mají čím dál méně v lásce a vymýšlejí se zákazy a omezení a nakonec nám zbydou jenom ty kempy...

Viz "krásný" příklad Nikiti na Chalkidiki. Tak dlouho dělali někteří karavanisti z louky u pláže výlevku, až to definitivně zatrhli všem, a už tam nezaparkuješ.





PRO INFO A POUČENÍ
NIKITI NEZAVŘELI ŽE TAM JEZDILY KARAVANY, ALE PROTO, ŽE TO KOUPILI R U S O V É . INFO MÁM OD ŘEKA CO ŽIL JAKO KLUK V ČR. MÁ TAM STÁT V DOHLEDNÉ DOBĚ HOTELOVÉ CENTRUM- ASI TAK PRO TVOJE INFO. A JEŠTĚ NA NIKITI NEŽ TO OPLOTILI BYLA STARA BUDOVA A TAM BYLA ŽUMPA KDE SE TO DALO VYLÉVAT. ALE TĚCH ŽUMP TAM BYLO VÍCE- ASI TAK JINAK JÁ POUŽÍVÁM ZELENOU, NEBO GOLEM + PANAKA AVIVÁŽE- JKLIDNĚ BYCH SI TO NA ZAHRADĚ ZAKOPAL, ALE NEMÁM POTŘEBU DOMA MÁM KANALIZACI. A JINAK KAM MYSLÍŠ, ŽE TO LEJEŠ V ŘECKÉM KEMPU?????????? V 95 procentech do žumpy s trativodem. a pokud to jde přes čističku tak jim na čističce likviduješ bakterie. to samé doma na čističce likviduješ bakterie.
takže když někde udělám 50cm hlubokou díru a do ní to vyleji až se vsákne zasypu tak není co řešit. POKUD STOJÍM NĚKDE BLÍZKO TAVERNY A NĚCO SI TAM DÁŠ TAK LZE TAKÉ VYLÍT, NEBO NA PUMPĚ- SAMOZŘEJMĚ, ŽE JE PO TOBĚ ČISTO:o


JINAK ZDRAVÍM Z GR . OD ČERVNA DO SRPNA NA MNOHA MÍSTECH NA DIVOKO A ŘECKCH PŘÁTEL.:_

Automatické sloučení 03.08.2017 15:44:
A ještě když už bychom měli být tak eko tak příště žádné auto, letadlo atd , ale pojedeme na kole, nebo s koňma abychom nezanechávali žádnou eko stopu. Ani elektromobil atd. Elektřina se také musí někde vyrobit. ALE CO POTOM S FEKÁLIEMI???????

Automatické sloučení 03.08.2017 15:44:
A ještě když už bychom měli být tak eko tak příště žádné auto, letadlo atd , ale pojedeme na kole, nebo s koňma abychom nezanechávali žádnou eko stopu. Ani elektromobil atd. Elektřina se také musí někde vyrobit. ALE CO POTOM S FEKÁLIEMI???????
!z!)Smile
Upravil Jarda Borek dne 03.08.2017 15:44, před 7 let
T
TompetrČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Jarda Borek napsal:

Citovat

Tompetr napsal:

Citovat

Jarda Borek napsal:

Na fekalie požívat zelenou eko chemii a pak lze někde zakopat


Sice to patří do jiného vlákna, ale dovolím si oponovat. Ani tzv. zelená chemie se nemá vylévat do volné přírody. I když je méně agresivní, pořád je to zabiják vodních organizmů. Zakopal by sis ty sračky u sebe na zahradě?
Nemluvě o tom, že takové chování (myšleno zakopávání a vylévání čehokoliv a kdekoliv) silně přispívá k tomu, že nás karavanisty mají čím dál méně v lásce a vymýšlejí se zákazy a omezení a nakonec nám zbydou jenom ty kempy...

Viz "krásný" příklad Nikiti na Chalkidiki. Tak dlouho dělali někteří karavanisti z louky u pláže výlevku, až to definitivně zatrhli všem, a už tam nezaparkuješ.





PRO INFO A POUČENÍ
NIKITI NEZAVŘELI ŽE TAM JEZDILY KARAVANY, ALE PROTO, ŽE TO KOUPILI R U S O V É . INFO MÁM OD ŘEKA CO ŽIL JAKO KLUK V ČR. MÁ TAM STÁT V DOHLEDNÉ DOBĚ HOTELOVÉ CENTRUM- ASI TAK PRO TVOJE INFO. A JEŠTĚ NA NIKITI NEŽ TO OPLOTILI BYLA STARA BUDOVA A TAM BYLA ŽUMPA KDE SE TO DALO VYLÉVAT. ALE TĚCH ŽUMP TAM BYLO VÍCE- ASI TAK JINAK JÁ POUŽÍVÁM ZELENOU, NEBO GOLEM + PANAKA AVIVÁŽE- JKLIDNĚ BYCH SI TO NA ZAHRADĚ ZAKOPAL, ALE NEMÁM POTŘEBU DOMA MÁM KANALIZACI. A JINAK KAM MYSLÍŠ, ŽE TO LEJEŠ V ŘECKÉM KEMPU?????????? V 95 procentech do žumpy s trativodem. a pokud to jde přes čističku tak jim na čističce likviduješ bakterie. to samé doma na čističce likviduješ bakterie.
takže když někde udělám 50cm hlubokou díru a do ní to vyleji až se vsákne zasypu tak není co řešit. POKUD STOJÍM NĚKDE BLÍZKO TAVERNY A NĚCO SI TAM DÁŠ TAK LZE TAKÉ VYLÍT, NEBO NA PUMPĚ- SAMOZŘEJMĚ, ŽE JE PO TOBĚ ČISTO:o


JINAK ZDRAVÍM Z GR . OD ČERVNA DO SRPNA NA MNOHA MÍSTECH NA DIVOKO A ŘECKCH PŘÁTEL.:_

Automatické sloučení 03.08.2017 15:44:
A ještě když už bychom měli být tak eko tak příště žádné auto, letadlo atd , ale pojedeme na kole, nebo s koňma abychom nezanechávali žádnou eko stopu. Ani elektromobil atd. Elektřina se také musí někde vyrobit. ALE CO POTOM S FEKÁLIEMI???????

Automatické sloučení 03.08.2017 15:44:
A ještě když už bychom měli být tak eko tak příště žádné auto, letadlo atd , ale pojedeme na kole, nebo s koňma abychom nezanechávali žádnou eko stopu. Ani elektromobil atd. Elektřina se také musí někde vyrobit. ALE CO POTOM S FEKÁLIEMI???????


Řeckých kempů jsem navštívil dost na to, abych věděl, že ne všude mají kanalizaci, ale přesto by mě ani nenapadlo tím omlouvat to, že se zbavím odpadů mimo místa k tomu určená. Jsem host a tak se tak chovám. O Nikiti mám sice jiné informace, ale o to tu nešlo. Chtěl jsem jen vyjádřit své obavy, že se díky nevhodnému chování některých karavanistů stahují mračna nad divokým kempováním i v Řecku. A pokud jsi v Řecku jako doma, tak jsi už určitě zaznamenal, že jsou místa, kde už nejsme vítáni, a proč asi.
Nejspíš se tě můj komentář nějak hodně osobně dotknu, jinak nechápu ten útočný tón. No, a ty koně a letadla už byly docela mimo mísu…
Všude dobře, tak co doma?

www.mahari.cz - Indické nástěnné dekorace
Jarda BorekJarda BorekČlen
Přidáno před 7 let
Mě zas vyzněly tvá slova, útočně. Podle tebe kdo jezdí nadivoko tak se chová špatně. Je samozřejmé, že je normální chovat se jako host. Zvláště to chce také poznat mentalitu národa kam jezdíš např. řeků.Za ty léta co tam jezdím mohu vyprávět. Jen pro info pokud od někud odjíždím ta místo je čistší než když jsem tam přijel-nepoznáš , že jse tam byl a to považuji za normální- o tom se nemusí mluv it. Tak nekaž ekologii. A pokud ji chceš kázat tak to co jsem psal před tím NENÍ MIMO MÍSU . PŘEJI ĶÁSNÉ ZÁŽITKY PŘI POZNÁVÁNÍ ŘECKA V KEMPECH. A pozor kam vylév áš fekálie. KALÁ
!z!)Smile
Upravil Jarda Borek dne 04.08.2017 16:24, před 7 let
Jaroslav134Jaroslav134Člen
Přidáno před 7 let
Ahoj, navštívil jsem několik kempů na východním pobřeží a napíšu několik poznatků pro další cestovatele.

Kemp ASPROVALTA:
+čistota WC a sprch
+hodně volných míst

-velký kemp, v provozu cca třetina plochy a ani tam nebyla pořádně posekána tráva a shrabané listí, hromádky v rozích parcel
-opotřebované prostory WC a sprch
-pomalá Wi-Fi pouze u recepce

Nea Iraklitsa, Kemp Paradise
+čistota WC a sprch, nejsou ani opotřebované
+Lidl 200metrů
+Wi-Fi jde všude, ryhlost dostačující

-přeplněný kemp, parkují zde i zaměstnanci taverny, když jsem přijel z výletu, tak nebylo ani kam dát auto
-z aut a betonu sálalo teplo
-prašný podklad

Thasos, Pefkari Camping
+líbil jse mi přístup majitelů a zaměstnanců kempu (v Aprovaltě jen pokuřovali u recepce), pořád něco uklízeli a starali se o údržbu arealu
+čistota sprch a WC
+zdarma velká lednice a ochlazovač pitné vody
+klid, osobní auta se parkují před kempem na parkovišti zdarma

-pomalá a často i nefunkční Wi-Fi, pouze u recepce

Thasos,Chrysi Ammoudia,Kemp GOLDEN BEACH CAMPSITE
zde jsme se jenom zastavily na kouknutí cestou zpět na pevninu. Kemp byl přeplněný, ale funkční.

Keramoti, Camping Ammoglossa
+silná Wi-Fi po celém kempu
+málo komárů, nejméně jmenovaných kempů
+zánovní a čisté WC a sprchy
+cena elektro přípojky 2E
+osobní auta se parkují před kempem na parkovišti zdarma
-neoznačená výlevka WC, lidé se ptají personálu a nebo lijí do WC

Ceníky kempů zveřejním zítra nebo pozítří
Jarda

Automatické sloučení 20.08.2017 22:22:
Ceníky kempů

Automatické sloučení 20.08.2017 22:23:

Citovat

Jaroslav134 napsal:

Ahoj, navštívil jsem několik kempů na východním pobřeží a napíšu několik poznatků pro další cestovatele.

Kemp ASPROVALTA:
+čistota WC a sprch
+hodně volných míst

-velký kemp, v provozu cca třetina plochy a ani tam nebyla pořádně posekána tráva a shrabané listí, hromádky v rozích parcel
-opotřebované prostory WC a sprch
-pomalá Wi-Fi pouze u recepce

Nea Iraklitsa, Kemp Paradise
+čistota WC a sprch, nejsou ani opotřebované
+Lidl 200metrů
+Wi-Fi jde všude, ryhlost dostačující

-přeplněný kemp, parkují zde i zaměstnanci taverny, když jsem přijel z výletu, tak nebylo ani kam dát auto
-z aut a betonu sálalo teplo
-prašný podklad

Thasos, Pefkari Camping
+líbil jse mi přístup majitelů a zaměstnanců kempu (v Aprovaltě jen pokuřovali u recepce), pořád něco uklízeli a starali se o údržbu arealu
+čistota sprch a WC
+zdarma velká lednice a ochlazovač pitné vody
+klid, osobní auta se parkují před kempem na parkovišti zdarma

-pomalá a často i nefunkční Wi-Fi, pouze u recepce

Thasos,Chrysi Ammoudia,Kemp GOLDEN BEACH CAMPSITE
zde jsme se jenom zastavily na kouknutí cestou zpět na pevninu. Kemp byl přeplněný, ale funkční.

Keramoti, Camping Ammoglossa
+silná Wi-Fi po celém kempu
+málo komárů, nejméně jmenovaných kempů
+zánovní a čisté WC a sprchy
+cena elektro přípojky 2E
+osobní auta se parkují před kempem na parkovišti zdarma
-neoznačená výlevka WC, lidé se ptají personálu a nebo lijí do WC

Ceníky kempů zveřejním zítra nebo pozítří
Jarda

Automatické sloučení 20.08.2017 22:22:
Ceníky kempů
Upravil Jaroslav134 dne 20.08.2017 22:23, před 7 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Jaroslav134, ferdasan, Tompetr, Jarda Borek

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,229,315 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.41002 sekund | Průměrně za: 0.41002 (0) sekund | Dotazy: 110 | Použitá paměť: 2.13MB/2MB