Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Topení TRUMA Combi 4: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Topení TRUMA Combi 4

Poslední aktualizace před 14 let
ViktorViktorČlen
Přidáno před 15 let
Zdravím, mám jeden dotaz k topení. Jakmile pustím topení začne spráně běžet i hřát, ale vydrží to tak 5min a pak se samo vypne i když vnitřní prostor není vytopen. K opětovnému zapnutí musím vypnout regulátor a zpět zapnout (opět topí max.5min). Myslím že je problém někde v termostatu a chtěl bych ze zeptat zda se tímto problémem někdo nesetkal. Mám obyt.auto HOBBY alk. zakoupené letos v květnu jako nové, tudíž vše ještě v záruce. Pokud by to byla pouze malichernost, kterou bych odstranil i se svými nezlatýma ručičkama, rád cokoli vyzkouším (poraďte) - než dám do servisu. Jsem z Brna a autorizovaný servis mám trochu z ruky (TRUMA Servise Brno - Combi 4 nedělají).
Díky za názory Viktor
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 15 let
No pokud je to nové, tak do toho nelez, máš záruku, pokud zkusíš opravit a neopravíš máš po záruce a jen platíš, jinak to může být i něco v regulátoru, myslím
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
HrochHrochČlen
Přidáno před 15 let
Ahoj Viktore, tuto zkušenost s novou Trumou Combi, ať už slabší 4 či silnější 6 má mnoho z nás. Budeš muset zajet do Kovu Velim za panem Čechem. Sám to neopravíš. Byl jsem tam taky asi 2 měsíce po zakoupení nového bydlíku. Jo, jo WEBASTO to nedělá :) .
ViktorViktorČlen
Přidáno před 15 let
Díky za názory a už žhavím p.Čecha.
Jinak samozřejmě uvažuji o doplnění stávajícího topení (pravděp.WEBASTO), ale to nechávám na příští rok - letos v zimě jezdit nebudu, musím ještě sbírat zkušenosti a zabývat se otázky typu : kde mi co zamrzne, co kdy přestane topit, svítit, apod. a než někam v -15 vyrazím musím mít tyto náležitosti zvládnuté....
eurohopeeurohopeČlen
Přidáno před 14 let
jenže to zvládneš až poté co to vyzkoušíš osobně do té doby ti nikdo neporadí jelikož každý auto má odpad , topení a td jinak řešený !!!!!
eurohope brno
E
EXPEDICE APALUCHAČlen
Přidáno před 14 let
Ahoj. Mám Truma Combi 4 v obytce (stáří 1.5roku) a už jsem byl dvakrát u pana Čecha. Vždy se mě zablokovala elektronika a museli měnit celý plošný spoj na topení. Zatím to drží, ale příští rok mě končí záruka. Otevřeně se mluví, že tento modernizovaný model se trochu nepovedl.
Sám bych se do opravy nepouštěl, možná jen reset.

Karel
Upravil EXPEDICE APALUCHA dne 09.12.2009 22:27, před 14 let
ViktorViktorČlen
Přidáno před 14 let
zdarec, já jsem už letošní zimu def.odpískal a k prodejcům, popř.autor.servisům od Trumy nevím co říci. S panem Čechem jsem výše popisovanou závadu řešil několikrát (zatím tedy po tel.) , nicméně mne vždy odkázal na Truma servis Brno (jsem též z Brna) na pana Hodu. Ten velice ochtně vše prověřil (konec září) a začal opravovat... nejdříve vyměnil čidlo..., následně celej ovládací panel, pak veškeré el.rozvody od topení v autě,....a nakonec sám uznal že tohle topení je opravdu na dvě věci.....jak říkám letošní zimu jsem již odpískal a "velice se bavím" sledováním jak se "všichni"snažej najít a opravit.....prodejce PV Caravan Přerov neřeší vůbec nic. Jelikož mám auto koupené na firmu (stravební firma) tak se potom asi všichni zainteresovaní budou divit až jim koncem března/dubna vystavím fakturu za nemožnost provozovaní obyt.auta a veškeré náklady s tím spojené....uznejte sami ,bez topení je mi takový auto na hov.. . ... no a za penízky za odškodnění pořídím topení Webasto od Hrocha.... Viktor, Brno
Jiri MajkiJiri MajkiČlen
Přidáno před 14 let
Viktore tak proč ti nedají celé topení nové a je po problému . Dyť to máš ještě v záruce .
!y !@ !r !d :z
ViktorViktorČlen
Přidáno před 14 let
již je objednáno....ale stejně příští zimu pujdo do webasta. Viktor
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Viktor, Me2d, Hroch, eurohope, EXPEDICE APALUCHA, Jiri Majki

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,688,776 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14997 sekund | Průměrně za: 0.14997 (0) sekund | Dotazy: 83 | Použitá paměť: 1.87MB/2MB