Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 "Elektrický"schod-porucha: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

"Elektrický"schod-porucha

Poslední aktualizace před 7 let
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj a prosba o radu.U mé vestavby Fiat Dukato r.v.2012 se přestal zasouvat schod po nastartování.Přes vypínač u vchodu funguje.El. schéma nebo co a kde vadného hledat by bodlo a pomohlo.Petr
VasuVasuČlen
Přidáno před 7 let
Chytrá krabička, která dělá impuls cca 3 vteřiny na zatažení schodu, dostává informaci od relé v energobloku. Tento výstup zároveň dovoluje zapnout ledničku na 12 V. Tak to je u mého. Petře, tak musíš hledat, zda ti přichází 12 V z energobloku na vypínač 12 lednička a odtud do krabičky na ovládání schodku. Muže být i jiná varianta, že těch 12 V je nataženo samostatně z energobloku a tím může být spálená pojistka.
Fiat Knaus 2,8 + dva senioři
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 7 let
Vašku dìk.Pustím se se synem do hledánì až bude mít čas,ten těm" proudům" rozumí mnohem víc než já ale ještě jednou zkusím jestli někdo náhodou u tohoto typu neměl stejný problém.Pojistky v enbloku ok,to je tak asi všechno co jsem schopný zkontrolovat já.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: zemanekpetr, Vasu

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,643,322 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.13664 sekund | Průměrně za: 0.13664 (0) sekund | Dotazy: 55 | Použitá paměť: 1.67MB/2MB