Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Kdo pojede do Düsseldorfu?: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Kdo pojede do Düsseldorfu?

Poslední aktualizace před 7 let
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 7 let
https://www.carav...

Nejznámější a největší výstava na světě. Chystá se někdo na tento zážitek?
!)
Fun
Smile
R
RudyČlen
Přidáno před 7 let
My letos nejedeme ale po zkušenostech z předešlých let doporučuji předem objednat parkování. Především o víkendu byly parkoviště u výstaviště plná a obytky bez rezervace posílali někam do polí za letiště.
H
hlubucek ivanČlen
Přidáno před 7 let
Fune nikam nejezdi auto mas krasne
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 7 let
Myslel jsem, že by to mohl být pěkný výlet.!r
Fun
Smile
mbmbČlen
Přidáno před 7 let
Já slyšel, že jede děda Lebeda. Jel bych s ním, ale tento termín nemohu. :^
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

fun napsal:

Myslel jsem, že by to mohl být pěkný výlet.!r


To nevím, byli jsme tam jednou a nám to stačilo. Abych úplně nelhal, určitě to stojí za to jednou vidět, ale podruhé už bych to neabsolvoval ( alespoń pokud neuvažuju o nákupu nového auta) .

Pod pojmem " pěkný výlet " si představím cokoli, jen né výstaviště v Dusseldorfu..... byť plné karavanů a obytných aut. My určitě nepojedem.
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
L
lada12Člen
Přidáno před 7 let
Nemáte náhodou někdo jedno místo? Rád bych jel, ale nechce se mi tam jet samotnému. Příp. můžu vzít své auto a někoho přibrat. Láďa
R
RudyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Vajglon Hnuson napsal:

Citovat

fun napsal:

Myslel jsem, že by to mohl být pěkný výlet.!r


To nevím, byli jsme tam jednou a nám to stačilo. Abych úplně nelhal, určitě to stojí za to jednou vidět, ale podruhé už bych to neabsolvoval ( alespoń pokud neuvažuju o nákupu nového auta) .

Pod pojmem " pěkný výlet " si představím cokoli, jen né výstaviště v Dusseldorfu..... byť plné karavanů a obytných aut. My určitě nepojedem.

Hmm, zase tak tragicky bych to neviděl. My jsme byli v Dusseldorfu na výstavě 3 krát a vždy se nám tam líbilo. Chce to ale dva dny, absolvovat výstavu během jediného je úmorné a v hlavě zůstane pouze guláš informací. Během prvního dne jsme informativně obešli vystavené obytky a druhý den jsme věnovali sbírání informací a letáků se zajímavými výletními cíly. Zbyl taky čas na prohlídku stánků s karavanistickými doplňky a technickým příslušenstvím. V předprodeji stojí dvoudenní vstupenka 10E (pro členy Caravan salon Clubu) respektive 14E pro ostatní.
Hlavně jsme však cestu vždy spojili s dalším putováním po bližším i vzdálenějším okolí Duesseldorfu. Kdybychom letos neměli v plánu "maltu" a "zlaté písky" jeli bychom zase. Je tam na co koukat. :_
Upravil Rudy dne 28.07.2017 08:51, před 7 let
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Rudy napsal:

Citovat

Vajglon Hnuson napsal:

Citovat

fun napsal:

Myslel jsem, že by to mohl být pěkný výlet.!r


To nevím, byli jsme tam jednou a nám to stačilo. Abych úplně nelhal, určitě to stojí za to jednou vidět, ale podruhé už bych to neabsolvoval ( alespoń pokud neuvažuju o nákupu nového auta) .

Pod pojmem " pěkný výlet " si představím cokoli, jen né výstaviště v Dusseldorfu..... byť plné karavanů a obytných aut. My určitě nepojedem.

Hmm, zase tak tragicky bych to neviděl.


Nemyslím, že bych to viděl tragicky, jen si prostě pod pojmem " pěkný výlet " představím něco jiného.
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 7 let
Letos mi to asi nevyjde. Bohužel. Snad příští rok. :c
Fun
Smile
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

fun napsal:

Letos mi to asi nevyjde. Bohužel. Snad příští rok. :c


Holt to budeš muset letos s tím autem nějak vydržet a nové si vybereš až příští rok :he
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 7 let
Já chci jenom na kukandu a pořád trvám na tom, že to může být nádherný výlet. Na cestě se jistě najde něco k vidění. !)
Fun
Smile
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

fun napsal:

Já chci jenom na kukandu a pořád trvám na tom, že to může být nádherný výlet. Na cestě se jistě najde něco k vidění. !)


Míro, už jsi jel někdy na " výlet " 900km ?? :x
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
R
RudyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Vajglon Hnuson napsal:

Citovat

fun napsal:

Já chci jenom na kukandu a pořád trvám na tom, že to může být nádherný výlet. Na cestě se jistě najde něco k vidění. !)


Míro, už jsi jel někdy na " výlet " 900km ?? :x

A že zrovna Ty, který jsi schopen nacpat rodinu do dodávky a vyrazit na víkend do Itálie, se tomu divíš :he
Však on Míra nepojede na výlet jednodenní. Ujede kousek zastaví, pokochá se, přenocuje a pojede dále. Sám víš, že krásných míst je cestou nepočítaně. :_
Mirek a IvaMirek a IvaČlen
Přidáno před 7 let
Míro, už jsi jel někdy na " výlet " 900km ?? :x[/quote]
A že zrovna Ty, který jsi schopen nacpat rodinu do dodávky a vyrazit na víkend do Itálie, se tomu divíš :he
Však on Míra nepojede na výlet jednodenní. Ujede kousek zastaví, pokochá se, přenocuje a pojede dále. Sám víš, že krásných míst je cestou nepočítaně. :_[/quote]

Haha, konečně to tomu Hnusnýmu Valgloňovi někdo nandal od plic. :o !M :@ :D :r
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Rudy napsal:

Citovat

Vajglon Hnuson napsal:

Citovat

fun napsal:

Já chci jenom na kukandu a pořád trvám na tom, že to může být nádherný výlet. Na cestě se jistě najde něco k vidění. !)


Míro, už jsi jel někdy na " výlet " 900km ?? :x


A že zrovna Ty, který jsi schopen nacpat rodinu do dodávky a vyrazit na víkend do Itálie, se tomu divíš :he
Však on Míra nepojede na výlet jednodenní. Ujede kousek zastaví, pokochá se, přenocuje a pojede dále. Sám víš, že krásných míst je cestou nepočítaně. :_


Právě proto, že jezdíme na " výlety" téměř vždy mimo ČR vím o čem mluvím. Jo, na víkend do Itálie sice jedem, ale jedem před víkendem a vracíme se po víkendu. I tak je to hrana a musím mít " absťák ", všude v okolních zemích musí být hnusné počasí a v Itálii garance naprostého " azzura ". Pokud není nějaká z podmínek splněna, nejdu do toho.

Pokud pojedu do Dusseldorfu tak jak píšeš výše a zůstanu tam dva dny, je to na týden - a to už úplně nenaplňuje definici výletu, na to je třeba dovolená. No a dovolenou už si umím představit hezčí, než výstavu karavanů.

Zkrátka, napsat, že si zajedu na výlet do Dusseldorfu nebo že to může být nádherný výlet je trochu mimo mojí definici slova výlet - časově, finančně i obsahem. Sám jsem navštívil Dusseldorf při cestě z dovolené z Anglie, jsem rád, že jsem to takto udělal a po této zkušenosti mohu říci, že bych tam sólo jen kvůli veletrhu nejel ( pokud bych nevybíral nové auto ).

Ale nikomu to nevnucuju, je to jen můj úhel pohledu na základě mých zkušeností.
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 7 let
Já si ten výlet představuju cca na 6 dní. Dva dny tam, dva na místě a dva zpátky. Tady bude zakopaný pes. Jako osvč dovolenou nemám, tak všemu říkám výlet nebo výjezd.

Bohužel letos to nedám, druhá polovina posádky chce jinam.:D
Fun
Smile
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

fun napsal:

Já si ten výlet představuju cca na 6 dní. Dva dny tam, dva na místě a dva zpátky. Tady bude zakopaný pes. Jako osvč dovolenou nemám, tak všemu říkám výlet nebo výjezd.

Bohužel letos to nedám, druhá polovina posádky chce jinam.:D


Že druhou polovinu posádky moc pozdravuju a chápu...
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
PalmosPalmosČlen
Přidáno před 7 let
Ako to vidim ja: v Dusseldorfe som bol predvlani aj vlani. Predvlani som nemal obytnak, tak som tam isiel lietadlom (spiatocna letenka cca 100,-€ - o dve tretiny lacnejsie ako len nafta do obytnaku). Vystava ma sokovala svojimi rozmermi, stravil som tam tri dni a pomohlo mi to rozhodnut sa co vlastne chcem, do mesiaca som mal obytnak objednany..

Bol som tam aj vlani, tiez tri dni a tiez lietadlom, tentoraz kvoli casovej uspore. Pocit z vystavy uz bol trochu iny, skor som pozeral novinky a technicke vychytavky, treti den som sa uz dokonca zacal nudit, tak som siell pozriet mesto..

Tento rok som mal trochu viacej casu, tak som isiel obytnakom pozriet vystavu terennych aut a obytnakov do Bad Kissingenu. Cesta tam je zhruba 750km, vyrazil som v stredu vecer a v nedelu vecer som bol doma, aj so zastavkou v Prahe.

Zaver: "vylet" do Dusseldorfu na vystavu - uplne super, aspon raz treba vidiet, kto chce usetrit cas a peniaze nech ide lietadlom, kto si chce uzit tematicku atmosferu v obytnaku tiez nespravi chybu.
Palmos
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Fun, Rudy, hlubucek ivan, mb, Vajglon Hnuson, lada12, Mirek a Iva, Palmos

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,641,306 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22590 sekund | Průměrně za: 0.2259 (0) sekund | Dotazy: 139 | Použitá paměť: 2.28MB/4MB