Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Hledáme kemp v oblasti Máchova Jezera, České Lípy (Lužické hory): INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Hledáme kemp v oblasti Máchova Jezera, České Lípy (Lužické hory)

Poslední aktualizace před 7 let
P
plamineklČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj všem,
mám prosbičku, nemáte tip na nějaký pěkný kemp v lokalitě Máchovo Jezero, Doksy, Česká Lípa, Nový Bor? Příp. Lužické hory a okolí? Rádi bychom tam vyrazili s dětmi. Asi hlavní požadavky jsou na čistotu kempu a sociálek a rozumné připojení karavanu k elektrice, příp. vodě.

Moc dík.
Libor (44), Dáša (39) + Lenička (10) a Lukášek (4) - Lunar Quasar EB + Dacia Duster
karlosVWkarlosVWČlen
Přidáno před 7 let
jiný bych asi nehledal http://www.kempandrea.cz/
1970 + 1977 + 2002
Fiat Ducato EuraMobil PRS695SB
nějaké ty fotky https://karlosvw.rajce.idnes.cz/
SOUNDSHOP.CZ vše pro car hifi & car multimedia
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 7 let
Určitě nehledej klid pro rodinu s dětmi v blízkosti jezera.Hlavně ne kemp Kluček a Bílí Kámen.
B
BaddČlen
Přidáno před 7 let
Bleriot - naprostý souhlas. Na kluček jezdím pouze z nostalgie na jednu noc a hlavne ne o vikendu, jezdil tam muj táta. Zázemí hrozne, socialky budoval král klacek od te doby jsou stejne.
Na kemp Andrea zatim slyším samou chválu..
Skoda Superb I. 96kwTDI
VW Multivan 111kw TDI
P
plamineklČlen
Přidáno před 7 let
Kemp Andrea vypadá dobře. Jezdíte někdo přímo do něj?
Jinak všem moc dík za tipy. V této oblasti jsem ještě nebyl, tak nevím čeho bych se případně chytil a osobní zkušenost je nade vše.
Libor (44), Dáša (39) + Lenička (10) a Lukášek (4) - Lunar Quasar EB + Dacia Duster
P
Petr a JanaČlen
Přidáno před 7 let
Byl jsem tam několikrát a naprostá spokojenost.

Ahoj
M
mstrČlen
Přidáno před 7 let
Jak uz nekdo radil, rozhodne NE Klucek. Starsi vybaveni jde prekousnout, ale toleranci k lidem, co delaji celou noc kraval a bordel, uz ne. Byl jsem jen jednou a naposledy, pristup vedeni je takovy, ze i ti, co delaji kraval celou noc, si preci zaplatili - pritom jeden z majitelu kempu je cinny v nejakem spolku pro zvelebeni Machova jezera. Bohuzel jsem si dopredu neprecetl recenze.
MajliMajliČlen
Přidáno před 7 let
Ještě je tam kemp Borný, pokud jedeš s přívěsem, OK. Není ale dobrý pro obytky, pár vyhrazených stání, všechny do kopce. Z Andreji jsme sem chodili do restaurace a za nočním životem :z
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: plaminekl, karlosVW, bleriot11, Badd, Petr a Jana, mstr, Majli

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,673,455 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.20898 sekund | Průměrně za: 0.20898 (0) sekund | Dotazy: 80 | Použitá paměť: 1.85MB/4MB