Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Upevnit lodni motor na zadní dveře Ducato: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Upevnit lodni motor na zadní dveře Ducato

Poslední aktualizace před 7 let
Paja_LukaPaja_LukaNováček
Přidáno před 7 let
Ahoj lidičky, pořídil jsem si gumák Boat007 A320 a motor Mercury 5hp. Loď lze pohodlně složit a převézt pod postele má obytné dodávky Ducato. Mám strach a obavu že pokud tam na podlahu položím i motor, bude z něj cítit nepříjemný pach benzinu (ani ležatá poloha- byť na páce je povolená ) není pro motor zrovna ideální. Napadlo mne jej vozit zavěšený na něčem místo jízdních kol na zadních dveří. Nemáte někdo s tím zkušenost? Dík za každý nápad a podněty.
Paja_Luka_OK1PKL
copycopyČlen
Přidáno před 7 let
to sa zlodeji potešia
H
hugo 007Člen
Přidáno před 7 let
Ahoj,
motor lze převážet naležato,akorát pokud máš přídavnou nádrž,
na vodě odpojit a nechat motor běžet, vyjedeš tak benzín z komory.
Pak nasunout dva pytle proti sobě a omotat smrštovačkou, nikdy mi tak nebyl cítit.
Paja_LukaPaja_LukaNováček
Přidáno před 7 let
Jj. Dík za rychlou reakci

Automatické sloučení 20.07.2017 19:37:
Jj. Dík za rychlou reakci

Automatické sloučení 20.07.2017 20:07:
Jj. Dík za rychlou reakci

Automatické sloučení 20.07.2017 20:16:
ach jo... marně se zkouším odpovědět trochu široce, ale jsem marnej na chat či psaní na fórech-omluvte- ... každopádně dík za reakci ... budu řešit převážení motoru uvnitř vozu...
dík Paja
Paja_Luka_OK1PKL
Upravil Paja_Luka dne 20.07.2017 20:16, před 7 let
U
upotreblenciČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, v zimě vozík na držáku kol rakev. Dal bych motor do rakve. Nevěřím tomu, ze pod postelí nebude smrdet!
Paja_LukaPaja_LukaNováček
Přidáno před 7 let
Ahoj,dík za reakci a podnět...s rakví nepočítám.letosni prvni sezonu to odjedu s motorem pod postelí - až vzadu u dveří (mám tam odvětrání pro Pb láhve) a podle čuchometrických výsledků se zařídím na příště. Budu používat externí nádrž aby v motoru nezůstával benzín....
Paja_Luka_OK1PKL
T
tomas86Člen
Přidáno před 7 let
Pokud je motor čtyřtaktní, není vždy úplně jedno na kterou stranu se položí, taky je dobré zohlednit přelévání oleje při brždění a zatáčení.
Paja_LukaPaja_LukaNováček
Přidáno před 7 let
Ahoj Jo,jo-vim a v obchodě při instruktáži mi o tom říkali...měl by buď stát a nebo ležet na ovl.páce-karbecem nahoru. takto ale zabírá moc místa. Budu ho ale převážet v jeho parkovací poloze když je člun na vodě, kolmo k směru jízdy, válcem k levému boku auta. Myslím že tato poloha ničemu nevadí a karbec ja nejvejš. Co vy na to? K podlaze přišroubuji prkno jako lodni zrcadlo a motor přitáhnu k němu origo upínačema...
Paja_Luka_OK1PKL
Upravil Paja_Luka dne 21.07.2017 12:46, před 7 let
T
tomas86Člen
Přidáno před 7 let
To by mělo být v pohodě, akorát ho nezapomenout zajistit proti otáčení.
hombredavidhombredavidČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj , já mám hondu, ta se může taky vozit na boku, má takové nožičky , ale proč to píšu. Já mám na karbci vypouštěcí šroub na benzín takže když motor vyndám z lodě tak nejdřív benzín z karbce vypustím aby mi v autě nesmrděl. Podle mne to budeš mít taky jenom ti to třeba neřekli tak se podívej..
David
Paja_LukaPaja_LukaNováček
Přidáno před 7 let
Ahoj, (pro 9 a 10) Proti otočení jej pochopitelně zajistím,ale není moc třeba, protože se opře hlavou o čalounění zadních dveří. Pro lepší stabilitu jsem jej ještě podepřel a přichytil malým kurtem(sdrhovaci páska na kola) na noze u šroubu k podlaze auta.
Ano karburátor má vypouštak...při instruktáži mi také říkali že je dobré benzín vyvrčet...naprázdno až to zdechne. Takže před přepravou jej vyvrčim na prázdno, povolíme odtok na karbecu a motor ještě zabalím do tkaniny a igelitového pytle. Snad už nebude cítit. Stejně po dojetí na místo jde ihned z auta ven...
Díky za rady a podněty.
Paja_Luka_OK1PKL
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Paja_Luka, copy, hugo 007, upotreblenci, tomas86, hombredavid

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,870,381 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.19098 sekund | Průměrně za: 0.19098 (0) sekund | Dotazy: 95 | Použitá paměť: 1.96MB/2MB