Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Voda-asi kondenzuje: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Voda-asi kondenzuje

Poslední aktualizace před 7 let
snehulacisnehulaciNováček
Přidáno před 7 let
Ahoj, poslední dobou pozoruji, ze mi z nádrže na pitnou vodu občas něco odtece na podlahu. Už jsem ji i vyndal a nikde praskla není. Odtok není pravidelný a je jedno jestli je nádrž plna nebo půlka. Proste vždy se občas ale na stejném místě objeví louže. Chci věřit ze je to kondenzaci při rozdílu teplot venku a v autě. Ale nechápu proč až poslední dobou a před tím roky nic. A je jedno jestli je léto nebo zima. Mate někdo podobný problém. Netesnost kolem hrdel a tak jsem rovněž vyloučil, je jedno kolik je v nádrži vody. Možná se mi zda ze to ma vazbu na zapnutí ohřevu teple vody Truma, ale možná už je to paranoia. Díky.
T
TompetrČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

snehulaci napsal:

Ahoj, poslední dobou pozoruji, ze mi z nádrže na pitnou vodu občas něco odtece na podlahu. Už jsem ji i vyndal a nikde praskla není. Odtok není pravidelný a je jedno jestli je nádrž plna nebo půlka. Proste vždy se občas ale na stejném místě objeví louže. Chci věřit ze je to kondenzaci při rozdílu teplot venku a v autě. Ale nechápu proč až poslední dobou a před tím roky nic. A je jedno jestli je léto nebo zima. Mate někdo podobný problém. Netesnost kolem hrdel a tak jsem rovněž vyloučil, je jedno kolik je v nádrži vody. Možná se mi zda ze to ma vazbu na zapnutí ohřevu teple vody Truma, ale možná už je to paranoia. Díky.


já jsem měl problém s těsností šroubení u víčka, na kterém je napojené čerpadlo. Občas se něco vyšplíchalo, ale jen během jízdy na nerovnostech.
Všude dobře, tak co doma?

www.mahari.cz - Indické nástěnné dekorace
snehulacisnehulaciNováček
Přidáno před 7 let
No to není nás případ. Teče i když stojíme
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 7 let
Kondenzace se mi zdá nepravděpodobná. Někde to teče. Truma ohřívač si učůrne když ohřívá vodu pod karavan?
Fun
Smile
snehulacisnehulaciNováček
Přidáno před 7 let
Bych neřekl. Když stojím na betone tak pod námi nic není. A teče mi to stále na jednom místě. K brojlerů je to od louže dva metry a četou k němu ani kapka.
VasuVasuČlen
Přidáno před 7 let
Udělej pokus. Zabarvi vodu v nádrži nějakým inertním barvivem. Jestli ti vytéká voda obarvená, máš v nádrži díru, jestli bude čistá, bude to kondenzát, což je velmi nepravděpodobné.
Fiat Knaus 2,8 + dva senioři
snehulacisnehulaciNováček
Přidáno před 7 let
No to nezní blbě. Ale zase kdyby byla děravá tak by to teklo furt a ne třeba jednou za den, dva. A hlavně výteče fakt loužicka a pak to zase ustane. Ale barvu zkusit mohu.
VasuVasuČlen
Přidáno před 7 let
Já mám nahoře na nádrži velký servisní otvor, no a na šroubení O kroužek. Jednou mi O kroužek prasknul a sem tam mi vytékala voda. Spíše bych to hledal tady. Ono se to hledá špatně, tehdy jsem do nádrže foukal vzduch a v nádrži jsem měl saponátovou pěnu.
Fiat Knaus 2,8 + dva senioři
M
moncaČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, jestli máš čerpadlo na vodu přidělané nahoře na nádrži, tak se dobře podívej zda neprotéká čerpadlo. Natlakuj vodu do kohoutků a vypni. Jakmile vypne čerpadlo, za malou chvilku se tlak vody objeví v malinkém protečení čerpadlem. Stíká to po nádrži úplně v malé slzičce.
Objevuje se to lehce znatelně pod nádrží a vytéká na podlahu.
Tohle měl kolega též, nádrž jsme taky kontrolovali, spodní vývody hadic a nic, až pak to čerpadlo.
Tipl bych si, že to možná v zimě trochu zamrzlo a teď to zlobí.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: snehulaci, Tompetr, Fun, Vasu, monca

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,029,575 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17490 sekund | Průměrně za: 0.1749 (0) sekund | Dotazy: 81 | Použitá paměť: 1.84MB/4MB