Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Balaton 2017: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Balaton 2017

Poslední aktualizace před 7 let
J
Jirka a DanielaNováček
Přidáno před 7 let
Zdravíme, byl prosím někdo letos u Balatonu, jak to tam vypadá?Chtěli by jsme do kempu, někde u vody a manžel by chtěl serfovat, moc díky za informace.Daniela a Jirka
Upravil Fun dne 17.07.2017 16:27, před 7 let
D
DaweTDSNováček
Přidáno před 7 let
Ahoj, mi byli letos poprvé u Balatonu v kempu Napfény a byli jsme moc spokojení jak okolím, tak kempem. Na serfu jsem tam nikoho sice neviděl,ale myslím, že to nebude problém.
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 7 let
Pokud jsem zjistil,tak se na Balatonu nemůže jezdit na pohon benzínovým(naftovým)motorem.Jinak snad nebude problém.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
P
petakČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj,

ta první fotka je z 4.7. a ta druhá je z 3.7. Kemp je kousek od Siofoku Aranypart.
Upravil petak dne 17.07.2017 16:09, před 7 let
petak Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
M@rkusM@rkusNováček
Přidáno před 7 let
Musím potvrdit.Teď o víkendu jsem dorazil z kempu Napfeny a mohu jen doporučit.Prostředí,pláž a okolí super.Sprchy,záchody.čistota!Absolutně bez problémů.Žena i děti spokojený :D Kdyby něco tak sz
ManziManziNováček
Přidáno před 7 let
Taky se letos chystáme poprvé k balatonu. Zatím Váháme mezi Vadvirág a Napfeny. Nemáte někdo zkušenosti s kemem Vadvirág s obytňákem? Diky
V
VerkoČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Manzi napsal:

Taky se letos chystáme poprvé k balatonu. Zatím Váháme mezi Vadvirág a Napfeny. Nemáte někdo zkušenosti s kemem Vadvirág s obytňákem? Diky


My sme boli vo Vadviragu a v Pelse privesom. Viac sa nam pacil Vadvirag. Cistejsi a lepsi pristup do vody. Vo vode piesok bez kamenov a rias. Aj ked bol tusim na 90% plny tak bolo super. V Pelse plno ludi hlava na hlave a tepla voda v sprchach len jednych co boli v strede kempu.
L
lesiČlen
Přidáno před 7 let
Zdravím všetkých, čo kemp Aranypart pri Siófoku. Chystáme sa počas predĺženého víkendu v septembri. Díky.
Opel Zafira Tourer + Knaus Südwind 400
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Jirka a Daniela, DaweTDS, Mirek a Jirinka, petak, M@rkus, Manzi, Verko, lesi

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,706,626 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17496 sekund | Průměrně za: 0.17496 (0) sekund | Dotazy: 89 | Použitá paměť: 2.25MB/4MB