Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 POZOR na zloděje Srbsko Albanie: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

POZOR na zloděje Srbsko Albanie

Poslední aktualizace před 6 let
L
LakyČlen
Přidáno před 7 let
Bujanovac, Srbsko na A1

Předjelo mne v levém pruhu auto a z okna na mne mával že mám něco s předním kolem . Předjel a zajel k odstavnému pruhu s výstražnými blinkry , viděl jsem že je sám tak jsem zastavil za ním . Bude vám říkat že máte nějakou poruchu u mne to bylo přední kolo. Potom se pod nějakou fintou bude snažit dostat k volantu aby mohl něco zebrat , u mne se mu to nepovedlo já ho tam nepustil aby mi -jako zakýval volantem a já se koukal na kolo a on by mohl krást ale i tak nemohl nebo náš laky ležel pod volantem . Potom vám bude radit že má kolegu co má servis at jedete za ním . JEN MU KÝVNĚTE a jedte dále , tam vás při nejlepším jen oberou za fingovanou opravu , to další horší si každý může domyslet sám . Na dalším parkovišti jsem si vše pro jistotu zkontroloval i dotažení kol a vše OK ,u rok starého vozu a mé praxe 41.let za volantem jsem ho hned odhadl že je hloupý lump , kmitající přední kolo ucítí každý ve volantu natož při 110km/hod.

ALBANIE - z druhé ruky , loni jim ukradli ve vnitro zemi dvě osobní auta někde v horách ,když se od nich vzdálili . Domů jeli vlakem , tak že děda lebeda z Albánie mi tenkrát nelhal. Jezdí tam hodně Poláci v tereních vozech ale proč si je nehlídají ?Protože je oni potřebují aby v nich mohli potom vozit turisty ...:D
Žijeme jen jednou.
Jarda BorekJarda BorekČlen
Přidáno před 7 let
Presně to samé se stalo kamarádovi 2.7. Nějak se vylekal a dojel s nima až do dílny na kanál kde hned chtěli opravovat za nesmysl é ceny. Prohledl to a pokračoval dál. Závada žádná. Mimo jiné je to zručný mechanik člen zdejší asistenční sl. Ale zařekl se, že už na zdejší forum psat nebude po rádoby férovém jednání dál psát nebudu o koho jde NEZASTAVOVAT A JET DÁLE A POKUD BUDE DOTĚRNÝ TAK DĚLAT ŽE ZA NÍM JEDETE A U SJEZDU POKRAČOVAT DÁL.
!z!)Smile
Upravil Jarda Borek dne 17.07.2017 08:33, před 7 let
lkslksČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj,
tak se musím podělit o nepříjemnou zkušenost. Po několika nádherných dnech strávených v Albánii na divoko i v kempech jsme při přesunu na jih zastavili kousek za Vlore v kempu Dion na googlu lze najít pod názvem Camper beach bar Orikum nebo Camper Vlore Albania. Noc vklidu až na hluk aut z přilehlé silnice. Po dopolední údržbě koupačce a servisu jsme se rozhodli dát si kávu a salát před odjezdem v místní restauraci. Bydlík jsme měli na dohled proto jsem jen zamkl a nealarmoval. Posledních 20 min nám výhled na bydlík přikryl návrátivší se italský soused. Při návratu do bydlíku mě překvapila roztržená stříbrná roleta okna v kuchyni hned mě napadlo že asi vítr Máchale, v sekundě jsem si ale uvědomil, že jede klima a že jsem vše pěclivě zavřel ať se prostor na jízdu vychladí. Při pohledu z blízka vidím okno vytrhlé z rámu a bylo jasno už jsme také v klubu vykradených. Zjišťuji tedy co se ztratilo. Vzhledem k dobrým schovkám hotovst záložní karty klíče vše je namistě schází jen mobil který jsem nabíjel. Dokonce ipad, na kterém mobil ležel zůstal na místě. Hned kontaktuji obsluhu, mladý obsluhující krčí rameny, nechápe a chvíli se mi snaží namluvit, zě okno se asi rozbilo samo větrem tak mu oponuju 32 ve stínu a nepohne se ani lístek jak asi? Žádám jej ať zavolá policii a on ať si ji zavolám když mu vysvětluju že bych rád ale z mobilu mi zbyla jen šňůrka na krk a kousek krytu, žádám jej ať zavolá tedy majitele. Ten už jedná trochu vstřicněji, uklidňuje mne, že auto zabírá kamera a podíváme se co se stalo. Jdeme tedy do kanclu v hotelu přes cestu, jenž mu patří podívat se na záznam. Vysvětluje mi, že kemp provozuje deset let a dodnes žádný problém. Záznam nejde spustit nikdo totiž nezná přístupový kód k přehrání záznamu. Trvám tedy pořád na přivolání policie ikdyž přes protesty kolegy majitele o špatné reklamě s policisty v kempu ji volá. Policie přijíždí do 15 min ve složení 6 uniformovaných a jeden vyšetřovatel v civilu. Od poskytovatele kam. systemu ziskavaji kod a díváme se na záznam s civilem a jedním uniformovaným ostatní sedí na kávičce v restauraci, jen nesmíme dovnitř bydlíku abychom neznehodnotili stopy.Ze záznamu je patrné že auto si vyhlídl dosti vysoký mladík, sledoval pohyb okolo. Jakmile jsme odešli do minuty byl u auta a zkoušel okno kuchyně jestli je otevřené. Po neuspěchu odchází hledat nástroj po 20 min se vrací i s koskem dřevěné desky. Sleduje dění z cesty ale není příležitost až po dalších 27 minutách a 6 min před našim návratem jde na věc. Destičkou páčí okno a přes zatáhnutou roletu skáče dovnitř stráví hledánim 3 min a odchází něčím vyrušen. Albánský karavan naproti s otevřenými okny dokořán je bez povšimnutí. Policie na naše naléháni sepíše protokol a odjíždí. Po provizorní opravě okna chceme co nejrychleji toto místo opustit, kluk z obsluhy hovořící anglicky nám říká ať vydržíme, že pachatele ze záznamu z jiných kamer identifikovali a jen otázka času kdy ho zadrží čekáme do 8 večer a rozhodujeme se přespat. Dnes ještě pachatele nezadrželi a tak vyrážíme dál na jih. Počítal jsem že se něco takového může stát, že to bude v kempu mne překvapilo.
L
D
DDTČlen
Přidáno před 7 let
*** "Předjelo mne v levém pruhu auto a z okna na mne mával že mám něco s předním kolem . Předjel a zajel k aodstavnému pruhu s výstražnými blinkry , viděl jsem že je sám tak jsem zastavil za ním ." ***

Právě jsme projeli Srbskem a stalo se nám přesně tohleto. Jelikož máme palubní kameru, máme i jeho SPZ, ale to je asi k máločemu.
Naštěstí mi to připadlo krajně podezřelé a rozhodl jsem se nereagovat. Na nejbližší benzině jsem si to samozřejmě překontroloval a nic zjevného jsem nenašel.
Myslím, že si nás vyhlédl na odpočívadle. Dobírali jsme tam vodu, vařili oběd a byli všem na očích. Zlo nikdy nespí. A zdá, že tady je i organizované.:(
Knaus Van i650MEG, 2017
nugiseknugisekČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Herman napsal:
Předjelo mne v levém pruhu auto a z okna na mne mával že mám něco s předním kolem . ...:D


Letos jsem měl dva incidenty s kolem. Při výměně zimáků za letní (zimáky na dojetí) syn málo utáhl šrouby a já si to blb.c nezkontroloval. Kolo se začalo po pár kilometrech chovat tak, že to prostě nešlo přehlédnout a musel jsem zastavit. Druhá příhoda na dovolené kdy mi praskla pneu viz foto. Šlo to postupně - nejdříve drobné vibrace , následně se zesilovaly. Měli jsme co dělat abychom vyjeli na kraj města Besanconu ve Francii. Ke konci jsem nejel víc než 30km/h.

Pokud jste někdo nezažili něco podobného tak věřte, že problém s kolem Vás "uzemní" velmi rychle a nebudete k tomu potřebovat žádného balkánce.Pokud nejste úplně hluší a máte v rukou na volantu elementární cit tak to bezpečně poznáte. Jet víc jak 30-40km/h Vam to nejspíš nedovolí.

Při cestě do Španělska mi jeden člověk, který tam žije, na podobné případy radil demonstrativně ukázat "radilovi" kameru a nebo foťak. Kolo se prý samo"zazračně" opraví a "radil" zmizí. Nevím, nezkoušel jsem to.
Poutník nikdy nedorazí domů, aniž by měl o předsudek méně a o nápad více.
Sir THOMAS MORUS (1478-1535)
Upravil nugisek dne 16.09.2017 10:41, před 7 let
nugisek Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
D
diverČlen
Přidáno před 6 let
Mám podobnou zkušenost z dálnice před Barcelonou,před víc jak deseti lety nás stavěli 3"policisté" v černém civilním vozidle, probíhalo to tak že za jízdy nám spolujezdec ukazoval jakýsi průkaz s odznakem a ukazovali na zastavení u krajnice, už to samo o sobě bylo podezřelé, pak spolujezdec z přední sedačky vystoupil a prokázal se odznakem a chtěl pasy, nezdálo se mi že vystoupil jen jeden a ridič a další člověk na zadní sedačce zůstali v autě,není to policejní chování, bylo nás 6 chlapů v MB Vito, tak jsem po něm chtěl ten odznak vidět znova zblízka a řidičovi jsem řekl ať žádné pasy nedává, policista šel k mému oknu a ukázal mi znova průkaz s odznakem, na první pohled bylo vidět že odznak není pravý, fotka souhlasila a jméno bylo Mohammad Falat, to už jsem řval že je to falešný policajt a arab, stejně ještě šel zpátky k řidiči a pokusil se mu sebrat baťůžek , který měl řidič na klíně s pasama, ten ho ubránil, tak dotyčný doběhl ke svém autu a ujeli. Stejně nám pak ale vykradli pronajatý apartmán , to bylo v Estartitu, vlezli tam oknem , zajímavé bylo , že pasy a bankovní karty nám nechali, zmizely telefony, fotáky a hotovost. Spočítali jsme to na 6000 euro.... soused jezdil léta s kamionem, říkal že si vezmou pasy, vyvedou vás z dálnice a pak oloupí úplně o všechno a s vaším autem pak ujedou
Dnešek je žákem Včerejška
Jarda BorekJarda BorekČlen
Přidáno před 6 let
Dávejte pozor při cestě přes Srbsko. Každoročně se to opakuje.
!z!)Smile
H
hymer662Člen
Přidáno před 6 let
Na nás to také vyzkoušeli v Srbsku při cestě do Řecka.
TivatTivatČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

lks napsal:

Ahoj,
tak se musím podělit o nepříjemnou zkušenost. Po několika nádherných dnech strávených v Albánii na divoko i v kempech jsme při přesunu na jih zastavili kousek za Vlore v kempu Dion na googlu lze najít pod názvem Camper beach bar Orikum nebo Camper Vlore Albania. Noc vklidu až na hluk aut z přilehlé silnice. Po dopolední údržbě koupačce a servisu jsme se rozhodli dát si kávu a salát před odjezdem v místní restauraci. Bydlík jsme měli na dohled proto jsem jen zamkl a nealarmoval. Posledních 20 min nám výhled na bydlík přikryl návrátivší se italský soused. Při návratu do bydlíku mě překvapila roztržená stříbrná roleta okna v kuchyni hned mě napadlo že asi vítr Máchale, v sekundě jsem si ale uvědomil, že jede klima a že jsem vše pěclivě zavřel ať se prostor na jízdu vychladí. Při pohledu z blízka vidím okno vytrhlé z rámu a bylo jasno už jsme také v klubu vykradených. Zjišťuji tedy co se ztratilo. Vzhledem k dobrým schovkám hotovst záložní karty klíče vše je namistě schází jen mobil který jsem nabíjel. Dokonce ipad, na kterém mobil ležel zůstal na místě. Hned kontaktuji obsluhu, mladý obsluhující krčí rameny, nechápe a chvíli se mi snaží namluvit, zě okno se asi rozbilo samo větrem tak mu oponuju 32 ve stínu a nepohne se ani lístek jak asi? Žádám jej ať zavolá policii a on ať si ji zavolám když mu vysvětluju že bych rád ale z mobilu mi zbyla jen šňůrka na krk a kousek krytu, žádám jej ať zavolá tedy majitele. Ten už jedná trochu vstřicněji, uklidňuje mne, že auto zabírá kamera a podíváme se co se stalo. Jdeme tedy do kanclu v hotelu přes cestu, jenž mu patří podívat se na záznam. Vysvětluje mi, že kemp provozuje deset let a dodnes žádný problém. Záznam nejde spustit nikdo totiž nezná přístupový kód k přehrání záznamu. Trvám tedy pořád na přivolání policie ikdyž přes protesty kolegy majitele o špatné reklamě s policisty v kempu ji volá. Policie přijíždí do 15 min ve složení 6 uniformovaných a jeden vyšetřovatel v civilu. Od poskytovatele kam. systemu ziskavaji kod a díváme se na záznam s civilem a jedním uniformovaným ostatní sedí na kávičce v restauraci, jen nesmíme dovnitř bydlíku abychom neznehodnotili stopy.Ze záznamu je patrné že auto si vyhlídl dosti vysoký mladík, sledoval pohyb okolo. Jakmile jsme odešli do minuty byl u auta a zkoušel okno kuchyně jestli je otevřené. Po neuspěchu odchází hledat nástroj po 20 min se vrací i s koskem dřevěné desky. Sleduje dění z cesty ale není příležitost až po dalších 27 minutách a 6 min před našim návratem jde na věc. Destičkou páčí okno a přes zatáhnutou roletu skáče dovnitř stráví hledánim 3 min a odchází něčím vyrušen. Albánský karavan naproti s otevřenými okny dokořán je bez povšimnutí. Policie na naše naléháni sepíše protokol a odjíždí. Po provizorní opravě okna chceme co nejrychleji toto místo opustit, kluk z obsluhy hovořící anglicky nám říká ať vydržíme, že pachatele ze záznamu z jiných kamer identifikovali a jen otázka času kdy ho zadrží čekáme do 8 večer a rozhodujeme se přespat. Dnes ještě pachatele nezadrželi a tak vyrážíme dál na jih. Počítal jsem že se něco takového může stát, že to bude v kempu mne překvapilo.
L

Jezdím do Albánie deset let a spali jsme vždy jenom nadivoko všude možně bez problémů. Vloni jsme zaparkovali na takovým plácku za pumpou vedle domečku, kde stál kamion a za chvíli na nás vyběhnul borec s flintou! Když zjistil, co jsme zač, zval nás dovnitř, a že prej jenom hlídá svůj kamion, protože přes Albánii začali táhnout uprchlíci a vykrádají auta.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Laky, Jarda Borek, lks, DDT, nugisek, diver, hymer662, Tivat

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,670,557 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.20077 sekund | Průměrně za: 0.20077 (0) sekund | Dotazy: 89 | Použitá paměť: 1.96MB/4MB