Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 sprchový závěs - rada jak instalovat: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

sprchový závěs - rada jak instalovat

Poslední aktualizace před 5 let
aldakawaldakawČlen
Přidáno před 7 let
zdravím, budu častěji využívat sprchu v karavanu a rád bych si namontoval sprchový závěs, aby voda tekla, kam má
našel jsem tu nějaké fotodokumentace, jak namontovat kolejnic atd...
bohužel mám koupelnu v přední části karavanu knause sudwind 500, kde je šikmý strop
kolejnice by se musela ohýbat a netuším, zda by vůbec fungovala
nestačilo by ten závěs přichytit na nějaký háček jen v rozích (4 body) ?
popřípadě, pokud má někdo nafoceno, jak to vyřešil, bud rád za odkaz
díky
mekiemekieČlen
Přidáno před 7 let
Na čtyři body to určitě stačit nebude. Já mám sprchu udělanou tak, že jsem ke stropu přidělal hliníkové L-ko, které jde lehce přihnout podle tvaru stropu a na něm připevněný suchý zip. Na závěsu je druhá půlka suchého zipu - přidělání a oddělání během minuty
mirek a hana, VW t5, samodomo vestavba druhá v pořadí
JardaK2JardaK2Člen
Přidáno před 7 let
Zdarvím,
také řeším sprchový závěs resp. jeho doplnění když není z výroby a nedaří se mi najít žádný komplet výrobek.
Z čeho se to dá poskládat?Díky
Jarda,Hanka,Anetka,Tomášek a Kačenka, VW CADDY CROSS 4motion - Burstner Belcanto 490TK
DudlaDudlaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

JardaK2 napsal:

Zdarvím,
také řeším sprchový závěs resp. jeho doplnění když není z výroby a nedaří se mi najít žádný komplet výrobek.
Z čeho se to dá poskládat?Díky


takhle jsem to vyresil ja.
http://www.caravan24.cz/fotogalerie.p...3&rs=0
Dusan 76 + Radka 81 = Nikol 05 a Barca 09
Hyundai SantaFe 2,2 CRDi a Burstner Flipper 490 TK
dukeczdukeczČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Dudla napsal:

Citovat

JardaK2 napsal:

Zdarvím,
také řeším sprchový závěs resp. jeho doplnění když není z výroby a nedaří se mi najít žádný komplet výrobek.
Z čeho se to dá poskládat?Díky


takhle jsem to vyresil ja.
http://www.caravan24.cz/fotogalerie.p...3&rs=0


To je paráda - jak se jmenují ty kolejničky? Zkoušel jsem to hledat, ale přesně tohle jsem nenašel...
JardaK2JardaK2Člen
Přidáno před 7 let
Hm, pěkná práce, děkuji za inspiraci. Nejvíc mě zarazilo to rozebrání celé skříňky.
Jarda,Hanka,Anetka,Tomášek a Kačenka, VW CADDY CROSS 4motion - Burstner Belcanto 490TK
O
opavaciČlen
Přidáno před 7 let
To je paráda - jak se jmenují ty kolejničky? Zkoušel jsem to hledat, ale přesně tohle jsem nenašel...[/quote]

Je to uvedené v popisku fotky - KVARTAL. Prodává to IKEA. Také jsem tuto kolejničku namontoval, ale jen na straně dveří.
Elnagh Nobelart A900g
vondrvvondrvNováček
Přidáno před 7 let
Chtěl bych se připojit k Aldakaw, také přemýšlím jak vyřešit uchycení sprchového závěsu u Knause 450 s obloukovým stropem. Zde citované řešení je pro rovný strop. Řešil to někdo z Vás ?
Vašek+Simča+Klárka+Lukyn+Renault Espace+Knaus Sudwind
DudlaDudlaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

dukecz napsal:

Citovat

Dudla napsal:

Citovat

JardaK2 napsal:

Zdarvím,
také řeším sprchový závěs resp. jeho doplnění když není z výroby a nedaří se mi najít žádný komplet výrobek.
Z čeho se to dá poskládat?Díky


takhle jsem to vyresil ja.
http://www.caravan24.cz/fotogalerie.p...3&rs=0


To je paráda - jak se jmenují ty kolejničky? Zkoušel jsem to hledat, ale přesně tohle jsem nenašel...


No je mozne ze uz tu serii nemaji, ci ji nemaji na strankach
Dusan 76 + Radka 81 = Nikol 05 a Barca 09
Hyundai SantaFe 2,2 CRDi a Burstner Flipper 490 TK
Dudla Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 7 let
Je to tak už to neprodávají.Tyto kolejničky mám všude doma.Chtěl jsem dokoupit a zjistil jsem,že už to nemaj.Nyní dělají takovou hranatou a pouze v bílé.Ta stříbrná stará se mi líbila o hodně víc.Ale poslouží uplně stejně.
JardaK2JardaK2Člen
Přidáno před 7 let
Překvapuje mě, že to nemá nikdo v nabídce jako příslušenství karavanů v nějaké "instantní podobě", protože karavanů co to mají origo je menšina.
Jarda,Hanka,Anetka,Tomášek a Kačenka, VW CADDY CROSS 4motion - Burstner Belcanto 490TK
dukeczdukeczČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, tak se taky pochlubím svým řešením - mě se střecha skládá do prostoru koupelny, takže nemůžu nic umístit na strop - strop střechy se namáčkne na složené dveře koupelny. Na bok koupelny taky ne, ten se složí pod strop.
Vzal jsem nerezový drát 3,5 mm a naohýbal ho přesně do požadovaného tvaru - objede celou koupelnu. Konce drátu jsem spojil elektrikářskou čokoládou (omlátil jsem hnědou iziolaci).

Drát věším na 4 háčky do boku, závěs mám na "C" háčky, funguje to bez problémově.

Čokoláda 30 Kč, drát 90 Kč, háčky 15 Kč, céčka z Aliexpressu asi za 20 Kč.

To z Ikey vypadá líp, ale tohle taky slouží.
dukecz Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
JardaK2JardaK2Člen
Přidáno před 7 let
Hm taky dobrý. Akorát to asi nejezdí dokola protože ti to zaráží o ty háčky ne? To pak nadzvedneš abys to shrnul/rozhrnul?
Jarda,Hanka,Anetka,Tomášek a Kačenka, VW CADDY CROSS 4motion - Burstner Belcanto 490TK
dukeczdukeczČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

JardaK2 napsal:

Hm taky dobrý. Akorát to asi nejezdí dokola protože ti to zaráží o ty háčky ne? To pak nadzvedneš abys to shrnul/rozhrnul?


promiň, nepřišlo mi upozornění na nový příspěvek ve vlákně...

ano, nejezdí to dokola, ale to ničemu nevadí, protože já tam ten závěs nenavlékám, ale prostě ty háčky nacvakávám rovnou na místo kam patří a přední strana pro vstup a výlez ze sprchy má prostor pro zajetí až za dveře....
dukecz Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
RBMKRBMKNováček
Přidáno před 5 let
Co zkusit neodymové magnety? nové nebo vylouskat z harddisků. Když na závěs šlápneš, tak se nic nezničí, když se magnety odtrhnou od sebe.
1
AnonymČlen
Přidáno před 5 let
Také jsme v koupelně neměli závěs. Kolejničku nám vyrobili na míru, dali k ní držáky, namontovali jsme ji sami. Pak jsme sešili dva koupelnové závěsy z Ikei a dolů zašili závaží na záclony. Cena i s jezdci cca 1.500,-Kč. Firma Stylcon s.r.o. v Brozánkách u Mělníka. Byli příjemní a udělali to na počkání. Webovky mají stylcon.cz
Upravil Anonym dne 24.03.2019 00:22, před 5 let
Anonym Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
dukeczdukeczČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

1779 napsal:

Také jsme v koupelně neměli závěs. Kolejničku nám vyrobili na míru, dali k ní držáky, namontovali jsme ji sami. Pak jsme sešili dva koupelnové závěsy z Ikei a dolů zašili závaží na záclony. Cena i s jezdci cca 1.500,-Kč. Firma Stylcon s.r.o. v Brozánkách u Mělníka. Byli příjemní a udělali to na počkání. Webovky mají stylcon.cz


tak to je velká paráda, díky za tip
B
BeryČlen
Přidáno před 5 let
Já jsem dokola po stěnách u stropu našrouboval maličký háčky se stejným rozestupem, jako mají oka v závěsu z Ikey a na ně s přesahem navěsil 2 závěsy. Na osprchnutí dětí visí trvale jeden proti dveřím a druhej plandá zmuchlanej na jednom háčku vedle umyvadla. Na sprchování sebe ho rozvěsím i přes dveře, zároveň visí i přes umyvadlo a záchodek, takže voda není úplně všude.
Predom Prespol N126a (1976) a Beyerland Vitesse 4.00 CT (1987) za utahanou Octavkou 1,6 LPG ... samozřejmě ne současně :-)
Ondra, Kačula, Franísek, Mařenka a chlupatej hlídač Bobinka
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: aldakaw, mekie, JardaK2, Dudla, dukecz, opavaci, vondrv, bleriot11, RBMK, 1779-zrusen, Bery

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,827,029 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.20223 sekund | Průměrně za: 0.20223 (0) sekund | Dotazy: 140 | Použitá paměť: 2.28MB/2MB