Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Automatický satelit Maxview: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Automatický satelit Maxview

Poslední aktualizace před 7 let
J
JaninkaČlen
Přidáno před 7 let
Mám dotaz na odborníky elektro. Je vhodné připojit napájení satelitní antény na MPPT regulátor solárního nabíjení. Jsou tam volné kontakty na připojení spotřebiče. Dík B.
Tomas BrabecTomas BrabecČlen
Přidáno před 7 let
Možné to je. Raději však na jiný staly přívod z baterky.
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 7 let
Satelit,televizor a zásuvku pro další spotřebiče apd. mám zapojeno přes "stabilizátor" napětí.Koupil jsem ho přímo od výrobce,ale je dostupný i na stránkám Tomáše.Doporučuji,drží napětí jak "vyšité" .
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
mitrakmitrakČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Tomas Brabec napsal:

Možné to je. Raději však na jiný staly přívod z baterky.



Tomas, ja to mam tak zapojene uz styri roky a uplne v pohode. Zapojil som to tak preto, aby mi regler strazil napatie na spotrebicoch. Kedysi som podpatim blokol TV prijimac, a takto to mam osetrene.

Je pravda ze kabelaz na vstupe do reglera a aj na oboch vystupoch ma prierez 6mm a dlzka kabla k SAT a TV prijimacom /dvojzapalovacova zasuvka/ je asi 1 meter.
Milan!y a ShockIvana
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Janinka, Tomas Brabec, Mirek a Jirinka, mitrak

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,100,029 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16426 sekund | Průměrně za: 0.16426 (0) sekund | Dotazy: 68 | Použitá paměť: 1.77MB/4MB