Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Výměna baterie pod otočným sedadlem řidiče - Transit r.v.2008: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Výměna baterie pod otočným sedadlem řidiče - Transit r.v.2008

Poslední aktualizace před 7 let
Martin PMartin PČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj,

mám prosbu, nejspíš nám odchází startovací baterka, při startu padá napětí na 8,5V (měřeno multimetrem) a startér už se podle poslechu rozhodně netočí jak by měl.

Problém je ale s přístupem k baterce. Naše auto je postaveno na Ford Transit r.v. 2008, typ - modelová řada tuším od 2006 (foto viz avatar). Baterka je pod sedadlem řidiče, které je otočné a nemůžu přijít na to, jak k baterce bez demontáže sedadla. Máte s tím zkušenost. Je mi jasné, že "točen" je více druhů a výrobců, spíše mi jde o to, jakým způsobem je to obvykle řešeno.

Demontáž nebude asi problém, spíš ať to jako moula neodmontuju a potom nezjistím, že se třeba dá sedadlo nějak odklopit.

Díky.
alapaalapaČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj,
jediná možnosť demontovať točňu so sedadlom. Ináč sa batéria nedá vybrať.
Otázka: za tie roky od kúpy nového vozidla nebola kontrolovaná výška hladiny v batérii?
Martin PMartin PČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

alapa napsal:

Ahoj,
jediná možnosť demontovať točňu so sedadlom. Ináč sa batéria nedá vybrať.
Otázka: za tie roky od kúpy nového vozidla nebola kontrolovaná výška hladiny v batérii?

Díky za odpověď, myslel jsem si to. My máme auto z druhé ruky, koupené ve 4/2015, námi hladina kontrolována nebyla, jak předtím netuším.
pachtapachtaČlen
Přidáno před 7 let
Spousta výrobců aku. vyrábí baterie bezúdržbové nejdou otevřít ani doplnit s největší pravděpodobností tam bude původní ještě od výroby.Už bude mít své nejlepší léta za sebou.
Hanka a Pavel
Martin PMartin PČlen
Přidáno před 7 let
Nakonec to řešíme s autoelektrikářem a vypadá to spíše na načatý startér. Baterka sice prý není 100%, ale spíše to bude startér. Uvidíme až se sundá a rozebere, tihle Transiti na to prý trpí.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Martin P, alapa, pachta

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,377,235 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16277 sekund | Průměrně za: 0.16277 (0) sekund | Dotazy: 71 | Použitá paměť: 1.79MB/4MB