Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Kemp La Rocca 100% - Konstantinovy lázně: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Kemp La Rocca 100% - Konstantinovy lázně

Poslední aktualizace před 7 let
B
berysoptikČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj kolegové karavanisté,
rád bych se s vámi podělil o velice pozitivní zkušenost, kterou jsem právě utržil v kempu La Rocca v Konstantinových lázních. Měl jsem volno je 4 dni (2-5.7.) a jsme od Plzně, tak jsem si říkal, kam vyrazit. Volba padla na Konstaninovy lázně, protože mám dvě děti a rádi chodíme, v okolí jsou dva hrady, opevnění z roku 37-38, naučné stezky, i přírodní, tedy lomové jezírko atd...
KEMP leží v ulici V aleji, č.p.136 a je i dobře značený místními rozcestníky. Zájezd je pohodový, po zpevněné asfaltové cestě až do kempu. V kempu je několik druhů chatek, dětské hřiště, restaurace kde vaří snídaně-obědy-večeře (a dobře, chodili jsme na obědy a super), na čepu mají G11, PU12, také je tam 17ti metrový zapuštěný bazén (čistý), tartanové multifunkční hřiště, beachvolejbalový kurt se sítí a velká plocha pro karavany s novými přípojkami el. proudu. Ještě je tam vedla recepce jedna restaurace, resp. hospůdka, kde nevaří, ale dá se tam večer posedět, protože ta restaurace kde vaří, zavírá ve 21:00.
Celý kemp je oplocený a výborně udržovaný. Posekáno, čisto a personál příjemný. Také je možné využít gril. Vstup do bazénu i gril je v ceně. My jsme byli s karavanem 2dospělí +2 děti (7a2) a bez proudu to vyšlo na 400Kč/noc. Proud je 100Kč/noc. (ale já zkoušel solár, tak jsem ho nechtěl). Vzhledem k úrovni kempu mi to přijde skoro zadarmo !). Každopádně jsme byli moc spokojeni a velice rád se příští rok vrátím. Sociální zařízení je starší, ale plně funkční. Jediná vada na kráse je chování některých ubytovaných na WC, ale to je mi příde problém všude. Někteří lidé se neměli narodit jako lidé :c
Taky pro sportovce je asi cca 100metrů od kempu vyasfaltovaná dráha pro in liny a kola. Kola si klidně vezměte v okolí jsou cyklostezky.
my chodili pěšky. Navštívili jsme hrad Gutštejn (6km), hrad Krasíkov (3,5km), museum opevnění (je to zrenovovaný bunkr, zařízený i s výkladem), Panenku Marii ve skále, jezírko v čedičovém lomu....atd. V obci je také museum hasičské techniky a Welnescentrum Prusík, kam můžete jít do vnitřního bazénu a jsou tam výřivky a sauny. Není to bazén na velké plavání, ale děcka se vyblbnou. A výřivky jou teplý. Taky tam mají nějaké sauny a páry, ale to najdete na netu. Vstup pro dospělé 100Kč/1,5hod. Jinak se v Konstantinkách pořádají koncerty a kulturní akcičky.
Uprostřed města je COOP krám a po kempem cca 100 metrů je malý krámek, kde se dají koupit základní potraviny.
Ptal jsem se na obsazenost a chatky byly plné, ale místa pro karavany bylo dost i když jsou teď ty svátky.
No jak jsem psal. Nám se moc líbilo a byl to jeden z nejhezčích kempů, kde jsem byl. Mám rád klid a pohodu.
Tak jestli navít kam, tak mohu doporučit.
Přeji šťastné návraty domů a ahoj
Bery
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: berysoptik

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,041,696 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14892 sekund | Průměrně za: 0.14892 (0) sekund | Dotazy: 51 | Použitá paměť: 1.64MB/2MB