Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Nefunguje 230v: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Nefunguje 230v

Poslední aktualizace před 7 let
frankia 680frankia 680Člen
Přidáno před 7 let
Dobrý deň
Sme v chorvacku a stala sa nám taká nemilá vec ze nám prestala ísť klíma a zásuvky na 230 stalo sa nám to na 2 autách hymer a Frankia presne to iste :(
Meralisme to po istič a za prúd tam ide je tam este niaka poistka ? Alebo niaka ochrana ? Co mame este pozrieť ?
Batérie dobíja
T
tomas86Člen
Přidáno před 7 let
Některé jističe je po vypadnutí třeba stlačit úplně dolů, aby cvakly a pak znovu zapnout. Pokud je tam chránič, tak zresetovat. Někdy bývá, ještě tepelná pojistka, většinou červený čudlík, ten je třeba zamáčknout. Jinak mně napadá už jen podpětí v síti, to by přístroje nefungovaly.
VasuVasuČlen
Přidáno před 7 let
Jestliže jde nabíjení, tak jde energoblok a ten je napájený za jističem a proudovým chráničem. Za mně je to závada v některé krabici, vypálený spoj. Klimatizace je přece dosti velký výkon.
Fiat Knaus 2,8 + dva senioři
GardaGardaČlen
Přidáno před 7 let
Klonil bych se k tomu podpeti co pise Tomas. Ty kempy asi nemaji nejsilnejsi kabely na privodu.
Pokud tam nenajdes nic jineho skus zmerit napeti nebo to pustit v nejakem mene zatizenem obdobi.
Miloš
frankia 680frankia 680Člen
Přidáno před 7 let
Skúšal som aj nahadzovat poistky mam na pevno zabudovaný generátor a tiež ejde prúd energo blok funguje normálne este ukazuje ze som v sieti a kamarátovi ide prúd na menič mne ukazuje chybu menič
Mam malé deti co cez deň spia a bez klímy to bude problém
GardaGardaČlen
Přidáno před 7 let
Je divne ze dve auta.
Pokud jsi to jiz nevyresil tak bych nasel draty od klimy dal na ne zastrcku a pres prodluzovacku bych to pripojil primo na zasuvku.
Ostatni resit vklidu doma s nejakym odbornikem.
Miloš
frankia 680frankia 680Člen
Přidáno před 7 let
No tak po rozoberaní celého karavanu sme na to náhodou došli stačilo stlačiť poistku na meniči !!!
Funguje mi uz všetko ďakujem za radu všetkým
Rad vás pozvem na pivo alebo vínko keď sa niekde stretneme
Aj hymer co ma kamarát bolo to iste :o
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: frankia 680, tomas86, Vasu, Garda

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,368,178 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18034 sekund | Průměrně za: 0.18034 (0) sekund | Dotazy: 79 | Použitá paměť: 1.83MB/2MB