Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 karavany-pardubice.cz: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

karavany-pardubice.cz

Poslední aktualizace před 7 let
O
Ondra OpavaČlen
Přidáno před 7 let
Dobrý den, chtěl bych ve zkratce velice POCHVÁLIT prodejce karavanů pana KŘIVKU z Pardubic.

Po dlouhém pátrání na různých bazarových webech jsem zvolil karavan u pana Křivky www.karavany-pard... ,a nečekal jsem nic převelikého ale opak je pravdou!!!

Vřele doporučuji tohoto prodejce a to k němu nejsem nijak vázán a nechci dělat ani reklamu ,ale je potřeba mu smeknou velkou pochvalu a uznání
za jeho obrovskou profesionalitu v tomto oboru který se hemží různými překupníky ,ale KARAVNY-PARDUBICE jsou opravdu profesionálové !!!!!

1. Ochota pomoci a a být nápomocen
2. Vše co bylo domluveno po telefonu fungovalo a bylo přesně dle domluvy
3. Rychlost vyřízení potřebných dokladů vlastně ihned a na počkání
4. Nadstandartně mi dovybavil karavan dle mého přání
5. A obrovská výhoda při jednání s panem Křivkou je ta ,že co řekne to opravdu platí !!! A splní do posledního puntíku,byť by se jednalo jako u mne o záruční servis skryté vady,
k té se postavil naprosto profesionálně!!!!!! Nečekal jsem v dnešní době takového seriozního a slovo držícího prodejce!!!
6. Servis mi byl proveden v KLENECH u České Skalice, DK Servis pana Kasapovského a pana Doležala, bývalá fa KARAVAN SERVIS KLENY
VŠE PROVEDENO DLE MÝCH MAXIMÁLNÍCH PŘEDSTAV A PŘÁNÍ , hlavně rychlost skoro na počkání o kterou nám všem karavanistům jde byla úžasná!!!! Děkuji
Vše proběhlo pod taktovkou pana Křivky i přes to ,že byl na dovolené ve Francii a mohl to mít tak zvaně na háku. Ale opět opak byl pravdou.

Závěrem, moc děkuji fa. KARAVANY-PARDUBICE panu Křivkovi a jeho asi smluvnímu servisu DK SERVIS , KLENY.

DĚKUJI , Ondřej Kukol, Opava
Upravil Fun dne 28.06.2017 13:03, před 7 let
J
jimikČlen
Přidáno před 7 let
mohu jen souhlasit, v minulém roce jsme s taťkou taktéž u p.Křivky kupovali karavan. Bohužel se také objevila skrytá závada(prásklé hadice odpadu) a p. Křivka se všemu postavil čelem
K
KitadomČlen
Přidáno před 7 let
Taktéž mohu p. Křivku jen pochválit také máme karavan od něho...
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Ondra Opava, jimik, Kitadom

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,582,137 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.12768 sekund | Průměrně za: 0.12768 (0) sekund | Dotazy: 57 | Použitá paměť: 1.67MB/2MB