Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 České Švýcarsko: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

České Švýcarsko

Poslední aktualizace před 7 let
DyndasDyndasČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, máte někdo tipy na stání na divoko v Českém Švícarsku?
Díky
Upravil Fun dne 27.06.2017 08:29, před 7 let
AldaGSAldaGSČlen
Přidáno před 7 let
Přesně neporadím, ale na druhou stranu to tu znám jak svý boty a nenapadá mě, že by tu někde mohl být se stáním vůbec nějaký problém.
Klidně bych to zkusil např. tady:
https://mapy.cz/zakladni?x=14.4604057...;q=Kyjovka

Nechci Ti dát zbytečně pocit, že to bude bez problému, ale nedokážu si tu problém vůbec představit. Obecně to okolí Kyjov, trasa Doubice - Dolní Chřibská apod.
Aleš, Mirka, Anetka
Fendt Bianco Activ 390 FHE
vcatvcatČlen
Přidáno před 7 let
ahoj,Hřensko a Mezná bude problém.Kolem Jetřichovic a Vysoké Lípy by to snad šlo , mezi Rynarticemi a Chřibskou po výjezdu z lesa je vpravo brod tam je to hezké a dá se parkovat u potoka.
pak záleží jak je člověk nápadnej,pokud je to stání s rozumem nebude mít nikdo problém a námitky.!^
Home Car CL641
YettiYettiČlen
Přidáno před 7 let
jé díky za tip .... v pátek tím směrem jedu cca na týden, tak se tam třeba potkáme :) .... Z kempů mám občas vyrážku, tak se snažím rozumně parkovat kde to jde, raději dál od lidí a bez zbytečného krámování kolem auta.
Yetti
P
pavel2Člen
Přidáno před 7 let
Stáli jsem přímo v Jetřichovicích na parkovišti 2 noci s OA, dole je malá samka na pečivo. GPS 50.8528947N, 14.3943203E Pavel
M
mileČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj,my jsme stáli tady bez problému v noci klid.
50.853935, 14.398743
Jednou tady,ale je to u silnice tak nás trochu rušili provoz.
50.852786, 14.389686
Mirek
DyndasDyndasČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

mile napsal:

Ahoj,my jsme stáli tady bez problému v noci klid.
50.853935, 14.398743
Jednou tady,ale je to u silnice tak nás trochu rušili provoz.
50.852786, 14.389686
Mirek


Jo Mirku na to 1. místo jsem už koukal. Vypadá to dobře a bude to kousek pro pivko :D
YettiYettiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Dyndas napsal:

Citovat

mile napsal:

Ahoj,my jsme stáli tady bez problému v noci klid.
50.853935, 14.398743
Jednou tady,ale je to u silnice tak nás trochu rušili provoz.
50.852786, 14.389686
Mirek


Jo Mirku na to 1. místo jsem už koukal. Vypadá to dobře a bude to kousek pro pivko :D


tak vyzkoušeno a ok. Jen je to letos naposledy co je toto místo grátis. Pro příští rok zde plánují vybudovat placené parkoviště. Jinak v Jetřichovicích je kemp, ale vylít auto se dá dle majitelky pouze do WC :( . Napustit vodu v pohodě.

Jinak jsme stáli mimo jiné i na parkovišti na Mezní louce a tam je to od odpoledne do rána do 8 taky grátis, pak na celý den za 200,- a to se myslím vyplatí, protože je to na strategicky dobrém místě a jinde po okolí se stejně platí za parkoviště kolem 150,- .
Yetti
M
milan a helenaČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj stáli jsme přímo v Jetřichovicích.2X noc bez problému.Musíš ale přijet brzo ráno,pak je to bez šance.Zkoušeli jsme kemp ale totál nacpanej.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy nemůžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,688,275 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.19859 sekund | Průměrně za: 0.19859 (0) sekund | Dotazy: 88 | Použitá paměť: 1.92MB/4MB