Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 vazeni v rakousku: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

vazeni v rakousku

Poslední aktualizace před 7 let
H
hlubucek ivanČlen
Přidáno před 7 let
Tak konecne jsem dnes ve 14hodin stal na vaze a to na prechodu Sopron do Rakouska vaha 3720kg rakousky policajt se sel podivat do auta jestli nevezu migranty dival se i na wc vaha ho vůbec nezajímala vim presne kolik vazil když byl uvnitř vaha byla 3800kg takze vazil 80kg preji vsem tento prijemny konec
FeromontFeromontČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

hlubucek ivan napsal:

Tak konecne jsem dnes ve 14hodin stal na vaze a to na prechodu Sopron do Rakouska vaha 3720kg rakousky policajt se sel podivat do auta jestli nevezu migranty dival se i na wc vaha ho vůbec nezajímala vim presne kolik vazil když byl uvnitř vaha byla 3800kg takze vazil 80kg preji vsem tento prijemny konec


Ahoj Ivane, ona má Laika WC ? :_ Tentokrát to dobře dopadlo.Přejeme Ti už jen pohodovou dovolenou. Luboš a Jana
Jana a Luboš
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

hlubucek ivan napsal:

Tak konecne jsem dnes ve 14hodin stal na vaze a to na prechodu Sopron do Rakouska vaha 3720kg rakousky policajt se sel podivat do auta jestli nevezu migranty dival se i na wc vaha ho vůbec nezajímala vim presne kolik vazil když byl uvnitř vaha byla 3800kg takze vazil 80kg preji vsem tento prijemny konec


Tak to mně utvrzuje v tom, že všechny alkovny nad 7 m jezdí přetížené, když i ty takový expert na váhu jsi byl přes. :)
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
H
hlubucek ivanČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj Zdenku predstav si ze jsem jel po tydnu v Hevizu mimochodem muzu doporucit takze komplet v garazi sucho zachod vynesenej samozrejme na velky jsme byli baterie na elektrokola suche zadna elektika to také něco vazi jo a jinak moje nelepsi auto laika ma i zachod a hlavne sprchu ne v zachode jo a jinak letni periny no laika je proste supr auto takze vaha je vyvazena přepychem a v kastliku mam 100e na pokuty
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

hlubucek ivan napsal:

Ahoj Zdenku predstav si ze jsem jel po tydnu v Hevizu mimochodem muzu doporucit takze komplet v garazi sucho zachod vynesenej samozrejme na velky jsme byli baterie na elektrokola suche zadna elektika to také něco vazi jo a jinak moje nelepsi auto laika ma i zachod a hlavne sprchu ne v zachode jo a jinak letni periny no laika je proste supr auto takze vaha je vyvazena přepychem a v kastliku mam 100e na pokuty



tak jedině jestli jsi "nepašoval" moc uheráku, nebo čabajky :he
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
H
hlubucek ivanČlen
Přidáno před 7 let
Jo v tom je problém mam tri deti a 5 vnoucat a ty darky to je ten problém s vahou ja jsem si koupil jenom skvarky a krasne zážitky ty moc nevazi zatrhnu to jenom nevim co na to moje draha polovicka ještě vy pustim vodu v ostrikovaci
Petr ZPetr ZČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, myslím, že většinou je přetížený každý. Ted jsem se vrátil z Řecka, pokecal jsem o váze v Rakousku s Němcem, také jezdí přetížení- sám mi potvrdil, že pokud jezdí víc jak dva tak se to ani nedá. Oni to řeší tak , že jezdí dolů přes Švýcarsko a Rakousku se vyhýbají. Já osobně jezdím na Linz, Villach a nikdy mě nevážili. Za to kolega ted platil mezi Vídní a Graz 200 €- 4150 kg. Takže se s tím rizikem musí počítat. Ahoj Petr
D
DDTČlen
Přidáno před 7 let
Pro představu.
Jeli jsme letos poprvé s RV a v 5 do Chorvatska. Normálně jezdíme ve třech, ale výjimečně jsme vzali i rodiče, ať si v sedmdesáti udělají radost. V kempu měli objednaný mobilheim, takže to bylo opravdu jen na cestu tam a zpět. Jen oni dva s taškou plnou železných konzerv navýšili vůz tak o 200 kg. :-)
100 l vody a 50l nafty v nádrži. Vše dohromady, váženo na profi vahách ve firmě, kde pracuji, 3780 kg.

Vybavení: 3x kola, markýza, židle, stůl, gril, fotovoltaika na střeše, běžné mořské udělátka... bez rezervy.
Knaus Van i650MEG, 2017
H
hlubucek ivanČlen
Přidáno před 7 let
Prosim te co to mas za auto znacku prosim Ivan H.
D
DDTČlen
Přidáno před 7 let
Benimar Mileo 224, tj. podvozek Fiat Ducato 2014, 2.3l, 96kW, dle certifikátu doslova: Nuevo Ducato 2014 Camping Car 290 CALH1L5W 2300.

Proč, zdá se ti váha moc nebo málo? B)
Knaus Van i650MEG, 2017
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: hlubucek ivan, Feromont, Zdenek a Alena, Petr Z, DDT

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,685,282 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17091 sekund | Průměrně za: 0.17091 (0) sekund | Dotazy: 90 | Použitá paměť: 1.93MB/4MB