Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Staňkov-kemp Oasa: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Staňkov-kemp Oasa

Poslední aktualizace před 7 let
H
Honza83Nováček
Přidáno před 7 let
Dobrý den.chystáme se o prázdninách do jižních čech.vybrali jsme kemp Oasa Staňkov.jedem 2 dospělí a 2 děti (8,11).zajímali by nás nějaké aktuální info o tomto kempu.děkuji
R
RobaČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj. Kdysi jsme do Oasy jezdili, super kemp. Postupem času byl kemp k prasknutí, majitel byl dost protivný. Naposledy (asi před pěti lety),když jsme jeli do Staňkova tak jsme zvolili kemp " Za Humny", byl super, asi tak za poloviční cenu. Nové toalety (vždy čisté a pouze na klíč), vzdálenost od Oasy cca 100 m. Ahoj !f
krakenkrakenČlen
Přidáno před 7 let
Kemp pěkný, hodně plný, mírně klaustrofobni.
klappeklappeČlen
Přidáno před 7 let
Elektrika jen 2A, silnější pouze za příplatek 100 Kč/den.
Kvůli vlastní kávě jsme si rádi připlatili, přestože to majiteli nešlo na rozum ("si můžete dát kafe u nás v bufetu").
Byli jsme poslední týden v srpnu v roce 2015 a v bufetu jen smažené/maržené a 1 druh piva.
Jinak pěkné hřiště, socialky čisté ale sprchy na peníze. Za hrází rybí bufet a naproti v zatáčce dobrá menší hospoda.
Martin (39), Renča (38), Barča (9), Kája (7)
R
Roman 74Nováček
Přidáno před 7 let
Dobrý den. v r. 2010 první dovolená v pronajatém karavanu ,úžasné koupání . V 2013 již ve svém přívěsu, voda v rybníce horší ,jinak dobré na kolo.
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 7 let
Kemp tragiky přecpaný, v rybníku se nedá koupat- zákaz
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 7 let
těch kempů tam je několik,Oaza je vždy narvanej(ani nevím proč),několikrát jsem byl v kempu cca 150 metrů k té hlavní bráně,ten byl zaplněn 4 posádkami.Super paní recepční,socky čistý...
jdu hledat název
Stankov je krásnej,oaza tragická

Automatické sloučení 27.06.2017 22:52:
byl to kemp Plecháč. :)
Upravil bleriot11 dne 27.06.2017 21:52, před 7 let
sejbasejbaČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj. Na Staňkov jsem jezdil 28 let, vloni na podzim naposledy. Rybník je naprosto zničený, hladina byla pokrytá plovoucími ostrovy hnijících řas a zápach táhnoucí se až do kempu mě donutil odjet. Nedoporučoval bych se v rybníce koupat. /vnučka měla po koupání vyrážku jako kopřivku./ Chtěl jsem přidat nějaké fotky podzimního rybníku, ale nějak mi to nejde. Jinak kempů je kolem hodně, já jsem jezdil dříve do kempu MNV Chlum u Třeboně /nynější Oaza/. Později do kempu Tomášek - Oaza mi nevyhovuje, je to rekreační továrna. Jinak bych doporučoval nějaký z kempů na Hejtmanu, tam snad voda není ještě tak zničená, i když do něj vtéká voda ze Staňkova.
H
Honza83Nováček
Přidáno před 7 let
Děkujeme za reakce.o koupání nám až zase tak nejde.jedeme tam hlavně na výlety na kolech ale zase potřebujeme když budem v kempu aby se tam děti nějak zabavili (dětské hřiště,prolezacky atd.).to že bude kemp přeplněn jsme si mysleli ale máme v planu ráno skočit na kolo a vrátit se podvečer.
Ale když doporučí někdo něco lepšího budem rádi.
Děkujeme
B
berysoptikČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj Honzo,zdraví Tě taky Honza :) a všechny ostatní taky.
Loni jsem měl v plánu strávit v Oaze dovolenou. Mám karavan, takže jsem den předem zavolal, jestli je volno. Bylo mi řečeno ANO místa dost,přijeďte. Tak jsem s rodinou vyrazil. Dojeli jsme na místo, pan majitel v kanceláři, recepci. Moc "příjemný" pán. Dal mi mapku kempu se třemi volnými parcelami. Jinak vše zablokované a placené dopředu. Měl jsem s sebou dceru 1,5roku, takže jsem doufal ve stín.
Byl jsem dost v rozpacích zvláště z jeho přístupu. Naštěstí dorazila paní, zřejmě manželka a světe div se najednou bylo parcel víc. Alespoň se na mě usmála. Tak jsem zaparkoval. Koupání bylo dobré, ale kemp našlapaný. Nevýhodou parcely bylo, že byla za hřištěm kde si hrály bezohlední výrostci klientů, a neustále kopali míč tak, že jsem musel přes auto dát deku a několikrát je z počátku slušně, později lidově požádat o vynechání soutěže s míčem "kdo víc, kdo dál". Tam si nestoupej, nebo se vrátíš z kola a budeš mít třeba rozbité okno. Bohužel někteří rodiče se o děti moc nezajímali.No nevadí. Další překvapení bylo ve 2A v el. rozvodu. Sice mi bylo řečeno, že je tam kuchyňka, ale tak bylo neustále plno, protože hospodyňky si tam chodili ohřívat vodu na mytí nádobí.
WC a koupelny byly na čip. Ten jsme dostali jeden na 4 lidi. Logisticky náročné. S dvěma dětmi .....
Co se týče bufetu, pivo dobré, ale obsluha nápor klientů moc nezvládala. To co u nás v hospodě zvládne jedna servírka, tam ve 3 kvetlo. Ale to mi tak nevadilo, nespěchal jsem. Zase kvalita jídel byla dobrá a pivo taky.
Co mi vysloveně vadilo byla funkčnost automatů na sprchách. To bylo otřesné. Další neduh byl, že na každém rohu na vás kouká nějaká výstraha nebo upozornění jak a co by jste měli dělat. To mi přišlo komické.
V bufetu jsem se jednou zeptal, zda bych mohl polévku odnést ke karavanu. Bylo mi řečeno, že ne, protože je zákaz odnášení nádobí. Když jsem jim tedy zaplacenou polévku vrátil s tím, že děkuji pěkně, naštěstí paní povolila.
Výlety okolo byly v pohodě, kempů je tam víc. Nejvíc se mi líbil U Jezera. Zkus najít stránky. No a naše dovolená skončila, když malej spadnul z prolézačky a zlomil si ruku. V úterý místo v sobotu jsme jeli domů. S předchozími příspěvky souhlasím. Škoda na netu hezký stránky, pěkný kemp ale má svá ale.....
Tak ať se Ti a vám všem daří.
Štastné návraty domů. Ahoj Bery
R
RadovanČlen
Přidáno před 7 let
V kempu U Jezera jsme byli tuším před 3 roky a musím potvrdit,že je moc příjemný a nebýt kraválu z okolních kempů,tak i klidný.
Dlouho jsem přemýšlel,jestli to sem psát,majitelé o bůhví jakou reklamu nestojí.
Preferuijí klid a tak třeba partu "rozjívených" motorkářů dokážou odmítnout i když nemají úplně plno.Preferují prostě klid pro sebe i své návštěníky.
To kvituji ač sám jsem taky tak trochu motorkář.
Jedná se vlastně o zahradu u domu,návštěvníci mají své sociálky a co se týká klidu,pohody,soukromí,stínu a všeho ostatního - to s Oázou,která je dle mě jen "fabrikou na lidi" - to se prostě nedá srovnat.
Radovan,Zuzana,Peugeot Partner,Coachman Pastiche
H
Honza83Nováček
Přidáno před 7 let

Citovat

berysoptik napsal:

Ahoj Honzo,zdraví Tě taky Honza :) a všechny ostatní taky.
Loni jsem měl v plánu strávit v Oaze dovolenou. Mám karavan, takže jsem den předem zavolal, jestli je volno. Bylo mi řečeno ANO místa dost,přijeďte. Tak jsem s rodinou vyrazil. Dojeli jsme na místo, pan majitel v kanceláři, recepci. Moc "příjemný" pán. Dal mi mapku kempu se třemi volnými parcelami. Jinak vše zablokované a placené dopředu. Měl jsem s sebou dceru 1,5roku, takže jsem doufal ve stín.
Byl jsem dost v rozpacích zvláště z jeho přístupu. Naštěstí dorazila paní, zřejmě manželka a světe div se najednou bylo parcel víc. Alespoň se na mě usmála. Tak jsem zaparkoval. Koupání bylo dobré, ale kemp našlapaný. Nevýhodou parcely bylo, že byla za hřištěm kde si hrály bezohlední výrostci klientů, a neustále kopali míč tak, že jsem musel přes auto dát deku a několikrát je z počátku slušně, později lidově požádat o vynechání soutěže s míčem "kdo víc, kdo dál". Tam si nestoupej, nebo se vrátíš z kola a budeš mít třeba rozbité okno. Bohužel někteří rodiče se o děti moc nezajímali.No nevadí. Další překvapení bylo ve 2A v el. rozvodu. Sice mi bylo řečeno, že je tam kuchyňka, ale tak bylo neustále plno, protože hospodyňky si tam chodili ohřívat vodu na mytí nádobí.
WC a koupelny byly na čip. Ten jsme dostali jeden na 4 lidi. Logisticky náročné. S dvěma dětmi .....
Co se týče bufetu, pivo dobré, ale obsluha nápor klientů moc nezvládala. To co u nás v hospodě zvládne jedna servírka, tam ve 3 kvetlo. Ale to mi tak nevadilo, nespěchal jsem. Zase kvalita jídel byla dobrá a pivo taky.
Co mi vysloveně vadilo byla funkčnost automatů na sprchách. To bylo otřesné. Další neduh byl, že na každém rohu na vás kouká nějaká výstraha nebo upozornění jak a co by jste měli dělat. To mi přišlo komické.
V bufetu jsem se jednou zeptal, zda bych mohl polévku odnést ke karavanu. Bylo mi řečeno, že ne, protože je zákaz odnášení nádobí. Když jsem jim tedy zaplacenou polévku vrátil s tím, že děkuji pěkně, naštěstí paní povolila.
Výlety okolo byly v pohodě, kempů je tam víc. Nejvíc se mi líbil U Jezera. Zkus najít stránky. No a naše dovolená skončila, když malej spadnul z prolézačky a zlomil si ruku. V úterý místo v sobotu jsme jeli domů. S předchozími příspěvky souhlasím. Škoda na netu hezký stránky, pěkný kemp ale má svá ale.....
Tak ať se Ti a vám všem daří.
Štastné návraty domů. Ahoj Bery


Děkujeme za tvoji zkušenost s kempem Oasa.doufáme že naše dovolená neskončí dříve jako ta vaše.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Honza83, Roba, kraken, klappe, Roman 74, tuareg, bleriot11, sejba, berysoptik, Radovan

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,035,847 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.23091 sekund | Průměrně za: 0.23091 (0) sekund | Dotazy: 98 | Použitá paměť: 2MB/4MB